BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMLARI

Kişilerin Enerji bedeni dengelenip, akordu yapıldıktan sonra kendilerinin yazdıkları yorumlardır

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU  - 1

ADI SOYADI     : SİBEL AKSU
MESLEK            : AKADEMİSYEN
YAŞADIĞI YER         : İZMİR BİOENERJİ
YAŞ                    : 39
TARİH                : 17.09.2017
RAHATSIZLIKLARI: BEL AĞRISI, BEL FITIĞI

Erol Bey’i yaklaşık üç yıldan beri tanıyorum. Akademide bioenerji seansları ve eğitimi veriyor. Çok dürüst ve altın gibi kalbi olan biri olduğunu biliyorum. Ayrıca bunu yakından da gördüm.

Akademide bir çok mucizeye tanık oldum. Felçli gelip de elini kolunu kullanamayan insanların birinci ikinci seanstan sonra hareket ettiğini gördüm. Koltuk değneği ile gelip değneksiz yürüyenleri gördüm. Daha bir çok mucizelere tanık oldum.

Gelelim benim konuma ; İki gün önce belim tutuldu ve kıpırdayamıyordum yatakta sağa ve sola dönemiyordum. Erol Bey’de akademide seanslarına devam ediyordu. Asistanımı aradım. Erol Bey’e şikayetimi söyler misin ? uzaktan şifa istiyorum dedim. Erol bey beni aradı şifayı kabul ettiğimi söyledim ve başladı. Seansta ayaklarımda ovulma, masaj hissettim. Bana huzur verdi. Vücudumda seyirmeler oldu. Omurgam belimden boynuma kadar hareketlendi. Seansta yaşadıklarım anlatılmaz yaşanır.Size bunu tüm içtenliğim ile söylüyorum. Kıpırdayamıyordum ve uzaktan seans bittiğinde ben sağa ve sola artık kendi kendime dönmeye başlamıştım. Ayağa kalkıp rahat bir şekilde artık yürüyordum.

Erol hocam siz Allah tarafıdan şifa yeteneği verilmiş, işini çok iyi yapan, hastalara değer veren birisisiniz. Sizi tanıdığım için şanslıyım. Size nekadar teşekkür etsem azdır.

Erol Bey’e gönülden sevgilerimi , saygılarımı sunarım ve çok teşekkür ediyorum.
Herkese şifalar diliyorum.
Sevgilerimi sunuyorum.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU  - 2

ADI SOYADI     : MECİT YILMAZ
MESLEK            : ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM ÜYESİ
YAŞADIĞI YER         : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ                    : 52
TARİH                : 09.02.2017
RAHATSIZLIKLARI: BEYİN KANAMASI, ŞİDDETLİ BAŞ AĞRISI VE ŞUUR KAYBI

30 yaşındaki kızım şiddetli baş ağrısı ile uyandı. Ağrı ile kıvranırken birden kusmaya başladı.

Hemen acile kaldırıdık. Beyin kanaması teşhisiyle kızımı Beyin Cerrahisine yatırdılar. Perşembe ve Cuma günü şiddetli ağrı çekmesine rağmen doktorlar cerrahi müdahale yapamadı. Tomografi ve EMR larda kanama bölgesinde damar yumağıda tespit edilmişti. Kızıma güçlü ağrı kesiciler vererek sakinleştiriyorlardı. Ancak Cumartesi ve Pazar günleri ağrı çok şiddetlendi. Ağrı kesicilere rağmen çok acı çekiyordu. Bizlerde anne baba olarak panik haldeydik. Pazar günü Erol Bey in telefonunu bir dostumdan aldım ve kendisine ulaştım. Uzakta olduğundan kızıma uzaktan enerji uyguladı. Pazar gecesi serumla verilen ilaçlarla uyuyan kızım pazartesi sabah rahatlamış ağrısı geçmiş olarak kaltı. Erol Bey uzaktan seanslara devam ediyordu.

Salı günü kızımın ağrısı kalmamıştı. Doktorlar beyin ameliyatı yapacaklardı fakat beynin iç kısmına girmenin riski çok yüksekti. Birkaç gün müşahade altında tuttular. Bu arada kızımın beyin kanaması ve baş ağrıs tamamen geçmiş ve ilaçlarıda almaz olmuştu. Doktorlara ağrının neden kesildiğini sorduğumda tatmin edici bir cevap veremediler. Sonunda 7  Şubatta kızımı taburcu ettiler. Allah’ın lütfuyla Erol Hocamız şifa verdi UZAKTAN. Allah razı olsun. Erol Hocamızın uzaktan uyguladığı enerji tedavisi kızımı riskli bir beyin ameliyatından, felç ve sakat kalmaktan kurtardı.

Rabbim kendisinden razı olsun ve nice hastalara şifa vesilesi olmasını nasip eylesin…

Şükran ve minnet duygularımla bir ömür boyu saadet ve mutluluklar dilerim.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 3


ADI  SOYADI              :
NURAY SAYAR
İŞİ                                 : MEMUR
YAŞADIĞI YER          : KONYA BİOENERJİ
YAŞI                             : 45                             
TARİH                         : 21.11.2014
RAHATSIZLIKLARI : MEME KANSERİ, EL VE AYAKLARDA TERLEME, STRES, BRUKSİZM (Strese bağlı diş gıcırdatma)

Herşey 2014 yılının Şubat – Mart aylarında işten eve geldiğimde kendimi sürekli yorgun ve halsiz hissetmem ile başladı. Nisan’da doktora gittim. Yapılan tetkikler sonucunda B12 ve D vitamini eksikliği çıktı. Hemen B12 iğneleri ve D vitaminine başladım. Bu arada önce sağ göğsümde, arkasından lenf nodlarında kitleler belirmeye başladı. Bir takım tetkikler sonucunda meme kanseri olduğumu öğrendim. Tabi ailecek yıkıldık. Ama sonra doktor araştırmalarım sırasında ablam alternatif tedavi yöntemlerini de araştırdı. Bu sırada internetten bioenerji uzmanı Erol Konuk hocamı bulmuş. Doktorlar ameliyat ile göğsümün ve lenf nodlarının alınmasını ve riske girmemeyi önerdiler. 7 gün Erol hocamdan bioenerji seansı aldım. O dönem kemoterapiden dolayı halsizlik ve bulantılarım vardı. İlaçlardan sonra yatıyordum.  Tabii nasıl şifa bulacağımı düşünmeye başladım. Erol hocamın seanslarından sonra inanılmaz rahatladım ve inancım geldi. Yaklaşık yarım saat süren seanslarda bir takım renkler gördüm. Ellerimde uyuşmalar hissettim. Midemde hareketler ve sağ göğsümde kıpırtılar, daha sonrada ayaklarımdan çıkıp giden enerji dalgalarını hissettim. Bu hislerle geçen 7 seans sonunda çok hafiflemiş hissettim. Aileme herşeyin iyi gittiğini ve hiç bir sorun kalmadığını söyledim. 3 ay sonra pataloji sonuçlarım geldiğinde bir mucize yaşamıştık. Evet gerçekten de parçalarda hiç bir kanser hücresine rastlanmamıştı.
Erol hocamdan Allah razı olsun. Tüm hastalara acil şifalar diliyorum. O gerçek bir şifacı. Kendisine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Ekler:
Ek : 1 – Pataloji raporu
Ek : 2 – Histopatoloji tanı
Ek : 3 – Pataloji biyopsi raporu

