BİOENERJİ UZAKTAN SEANSI


    Bioenerjistin yanına seans için hastalık, iş ve zaman nedeni ile gelemeyecek kişiler, hastanede ve yoğun bakımda yatanlar, çalışanlar, izin alamayanlar ve yurt dışında olanlar da uzaktan bioenerji seansı alabilir. Uzaktan enerji seansında mesafe, mekan ve zaman kısıtlaması yoktur. Bioenerji seansı uzaktan da enerji frekansı ve transferi ile uygulanabilmektedir. Uzaktan yapılan enerji seansında da, yakından yapılan seans etkilerini hissedebilirsiniz. Bulunduğunuz yerden kendi mekanınızda size uygun bir saatte yatağınıza uzanıp, gözlerinizi kapatarak yarım saat süresince bioenerjinin ileri bir tekniği ile uzaktan enerji seansı alabilirsiniz. Bu özel uzmanlık uygulamasını bilimsel olarak Bioenerjistin bulunduğu yere gelemeyecek ağır durumda olanlar yürüyemeyenler kilometrelerce uzaktan zaman, seyahat, otel zahmetlerine mecbur kalmadan enerji seansı alabilirsiniz. Bioenerji seansının kişilere hiç bir zararı ve yan etkisi yoktur.

Uzaktan seans ile yakından (yüz yüze) uygulanan seans arasında bir fark yoktur, her ikisinde de aynı etki görülür.

 

Seanslarımız 3. seansta değerlendirme yapılarak 7 seansa kadar yapılmaktadır.

Seanslar günde bir kere olmak üzere hergün arka arkaya yapılmaktadır.


Hayvanlardaki rahatsızlıklar içinde kedi, köpek, kuş vb. Bioenerji şifası seansı uzaktan yapılmaktadır.

 

Bioenerji uzaktan seans yorumlarını burayı tıklayarak okuyabilirsiniz...

 

Uzaktan Bioenerji Seansı için aşağıdaki çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.


Erol Konuk hesabına,

Akbank TL IBAN : TR46 0004 6007 4488 8000 1171 18

Akbank Euro IBAN : TR62 0004 6007 4403 6000 1478 35
Akbank Dolar IBAN : TR15 0004 6007 4400 1000 1478 34

*Yurt dışından akbank hesabımıza döviz transferi yapalabilmeniz için; Swift Kodumuzu AKBKTRIS, ad-soyadımız ve hesap numaramızı iletmeniz yeterli.

 

 

Uzaktan seans için çağrı merkezimi arayınız

Telefon :
0507 358 61 12


 
 

 

 

Önemli Not : Bioenerji, vücudun enerji bedeninin dengelenmesini sağlayan bir uygulamadır. Yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için bioenerjist asla kesin teşhis ve tıbbi tedavi iddiasında bulunamaz. Söz yada garanti veremez. Hiç bir ilaç, iğne, alet cihaz kullanılmadan uzaktan el değmeden yapılan yan etkisiz ve zararsız bir uygulamadır. Bioenerji seansı vücudun sistem bozukluklarını ortadan kaldırır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Enerji dengelenmesi ve vücudun akordunun yapılmasıyla vücut sağlıklı sistemini yeniden kurar. Tıbbi tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.