Ek : 1 – Pataloji raporu

Ek : 2 – Histopatoloji tanı

Ek : 3 – Pataloji biyopsi raporu

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 4

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : ÇİĞDEM ÜZÜLMEZ
MESLEK                                                              : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                  : AMERİKA - NEW YORK Bioenerji
YAŞ                                                                       : 40
TARİH                                                                  : 16.04.2018
RAHATSIZLIK                                                    : PANİK ATAK, ANKİSİYETE, DEPRESYON, MİGREN, AŞIRI KORKU, FİBROMİYALJİ, ÜLSER, İDRAR YOLU İLTİHABI, MENİER, GUATR, TİP 2 ŞEKER

Merhaba ben new york dan çiğdem Benim ağır depresyon panik atak migren aşırı korku fibromiyalji ülser idrar yolu iltihabi menier anksiyete guatr tip 2 şeker ve daha birçok sayamadığım hastalığım vardı ve ben umutsuz bir haldeyken internetten bioenerjiyi araştırdım ve erol beyin sitesini inceledim ve 28 yıllık bir deneyim bana çok güvenilir geldi ve erol beyi seçtim iyikide seçmişim ve ben aradığımda bana uzaktan seans yapacağını söyledi ve ben inanamadım tabiki ben new york o istanbulda bioenerji de böyle bir şey olurmu diye oluyomuş ama bana artık ne ilaçlar ne doktorlar bi çare olmuyordu günden güne kötüleşiyordum hergün hastaydım hep yatıyordum artık hayattan bezmiştim ve bir mucize oldu önce rabbim sonra erol bey beni tekrar hayata döndürdü ondan allah razı olsun 7 seans bioenerji aldım ve yeniden dogdum diyebilirim ve ben mucizelere inanmazdım ama artık inanıyorum erol beyden sonra kendisi çok değerli çok beyefendi çok babacan çok muhterem biri o benim hayata bakışımı değiştirdi beni tabiri caizse dibsiz bir kuyudan çıkarttı rabbim ona uzun ömür sağlık versin lütfen olurmu böyle şeyler demeyin sizde deneyin pişman olmayacaksınız 40 yaşındayım ve başıma gelen en güzel şey diyebilirim seanslarda yaşadıklarım mı anlatamam çok farklı bir şey sanki başka alemlerin kapısı açılıyor ve manevi bir ameliyat oluyorsunuz gözünüzün önüne gelen kırmızı yeşil mavi mor ışıklar zaten anlatılmaz yani kısacası mucize bir el sizin hastalıklarınızı silip süpürüyor zaten seanslarda erol bey sanki yanımdaydı ellerini hissediyordum yüzümde vücudumda sıcaklıklar soğukluklar oluyordu karıncalanmalar anlatılmaz yaşanır diyorum ve böyle şeylerin ülkemizde daha önceleri olmasını isterdim çünkü ülke olarak en çok ilaç tüketimi türkiye de Amerika rusya azerbaycan bioenerjiyi yıllardır uyguluyor ya biz maalesef bizde herşey en son inş artık türkiyede de bioenerji artık hakettiği değeri biran önce görür diyorum temennim bu çünkü ve hastanelere bence hacamattan önce bioenerjiyi koysalar daha iyi olur çünkü yan etki yok iğne yok alet yok sıfır sıkıntı ve sonu mucize evet tekrar erol beye sonsuz şükranlarımı sunuyorum herkese tavsiye ediyorum. Saygılar...

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU  - 5

ADI SOYADI     : NİHAT YILDIZ
MESLEK            : GENEL MÜDÜR
YAŞADIĞI YER         : ALMANYA / MÜNİH BİOENERJİ
YAŞ                    : 40
TARİH                : 03.03.2017
RAHATSIZLIKLARI: DİZLERDE PARASİEL YIRTIK, ARTRAS, MENÜSKÜS, EKLEM AĞRILARI, HORLAMA, DİŞ GICIRDATMA

Yaklaşık 3 yıldır dizlerimde parasiel yırtık artras ve menüsküs rahatsızlığından dolayı zaman zaman yürüyemiyor zaman zaman kısa mesafeleri bile bastonla çok zor ve ağrı içinde yürüyorum. Bacaklarımda ve ayaklarda uyuşmalar vardı. Merdiven çıkamıyordum. Almanya’da ve Türkiye’de birçok doktora gitmiştim. Ameliyat demişlerdi. Ameliyatta riskli olduğu için yaptırmamıştım. Ağrılarım son zamanlarda çekilmeyecek hale gelince hastaneden ameliyat günü almıştım ameliyat tarihine 5 gün kalmıştı. Bir televizyon kanalında Erol Bey’i ve şifa bulan hastaları izleyince hemen Erol Bey’i aradım. Şansımdan kendisine ulaştım. Almanya’da olduğumdan Erol Bey’den Türkiye’den bana uzaktan bioenerji seansı yapıp şifa gönderebilir misiniz dedim. O da kabul etti. Ameliyat sonrası ayak ve yürümenin çok riskli olması nedeniyle bioenerjiyle geçerse ameliyat olmayacaktım.

İlk seans da bende dizlerde, belde, omurilikte, başımda aşırı bir sıcaklık, diz ve bacaklarda hareketler dizlerimde çatırtılar oluyordu. Sanki dizlerim canlı ameliyat oluyormuş gibi hissediyordum. İkinci gün kalktığımda yataktan rahatlamış olarak kalktım. Ağrılarım kesilmişti. İkinci ve 3. seanslarda daha da rahatlayıp bastonu attım. 4. ve 5. seanslarda ağrılarım tamamen geçti. Uzun yürüyüşler yapıyordum.  Ayrıca diş gıcırdatma ve horlama da geçti. 5. gün hastaneye gittim ameliyatı iptal ettirdim çok sevinçli ve mutluyum.
Uzaktan bioenerji şifası göndermesi mucize bir iyileşme tekniği ben bile inanamıyordum. Anlatılmaz yaşanır.

Erol Hocama benim iyileşmeme neden olduğu için binlerce teşekkür ediyorum.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU  - 6

ADI  SOYADI              :
TANER GEDİKLİ
İŞİ                                 : GIDA MÜHENDİSİ
YAŞADIĞI YER         : SAMSUN BİOENERJİ
YAŞI                            : 35
TARİH                         : 15.06.2018
RAHATSIZLIKLARI : BEL FITIĞI

Bende bel fıtığı rahatsızlığı vardı yaklaşık 5 yıldır. Büromda masada oturup çalıştığım sırada kalkmak istedim kalkamadım hiç hareket edemiyordum belime bıçak saplanmış gibi ağrıyordu vücudum tutulup kalmıştı.

Daha önceden bir tanıdığımdan Bioenerjist Erol KONUK ‘ un telefon numarası vardı masamda kendisine gitmeyi düşünüyordum. Hemen Erol Beyi cepten arayıp hocam yetişin ben kilitlendim kaldım hiç hareket edemiyorum dedim.  Erol Bey benim gelmem imkansız dedi. Bende Ordu Samsun’a bir saatlik yok çok süratli gelseniz yarım saatte gelebilirsiniz dedim. Erol Bey de Ben şuan İzmir de konferanstayım bunun için gelmem imkansız dedi. Hocam benim durumum ne olacak dedim. Erol Bey bana hiç üzülme uzaktan Bioenerji Şifası (Enerji Transferi ) göndereceğim sağ elinizin avuç içini ağrıyan yerinize koyun bir iki dakika bekleyin dedi. Dediğini yaptım ama hiç inanmıyordum. Bir iki dakika sonra bana telefonda elini bırak ve ayağa kalk dedi, kalktım belimdeki şiddetli ağrı yoktu ve elimi ayağımı oynattım birkaç adım yürüdüm ayağımda, belimde ağrı kalmamıştı. Ben bu mucize tedaviye inanmıyordum çok şaşırmıştım çok sevinmiştim. Hocam ben iyileştim ama nasıl olur siz İzmir desiniz ben Samsun da oradan buraya nasıl Enerji Şifası gelir. Ben şok oldum ve çok seviniyorum bu mucize bir şifa Allah sizden razı olsun siz İzmir den gelince sizi ziyarete geleceğim dedim . Başkası anlatsa inanmazdım. Uzaktan Enerji Şifası mucize bir şey. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. bu beyanımın sitesinde yayınlanabilmesine  muvafakat ediyorum.                                                          

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU  - 7

ADI SOYADI               :  AHSEN ÜNVER
YAŞADIĞI YER           : ANKARA BİOENERJİ
EĞİTİM DURUMU    : YÜKSEK LİSANS MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
YAPIĞI İŞ                   : MATEMATİK ÖĞRETMENİ
RAHATSIZLIKLARI : DİŞ AĞRISI, DİŞ ETİ İLTİHABI
TARİH                       : 15/11/2017

Dört dişime birden kanal tedavisi yaptırıyordum.dişlerim çekilecekti ama doktorum dişlerimi kurtarmaya karar verdi.aynı zamanda, antibiyotik tedavisi görüyordum çünkü tüm diş etlerim iltihaplanmıştı.Kanal tedavisi sonrası dişlerimde çok ağrı oluşuyordu ama ilaç aldığım zaman biraz rahatlıyordum.Bir gün kanal tedavisinden çıktığımda ağrılarım arttı ilaç almama rağmen ağrı geçmiyordu.Ağrıdan ve çaresizlikten ne yapacağımı bilmiyordum.Arkadaşım bu şekilde bir ağrı yaşayıp iyileşmişti. Sn.Bioenerjist Erol Konuk'u aradım.kendisini aradığımda ağlıyordum. Kendisinin Ordu’da olduğunu söyledi.Bana uzaktan enerji şifası göndereceğini söyledi.İnanamamıştım,yüzlerce kilometre uzaklıktan şifa bulabilir miyim? dedim.Yatağa uzanmamı ve ağrılarımın dineceğini düşünmemi istedi.Dediklerini yaptım.Daha sonra dişimin içinden sanki vida ile sıkılıyormuş gibi sesler çıkmaya başladı,sanki dişim diş etimin içerisine girip girip çıkıyordu.Hayretler içerisinde kaldım.Ellerim uyuştu üzerime bir ağırlık çöktü.ve başımdan ayağıma kadar bir enerji akışı hissettim.Sonrasında ağrı aniden sağ ayağımın altından çıkıp gitti.Kendisine tekrar telefon ettiğimde çok şaşkındım ağrım bir anda geçmişti.On dakika öncesinde ağrıdan ağlarken bir anda iyileştim.Mucize bir olaydı bu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. bu beyanımın sitesinde yayınlanabilmesine  muvafakat ediyorum.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU  - 8

ADI SOYADI                                                       : NİLÜFER GÜNEŞ
MESLEK                                                              : MEMUR
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 45
TARİH                                                                  : 28.10.2017
RAHATSIZLIK                                                    : AKCİĞERDE NODÜL, NEFES DARLIĞI, ÇARPINTI, TANSİYON, DEPRESYON, EL VE VÜCUTTA TİTREME, TERLEME

Teşekkürler Erol Bey elinize yüreğinize sağlık bundan 1 ay önce ayakta duramayacak halde doktora gittim tansiyonum 16 guatr tsh değerim 0,8 olması gerekirken 10′a yükselmişti sol kolumu kaldıramayacak durumda ağrım vardı. çarpıntım var ve nefes almakta zorlanıyordum. yol yürürken 5 – 10 adımda bir durup dinleniyordum ayrıca akciğerimde toplu iğne ucu kadar nodüller görüldü ankara’daki kız kardeşime durumumu anlatınca bana bioenerji tedavisini arkadaşlarının uygulattığını olumlu sonuç aldıklarını söyledi ve Erol Bey’le iletişime geçmemi sağladı kendisi ankara’da olduğu için uzaktan bioenerji seansına karar verdik gerçeği söylemek gerekirse seansa başlamadan önce soru işaretleri kafamda dönüp duruyordu seans başlar başlamaz önce nabzım hızla atmaya başladı daha sonra bir dedektörle taranır gibi vücudumun her bölgesinde ayrı ayrı sıcaklık hissi yaşadım daha çokta kaldırırken bile ağrıyan sol kolum iğnelenmeye uyuşmaya başladı erol bey’e söylemediğim halde yaz tatilinde iki defa sırt ağrıları yaşamış ayağa kalkamamıştım tamda ağrıyan bölgeler de müthiş bir sıcaklık ve iğnelenme hissettim enerji adeta damarlarımda geziniyor el ve ayak parmak uçlarımdan birşeylerin çıkıp gittiğini hissediyordum depresyon tedavisi gördüğümüde erol bey’e söylemiştim beynimin sol tarafında uyuşmalar ve ağrılar hissettim seans bittiğinde ilk 10 dk yorgunluk ve uyku hali daha sonrasında ise büyük bir rahatlama zindelik ve mutluluk yaşadım erol bey’le konuşarak seansları arttırmayı ayrıca oğlumun aşırı ter sorununu çözmek içinde seans yaptırmaya karar verdiğimizi söyledim.

İnanamayacaksınız oğlum ve ben yanyana bioenerji uygulamasına girdik aynı anda erol bey ikimize birden Bioenerji gönderiyordu oğlumun üzerindeki etkisi başka bende başka şekilde oluyordu seans sonunda yaşadıklarımızı birbirimize anlatıyorduk böylece 3 seans oğlum 5 seans ben bioenerji aldım. Oğlumun el ve vücudunda uzun zamandır ter ve titreme sorunu vardı ve ilaçlı tedavide geçmemişti. Bioenerji seanslarından sonra el ve vücudundaki titreme ve terlemelerinden tamamen kurtuldu. Benim sol kolumdaki ağrım tamamen geçti çarpıntılarım her gün olduğu halde geçtiğini hissettim tansiyonum 12 ye düştü erol bey akciğerim içinde vücudun yenilenme sürecine bağlı olarak bir ay sonra kontrol ettirmemi söyledi kısacası ayakta bile duramayan zor işe gidip gelen ben eski sağlığıma kavuştum ve kızımın gireceği sınavda başarılı olması için zihin açıcı seans uygulatacağım inanılmaz gibi algılansa da bioenerjinin vücuttaki iyileştirici gücünü yaşamanızı isterim ayrıca erol bey’e hastalarına karşı gösterdiği sabır ve nezaket kuralları içerisindeki tavırlarından dolayı teşekkürü borç bilirim sağlıklı günler dileğiyle.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU  - 9


ADI SOYADI                                                       : HATİCE YALÇIN
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : ALMANYA FRANKFURT Bioenerji
YAŞ                                                                       : 55
TARİH                                                                  : 21.05.2018
RAHATSIZLIK                                                    : AŞIRI KİLO, TANSİYON , BELKAYMASI, DEPRESYON, UYKU APNESİ, SİNİR SIKIŞMASI, AŞIRI SİNİRLİLİK, STRES

Ben  hatice yalçın uzun yıllardan beri aşırı kilo, tansiyon , belkayması, depresyon, uyku apnesi, sinir sıkışması, aşırı sinirlilik, stres gibi rahatsızlıklarla aşırı ağrı acı çekmekteydim. Oğlumun tavsiyesiyle bioenerji uzmanı hocam sn. Erol Konuk beyle tanıştım. Hocamın bana uyguladığı uzaktan seans bioenerji seanslarıyla dert sıkıntı ve acılarımdan kurtuldum. Şimdi çok rahatım. allah kendisinden razı olsun. sanki yeniden doğdum. yeni bir yaşantıya adım attım. her şer geride kaldı. bioenerjinin çok etkili bir tedavi şekli olduğunu yaşayarak öğrendim. hocamın allah daha çok bilgisini artırsın insanların böyle değerli kişilere ihtiyacı var. teşekkürler hocam.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU  - 10

ADI SOYADI                                                       : AYÇA TÜRKER
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : FRANSA LYON Bioenerji
YAŞ                                                                       : 46
TARİH                                                                  : 28.05.2018
RAHATSIZLIK                                                    : AŞIRI DERECEDE KOL, SIRT, DİZ AĞRILARI

Ben evli iki çocuk annesiyim. Aşırı olarak yıllardır kol sırt ve diz ağrılarım mevcut. Özellikle sırt ağrılarım için Fizik tedavi de gördüm fakat geçmedi. Kolumda da kaslarımın arasında yağ bezesi var bu yüzden hiçbir iş yapamıyordum hatta salata dahi yapamıyordum ev de süpüremiyordum. Sonra rahatsızlıklarımla ilgili internetten araştırma yapma sırasında Erol Konuk Bey'in bioenerji sitesiyle karşılaştım ve tedavi sonrası yorumları okudum inceledim ve uzaktan seans almaya karar verdim. Tam 7 uzaktan bioenerji seansı aldım. Şuan sırt ağrılarım tamamen geçti diyebilirim diz ağrılarım ve normal otururken bile gerçekleşen ayak uyuşmalarım geçmiş durumda ve kolumda kaslarımın arasında bulunan beze yüzünden salata bile yapamazken şuan iş yapabilmekteyim, hareket edip herşeyi yapabilmekteyim. Yağ bezesi günden güne küçülmeye başladı şuan kolum normal sağlığında çok şükür. Öncelikle Rabbime Hamdolsun Şükürler olsun Erol Hocamdan da Rabbim inşallah razı olsun. Hastalıkta sağlıkta Rabbimden ama bu sağlığa vesile olan Erol hocamdan Rabbim inşallah razı olur.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU  - 11

ADI SOYADI                                                       : İSMAİL TINMAZ
MESLEK                                                              : BANKACI
YAŞADIĞI YER                                                  : AYDIN Bioenerji
YAŞ                                                                       : 39
TARİH                                                                  : 28.04.2018
RAHATSIZLIK                                                    : SİNİR SIKIŞMASI, KOL, SIRT, DİZ AĞRILARI, AŞIRI KİLO, TANSİYON , BEL FITIĞI, DEPRESYON, AŞIRI SİNİRLİLİK, STRES

Benim bioenerjinin insan üzerindeki etki ve faydaları üzerine görüşüm,tedavi görmüş ablamın bir hasta yakını olarak son derece olumlu olduğunu bizzat gözlemlediğim için çok iyi bir tedavi.benden 4 yaş büyük olan ablam aydında otıruyor .her ziyaretine gittiğimde görüyorum kadın devamlı olarak sıkıntı stres acı çekiyordu.rahtsızlıkları son derece ızdırap vericiydi.ne zaman oğlu tarafından tavsiye edilen uzaktan bioenerji tadavisini  seans olarak 7 kez sonrasında o ızdırap çeken insan gitti yerine canlı neşeli hayat dolu insan geldi.bende çok sevindim. kendi adıma eğer ihtiyacım olduğunda hocama mutlaka rahatsız edeceğim. teşekkürler erol bey sizin gibi bilgili insanlara ihtiyacımız var.allah kolaylı versin.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU  - 12

ADI SOYADI                                                       : FİGEN YANCI
MESLEK                                                              : GRAFİKER
YAŞADIĞI YER                                                  : MUĞLA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 31
TARİH                                                                  : 08.03.2018
RAHATSIZLIK                                                    : ANKSİYETE, PANİK ATAK, BOYUN DÜZLEŞMESİ, BOYUN FITIĞI

31 yaşındayım 2.5 sene öncesi trafik kazası geçirdim psikolojik rahatsızlıklarım başladı. 1 sene ilaç tedavisi gördüm ilaç kullanırken bile atak geçiriyordum elim ayağım boşanıyor nefes alamıyordum. Evimde yemek bile yapamaz duruma geldim. 3 yaşında çocuğum var ve her an ilgi bekliyor hasta olma lüksüm yok denemediğim yol kalmadı. İnternette satılan enerji kolyeleri mi dersiniz aklınıza ne gelirse denemedigim yol kalmadı. Psikolojik rahatsızlıklar dışında kazaya darbeye bağlı boyun düzleşmesi ve boyun fıtığıda vardı. Allah Erol beyden razı olsun uzaktan bioenerji seansı ile tedavi etti ağrılarımdan ve rahatsızlıklarımdan tamamen kurtuldum. İlaç içmiyorum ve çok iyiyim. İlk başta bende acaba dedim çünkü Erol bey istanbul da ben Muğla da ama uzaktan bioenerji seansına başladığımız anda sanki yanımdaydı bu bir mucize Erol beye minnettarım emeklerini parayla pulla ödeyemem iyiki varsınız Erol bey.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU  - 13

ADI SOYADI                                                       : HATİCE YILMAZ
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : HOLLANDA AMSTERDAM Bioenerji
YAŞ                                                                       : 44
TARİH                                                                  : 03.02.2018
RAHATSIZLIK                                                    : ANKSİYETE, FİBROMİYALJİ, BİPOLAR 2

Merhaba ! Ben çok ciddi psikolojik sıkıntıları ve sorunları olan bir insandım. Bu psikolojik hastalıklarım depresyonla başladı ve giderek ciddi boyutlara ulaştı. Depresyonla birlikte panik atağa, anksiyete (kaygı ve endişe) bozukluğuna, fibromiyalji ve en ciddi psikolojik rahatsızlık olan bipolar 2 hastalığına yakalandım.

Bu hastalıkta beyin işlevini görmüyordu. Ben artık ciddi beyin hastalığına sahip bir hasta olarak görüyordum kendimi. Bütün bu ciddi psikolojik rahatsızlıklara sahip olduğumdan dolayı tamamıyla yatağa bağımlıydım.

Çocuklarım ve eşim benim durumumdan çok yoruldular ve onlarda bundan dolayı yıllardır psikolojik destek aldılar.

Şunu mutlaka belirtmeliyim benim bu psikolojik rahatsızlıklarım çocukluğuma dayanmaktadır ve bu ana kadar sürdü. Ben şu anda 44 yaşındayım

Norverçte bir akrabam beni Erol beye yöneltti ve bana şu sözü verdi, Norveç’e dönüş yaptığın zaman tamamıyla seni bambaşka bir insan olarak göreceğimden eminim. Bu akrabamın yiğeni İsviçre’den gelip Erol beyden tedavi alıp şifayı tam anlamıyla bulduktan sonra sağlıklı bir şekilde tekrar İsviçre’ye dönüş yapmış.

Ben Erol beyden 8 seans bioenerji alarak tedavi oldum. Şunu mutlaka belirtmem lazım ilk 2-3 seansta beni görseydiniz korkup hemen odadan çıkardınız. Ağlama nöbetlerim o kadar korkunçtuki sesler bütüm binayı sarmıştı. Ve daha sonra gülme krizleri tuttu. Bu da rahatsız ediciydi.

Bu seanslardan sonra giderek bütün psikolojik hastalıklarımdan ve sıkıntılarımdan kurtulmuş, enerjik, sevgi ve mutluluk dolu ve en önemliside tebessüm edip gülmeye başladım. Dünya gözüme bambaşka görünmeye başladı. Bugün 8. Son seansımı tamamladım. Ben şimdi kendimi bambaşka biri olarak görüyorum. Tamamıyla psikolojik hastalıklardan ve sıkıntılardan kurtulmuş, enerji dolu, sevgi ve saygı duygularına sahip, tebessüme sahip, tüm sıkıntı, üzüntü, sinir, öfke kaygıdan uzak, geleceğe pozitif ve umutla bakan bir insan olarak hayata devam edeceğim.

Tabiki beni böyle sağlıklı bir yaşama kazandıran mübarek, merhametli ve sevgi dolu insan Erol Konuk beye çok çok çok çok teşekkür ediyor o şifa dolu hayırlı ellerinden öpüyorum. Allah sizi ve sizin gibi şifacıları başımızdan eksik etmesin. Sevgi ve saygılarımla...

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 14

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : HATİCE BAYBURT
MESLEK                                                              : YÖNETİCİ
YAŞADIĞI YER                                                  : İSVİÇRE Bioenerji
YAŞ                                                                       : 30
TARİH                                                                  : 03.02.2018
RAHATSIZLIK                                                    : BİPOLAR BOZUKLUK, DEPRESYON, PANİK ATAK, STRES

Merhabalar, 30 yaşındayım ve isviçrede yaşıyorum. Bende on yılı aşkın süredir bazı fobiler, depresyon, bipolar bozukluk, sempatik sinir sistemi bozukluğu ve aşırı stres vardı.
10 yıldır bu rahatsızlıkları çektim. Birçok doktorlara gittim ilaç kullandığım halde iyileşemedim.
Erol beyden bioenerji seansı alıp şifa bulan bir arkadaşım bana tavsiye etti. Türkiye 'ye gitme gibi bir şansımda yoktu, kendimi iyice tükenmiş hissediyordum artık. Bende internette sayfasını bulup bioenerji uzmanı Erol beyi aradım bana hemen bioenerji seanslarına başlayabileceğimizi söyledi çok sevindim ve ilk seansta inanılmaz şeyler hissettim, okadar uzaklıktan nasıl olur dedim ama oluyormuş gerçekten. Erol bey kilometrelerce uzaklıktan bile şifa gönderebiliyormuş inanamadım. Daha ilk seanstan sonra kendimi çok iyi ve rahatlamış hissettim 2. ve 3. Seanslardan sonra müthiş rahatlamalar oldu.. Toplam 7 seans uygulandı ve 7. seanstan sonra artık yeniden doğmuş gibiydim korkularım tamamen geçti sinir ve stresten kurtuldum yaşama dair yeni bir bakış açısı kazandım artık çok mutlu enerji dolu ve pozitif bir insanım bu bir mucize, cildimde bile güzelleşme oldu gençleşti adeta. Herzaman sempatik güleryüzlü ve pozitif haliyle bana o değerli vaktini ayırdığı için, iyileşmeme vesile olduğu için Erol beye nekadar teşekkür etsem azdır. Kendisinin ellerine yüreğine sağlık, Allah ondan binlerce kez razı olsun.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 15

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : EBRU PINAR
MESLEK                                                              : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                  : KONYA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 38
TARİH                                                                  : 21.05.2018
RAHATSIZLIK                                                    : YÜRÜME BOZUKLUĞU , DENGE BOZUKLUĞU, HUZURSUZ BAĞIRSAK SENDROMU, TÜM VÜCUTTA AĞRILAR, ASTIM, REFLÜ, BOĞAZDA YUTKUNMA GÜÇLÜĞÜ, SES KISIKLIĞI, GENİZ AKINTISI, SİNÜZİT, DEPRESYON

Erol Beye internet üzerinden edindiğim cep telefonu numarasıyla ulaştım. Konya' da yaşadığım için Ankara 'daki seanslara katılamayacağımı ve uzaktan bioenerji uygulaması yapıp yapamayacağını sordum. Kendisi uzaktan uygulamanın da birebir uygulamayla aynı olacağını söyledi. Bende yürüme bozukluğu , denge bozukluğu, huzursuz bağırsak sendromu, tüm vücutta ağrılar, astım, reflü, boğazda yutkunma güçlüğü, ses kısıklığı, geniz akıntısı, sinüzit, depresyon hastalıkları vardı.  Bunun üzerine toplamda 7 seans Süren enerji uygulamalarımıza başladık.

Uzaktan uygulama seanslarında Vücudumun çeşitli yerlerinde karıncalanma hissi, bazı bölgelerde ısı artışı, el ve ayak parmaklarımdaysa soğukluk hissettim. Bunun dışında vücudumda dalgalar halinde ilerleyen elektriklenme hissi oluştu. Özellikle 4. Seansımızda beynime giden kan akışının hızlandığını ve arttığını hissettim. Seanslar sırasında Gülme veya ağlama atakları da geçirebiliyorsunuz tabi ki. Her bir seanstan sonra kendimi psikolojik olarak daha da rahat hissettim, psikolojik olarak rahatladığımda da vücudumdan ağırlığın kalktığını hissettim. Bendeki Reflü, Astım, geniz akıntısı şikayetlerim geçti. Bağırsaklarımda da huzursuz Bağırsak sendromu vardı. Şu an bağırsaklarımda da hiç bir sorun hissetmiyorum. Ayrıca Bio enerji seansları bittikten sonra da Üzerinizde Çalışmaya devam ediyor. Çünkü Bio enerji vasıtasıyla değişen ruh hâliniz vücudunuzun Tekrar Yapılanma sürecini harekete geçiriyor, gün be gün iyileştiğinizi hissediyorsunuz. Bu uygulamayı yaptıran herkes öncelikle şunu bilmeli ki iyileşme bir süreçtir çünkü yıllar boyunca stres sıkıntı ve üzüntüyle oluşturduğunuz Hastalıkların iyileşmesi de belli bir süreç gerektirir. Ben, vaktini bana ayıran ve rahatlamama vesile olan Erol Beye çok teşekkür ediyorum. Uzaktan Bioenerji Uygulaması yaptıracak olan herkese de öncelikle bu uygulamaya ve iyileşeceklerine inanmalarını tavsiye ediyorum. 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 16

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : SELMA YILDIZ
MESLEK                                                              : TV YAPIMCISI
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 42
TARİH                                                                  : 12.03.2018
RAHATSIZLIK                                                    : KAS EZİLMELERİ, DİZDE VE BİLEKTE SAKATLIK, KARPAL TÜNEL, BEL FITIĞI, ŞEKER HASTALIĞI

Rahatsızlıklarım, kas ezilmeleri, dizlerimde sakatlık,bileklerimde . Karpal tünel rahatsızlıkları vardı. Kızımın internetten araştırmaları üzerine Erol Konuk Beyi bulmuş. Kızımın ısrarı ile uzaktan Bioenerji seanlarını kabul ettim. İtiraf etmeliyim öncesinde uzaktan tedaviyi şüpheyle karşıladım seanslar ilerledikçe ne denli yanıldığımı anlıyorum şu an 8. bioenerji seansımı tamamladım. Kendimi çok iyi hissediyorum. Bugün yıllardan sonra ilk kez eğilerek namaz kıldım. Çok mutluyum. Tüm bunlar için önce Allahıma şükrediyorum sonra Sayın Erol Konuk 'a ve Sevgili kızım Deniz Yıldız ' a teşekkürü borç biliyorum. Sağlık sorunları olan herkese şifalar diliyorum. 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 17

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : ÖZGE BİLEN
MESLEK                                                              : HAKİM
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 37
TARİH                                                                  : 16.10.2017
RAHATSIZLIK                                                    : RAHİMDE MİYOMLAR,GÖĞÜSTE FİBROADENOM

Ailemizde yasadigimiz kanser vakalarindan sonra,vücudumda bulunan kistik yapilar beni daha fazla rahatsiz etmeye baslamisti. 2016 yilinda oldugum miyom ameliyatindan sonra ,2017 yilinda dogum icin kontrollere gittigimde doktorlar ,rahmimde tekrar birden fazla miyom olustugunu soylediler.fakat ben tekrar ameliyat olmak istemiyordum.Ayni sekilde sol göğsumde çapı 1 cm e yakin buyuklugu olan fibroadenom vardi.doktorlar takip edecegiz diyorlardi ve bu durum beni korkutuyordu.Bioenerji Uzmanı Erol Bey'i uzun süredir takip ediyordum.ve uzaktan bioenerji seansı almak istedim.7 seans aldım. O dönemde kendimi çok iyi ve huzurlu hissettim. Bu 7 seansı aldıktan 2 gun sonra ultrasona girdim.hem göğüs hem de rahmime baktılar. Miyomlar kaybolmuştu. gogsumdeki fibroadenom da yok olmuştu! Çok büyük bir şok ile oradan çıktım. Ben bioenerji seanslarinın ise yarayacagini düşünüyordum açıkçası fakat bu kadar kısa sürede sonuç almayi beklemiyordum. Erol beye ne kadar teşekkür etsem azdır. Beni ameliyat olmaktan kurtardı. Üstelik bu tekrarlayan kistik yapilar artık beni korkutmaz oldu. Nasıl olsa Erol Bey var diyorum ve hastalıklara karşı artık daha cesurum. Çok teşekkür ederim

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 18

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI


ADI SOYADI                                                       : BURCU BOZ
MESLEK                                                            : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                   : VAN
YAŞ                                                                    : 35
TARİH                                                                 : 16.04.2018
RAHATSIZLIK                                                     : PANİK ATAK, DEPRESYON, ÇARPINTI, NEFES ALAMAMA, HALSİZLİK, YORGUNLUK, MUTSUZLUK

            35 yıllık hayatımın en kötü son on yılını PANİK ATAK denen hastalıkla savaşarak geçirdim. Yüce ALLAH başka bir hastalıkla imtihan etmesin ama bu hastalık zaten insana hayatı zehir ediyor. Sürekli sebepsiz korku duygusu yaşamak, hayata karamsar ve endişe içinde bakmak, en güzel şeylerden bile mutlu olamamak. Sayısız hastaneye gittim ve birçok ilaç kullandım ama en kötüsü de bir çok tedavi yolu denemenize rağmen en ufak bir olayda yine hastalığın en başına dönüyorsunuz. Bu durum sizi daha da kötü bir hale sokuyor. Erol hocayı Vandan daha önce şifa bulan bir arkadaşım sayesinde buldum. Erol Hocam'ı ilk aradığımda çok kötü durumdaydım. Çok umutsuz ve son çare olarak elim telefona gitti. Bari bu yolu da deneyeyim derken, anladım ki, rabbim bana doğru yolu denettirmiş.. Türkiye'nin diğer ucundaydım, bizzat yanına gitme şansım yoktu. Ama bana uzaktan seans yapacağını söyleyince önce inanamadım ama başka çarem olmadığı için kabul ettim. İlk seanstan sonra hissetmeye başladım bazı etkileri. Her seansın ardından şükürler olsun ki, korkularım beni terketmeye başladı. Daha da önemlisi insanlara karşı içimde büyük bir nefret vardı. O nefret git gide azalmaya başladı. Birden en nefret ettiğim insanları bile sevmeye başladım ve yıllardır konuşmadığım insanlarla konuşmaya başladım. Çünkü Erol Hocam o babacan tavrıyla bana "kendim olgusununun" daha önemli olduğunu ve bunun için de önce kendimi ve sonrasında çevremdeki şeyleri sevmemin önemini öğretti bana ve 7 seansın sonunda çok şükür büyük bir mesafe ilerledim. Korkuyla, kaygı bozukluğuyla yaşamamak ne güzel bir şeymiş. Yıllardır içim rahat bir şekilde yaşamayı unutmuştum. İnşallaah en kısa zamanda bizzat yanına gitmeyi düşünüyorum. Maaşallah, uzaktan seans böyleyse acaba yakında nasıl bir etki yapar çok merak ediyorum. Ve Hocam, sadece şunu söylemek bile yaptığınız tedavinin ne kadar büyük bir nimet olduğunu anlatmaya yeter. Keşke vaktimi başka kapılarda harcamasaydım. Rabbim enerjinize ve gücünüze, güç ve kudret katsın..... Saygılarla.....

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 19

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : SEVİM YILDIZ
MESLEK                                                            : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                   : ALMANYA - STUTTGART
YAŞ                                                                    : 42
TARİH                                                                 : 12.08.2017
RAHATSIZLIK                                                     : BİPOLAR BOZUKLUK, PANİK ATAK, KORKULAR, DEPRESYON, VÜCUTTA AĞRILAR, ŞEKER, MİDE AĞRISI, KULAK ÇINLAMASI - HIŞIRTI, AŞIRI KİLO

           Hocam öncelikle Allah sizlerden razi olsun. 20 yildir hastayim, hastaliklarim, Seker, Vucutda agrilar, Bas agrisi, Bagirsak hastaligi (Mosbus Cron), Mide Agrisi, Panik Atak, Piskoloji rahatsizliklar, Asiri korku, Asansöre binememe. Ellerde ve Ayaklarda Terleme, Asiri Yorgunluk, devamli ilaclar kullandim ama hicbir fayda etmedi, aksine ilaclarin yan etkileri olustu bende. Artik hastaliklarim cekilmez bir hal almisti, cok zor günler geciriyordum. Bir televizyon programinda Erol Konuk beyi Bioenerji ile hastaliklarin nasil tedavi ile yok oldugunu anlatiyordu. ben de internetten Bioenerji nedir nasildir diye arastirdiktan sonra, Erol beyin web sayfasinda uzaktan seans yapabilecegini yada yanina gidilip birebir seans yapabilecegini okudum. Bizde telefonla arayip uzaktan bioenerj seansi icin randevu aldik, randevu   günümüz gelince Erol Konuk Beyi aradik. Erol Bey benimle cok sicak bir sekilde konustu ve ogün ilk uzaktan bioenerji seansini yapti. Daha sonraki seans sirasinda renkleri görmeye basladim, ayni yanimda yapiyormus gibi hissettim. Seans aninda renkleri görmeye basladim, vücudumda titremeler oldu. 4.seansda yillardir binemedigim asansöre bindirdi ve hic korku hissetmedim. Artik kendi basima bile korkmadan bine biliyorum. 5. bioenerji seansında da ayni sekilde renkleri görmeye basladim, renkler Lacivert,Mor,Mavi,Yesil,..gibi. Basimdan sicaklik baslayip dalgalar halinde bütün vücuduma yayildigini hissettim ve Ellerimden ve Ayaklarimdan titresimler olustu, Vucudumdaki agirligin kalkip kendimi havada hissi olustu ve Seanslar da kozmik ameliyatlar, Estetik ogulmalar, Masajlar, Vücudumda segirmeler olustu. Daha cok seyler yasadim, anlatilmaz ancak yasanir. Erol Bey cok sevecen ve iyi bir insan. Sabirli ve sakin konusmasiyla insanin psikolojisine iyi geldigini söyleye bilirim. Erol hocam sagolsun iyilesmeme vesile oldugu icin. Tesekkür ediyorum kendsine Allah ondan razi olsun. Bioenerji'yi uygulamayi herkese tavsiye ediyorum. Hastalara cenabi Allah"dan sifa diliyorum.            
Not:Ayrica Ailece Bioenerji uygulamasi yaptirdik cok iyi geldi..

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 20

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : DOÇ. DR. DİLŞAD ÇİZMECİ
MESLEK                                                              : DOÇENT DOKTOR
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 38
TARİH                                                                  : 03.01.2018
RAHATSIZLIK                                                    : FİBROMİYALJİ, BAŞ AĞRISI, AŞIRI YORGUNLUK, HALSİZLİK, MUTSUZLUK, DEPRESYON, BAĞIRSAK PROBLEMLERİ, SİNİR VE TAKINTILAR

Uzun yıllardır fibromiyalji hastasıyım. Ağrılara çare olarak verilen antidepresan ve anestezi uygulamalarını reddederek masaj yaptırmayı veya kas gevşetici kremleri kullanmayı deniyordum. Ama etkili bir sonuç alamıyordum. Son olarak yıllar sonra daha etkili bir yöntem olan akupunkturu denemeye karar vermiştim. Tam da bu esnada Erol hocamız ile tanıştım. Başta inanmamıştım, bioenerji terapilerinin faydalı olacağına. Gözle görülmeyen birşey nasıl tedavi edecekti?? Sonra denemekten ne çıkar dedim ve hocamızla uzaktan bioenerji terapisine başladık. Seans sonrasında yıllardır geçmeyen ağrılarımın büyük bölümü yok oldu. Şaşkındım. Akşam oldu tekrar gerilir mi kaslar ağrı devam eder mi diye bekledim. Ama ağrılar yok olmuştu. Ertesi gün ve sonrasında da uzaktan bioenerji terapilerine devam ederek 7 seansı tamamladım. Kilometrelerce uzaktan nasıl gelecekti enerji ? Ama o enerjiyi uzaktan seans esnasında hissettim. Sonrasında uyumuşum. Hayatta bir yerde otururken uyuyabilen bir insan değilken hocamızın telefonuna uyandım. Çok şaşırmıştım. Geriye kalan ağrılar da silinip gidiyordu. Depresyon belirtilerinin başladığı zihnimdeki gerginlikler kaybolmuş ve tüm kaslarım gevşemişti sanki... Hiç ağrı yok, mutsuzluk yok, huzursuzluk yok... Hayata gülümsüyordum. Bu mucizeye şahit olduğum için mutluyum. Allah razı olsun Erol hocam. 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 21

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : HALİL KARAKİRAZ
MESLEK                                                              : MÜHENDİS
YAŞADIĞI YER                                                  : BURSA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 42
TARİH                                                                  : 26.02.2018
RAHATSIZLIK                                                    : SEDEF, MANTAR, ŞEKER, FAZLA KİLO, EKLEM VE KAS AĞRILARI

Ismim Halil Karakiraz, 42 yaşındayım ve bir sürü hastalıklarım vardı, sedef, mantar şeker, fazla kilo, eklem ve kas ağrısı.

Çok bilinçli bir hastayım, yani hem Doktorlara gidip onların fikirlerini alıp ve kendimde fikir edinmeye eğimliyim. Hastalığımı muhakkak araştırırım ve alternatif tedavi yolları bulmaya çalışırım, bu zihniyetimde beni Bioenerji tedavi yöntemine doğru itti. Bioenerji diye bir şey duymuş olsam da bugüne kadar hiç ciddiye almamıştım. Internet´te araştırmalar yaparken Erol Hoca´nın sayfasını buldum. Oradaki bilgileri inceledim, inanamadım, acaba doğru mu? diye yurt dışındaki Bioenerji sayfalarını araştırdım, aynı şeyler okuyunca, neden olmasın deyip, Erol Hoca´ya başvurayım dedim. Ancak o Ankara’da bense Bursa´da nasıl olacaktı?  O kadar uzak mesafeden nasıl enerjiyle şifa bulabilirim? Tam vazgeçmek üzereyken uzaktan tedavi bilim paylaşımlarını buldum, dahada merak etmeye başladım. Hiç yüz yüze gelmedik, adresim yok, beni nasıl bulacak ve enerji gönderecek? Bu sorularla aradım Erol Hoca´yı. İlk seansı büyük merakla bekledim, sessiz bir odada uzandım ve bir sürü acabalarla doluydum ve Erol Hoca´nın telefonda başlayalım demesiyle seansım başlamıştı. O an hissettiklerim, sanki birisi bedenimin içine girmiş ve orda göğüs hizamda masaj yapıyor, yani iç organlarıma masaj yapıyor gibi hissettim. Bir kaç dakika daha geçtikten sonra yüzüm üstünden rüzgâr gibi hava geçtiğini fark ettim, tüm pencereler ve kapılar kapalı olmasına rağmen. Gözümün önünde mor renkte renkler canlandı, yıldırım çakması gibi, içinde büyük siyah bir leke vardı ve o leke oynamaya başladı. Seans esnasında çok rahatladım, ama halen anlamış değildim ne olduğunu yarı ayakta yarı uyku durumunda izledim, çok ilginç ve tarif edilebilecek bir duygu değil. Sonraki seanslarda daha ilginç şeyler yaşadım, hangisini anlatayım, içimden su dalgaları gibi geçen masajlarımı, tüm vücut benden kontrolsüz olarak halı gibi silkelenmesini mi, seans esnasında rahatlayıp tek başıma nerdeyse kahkaha atmalarımı mı? Bence en iyisi kendiniz deneyin ve kendi duygularınızı yaşayın, sizler ne türlü şeyler yaşarsınız onu bilemem, sadece Erol Hocanın uzaktan uyguladığı Bioenerji tedavisi bana çok iyi geldiğini ve beni çok rahatlattığını ve benim içimde o kadar merak saldığını beni Erol Hocanın Bursa’da eğitimine katılacak duruma getirdiğini anlatabilirim. Erol Hocam nasıl yaptınız halen anlamış değilim, hayatınızda hiç karşılaşmadığınız, adresini bilmediğiniz, enerjiyi doğru dozda, doğru adrese göndermeniz şaşırtı beni, ama her zaman her şeyi bilmek zorunda değiliz, faydasını gördükten sonra pek önem taşımıyor. Yukarıda saydığım bütün hastalıklarım geçti. Aynı zamanda Bioenerjinin sayesinde kilo da vermiş oldum. Çok çok teşekkür ederim Hocam Allah sizden razı olsun. Kasım’da Bursa’da eğitimde görüşmek üzere.
 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 22

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : AYŞE AYHAN
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : BALIKESİR Bioenerji
YAŞ                                                                       : 40
TARİH                                                                  : 11.06.2018
RAHATSIZLIK                                                    : DEPRESYON, KAYGI BOZUKLUĞU, PANİK ATAK, SOSYAL FOBİ, KORKU VE TAKINTILAR

                Benim oğlum 20 yaşında 12 yıldır ağır depresyon hastasıydı. Bunca sene boyunca gitmediğimiz doktor kalmadı. İlaçlarını kullanıyor ama daha da kötü oluyordu. Geçen senelerde başımıza gelmeyen kalmadı. İntihar girişimleri, evden kaçmaları, şiddet, kendine zarar verme, bizlere şiddet uygulamaya çalışıyordu. Hatta bu rahatsızlığından dolayı hastaneye yattı. Bir gün yine ilaç kullanmadan nasıl baş ederiz diye araştırırken Erol Konuk hocamın sitesini buldum. Yorumları okudum birçok insan şifa bulmuş. Bizim de Erol hoca sayesinde hayatımız yeniden başladı. İyiki de Erol hocamı bulmuşum. Hemen uzaktan seans almak istediğimizi belirttik. Seanslarımız başladı. İlk 3 seanstan sonra bizimle konuşmayan oğlum konuşmaya başladı. Hatta bize “anneciğim babacığım” diye hitap etmeye başladı. Gelecekle ilgili hiçbir plan yapmazken şimdi üniversite hayalleri kuruyor. 4 aydır doğru düzgün yemek yemek istemeyen oğlum 23 kilo vermişti. Yemek yemeye başladı. Allah’ın izniyle rahatsızlıklarından kurtuldu. Şuanda oğlum çok mutlu. Uzaktan seans olur mu demeyin gerçekten fark etmiyor. Evinizdesiniz ve şifalanıyorsunuz. Biz şifa bulduk. Allah herkese acil şifalar versin. Allah Erol hocamdan razı olsun. Hem insan olarak çok iyi hem de bu işin uzmanı. İyiki varsınız hocam. Oğlum sizin sayenizde daha uysal, ılımlı ve sakin bir çocuk oldu. Elleriniz dert görmesin. Başarılarınızın devamını diliyorum. Sağlıcakla kalın.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 23

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : EYLEM AKAY
MESLEK                                                              : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 39
TARİH                                                                  : 24.06.2018
RAHATSIZLIK                                                    : HALSİZLİK, BAYGINLIK, SIRT AĞRISI, BOYUN FITIĞI, BEL AĞRISI, BOYUN DÜZLEŞMESİ,  STRES, AŞIRI YORGUNLUK, DEPRESYON, PANİK ATAK, YÜRÜYEMEME, GÜVENSİZLİK

               Merhabalar, öncelikle nereden başlayacağımı tam anlamıyla bilemiyorum. İstanbul Kartal’dan yazıyorum size. Bütün bu yaşadığım sorunlar 2 sene önce başladı. Halsizlik, baygınlık, sırt ve boyun fıtığı, bel ağrısı, stres, aşırı yorgunluk, depresyon, panik atak birden bire benim hayatıma girdi. Çok sağlıklı bir bayandım. 50 kilo spor yapan birisiydim. Eşimle boşanacaktık ama sorunlarım o kadar büyüktü ki acı dolu hayatım vardı. İki kızım var. Bir akşam korktum ve yere yığıldığımı biliyorum. Böylelikle hastane serüvenim başladı. Bir sene boyunca gitmediğim doktor yaptırmadığım tahlil kalmadı. Çarelerin tükendiği noktada internetten bioenerji diye bir yazı gördüm. Daha sonrasında araştırırken karşıma Erol KONUK hocam çıktı. Sitesini inceledim bu zamana kadar şifa bulmuş olan danışanlarının yorumlarını okudum ve esas dikkatimi çeken uzaktan seans oldu. Yatağa mahkûm kalmıştım yürüyemiyordum. Erol Hocamın internet sitesindeki yorumları okudukça kendisine güvenmem ve inanmam gerektiğini anlamıştım. Hiç zaman kaybetmeden Erol KONUK beyi aradım. Nasıl uzaktan iyileşebilir ki insan dedim. İnsanlar ilk etapta inanamıyorlar böyle bir şey var mı gerçekten olabilir mi diye. Ama ben buna tanık oldum. Ailem benim iyileştiğimi gördükçe çok mutlu oluyorlardı aynı şekilde bende öyle. Yatağa mahkûmdum yürüyemiyordum. Böyle mucizevi bir olayı ilk defa yaşıyordum. Odadan odaya zor giden ben yol boyu 2 km’yi koştum. Huzur, neşe, mutluluk bedenimi sarmıştı. Gülüyordum. Allah’a çok şükür kendime olan güvenim yerine geldi. Yedi seans sonunda kendime geldim. İnanın bana Erol Bey çok merhametli çok iyi bir insan. Sizde kendinizi çaresiz hissetmeyin. Mutlaka Erol beyin yanına gelin. Bir sene sonra ben bioenerji merkezine Erol beyin yanına yürüyerek geldim. Kızımı getirdim, yapmak istediğim bir şeyi yaptım. Şifa dolu ellerinden öptüm çok mütevazı. Fiziksel, ruhsal, düşünsel, duygusal ve zihinsel insanı rahatlatıyor. Ben Erol beyi tanıdığıma çok memnun oldum. Allah ondan bin kere razı olsun. Şifanız enerjiniz bol olsun hocam. Tekrardan ellerinizden bir kere daha öpüyorum. Sevgiler.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 24

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : HÜLYA AKSOY
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : KAHRAMANMARAŞ Bioenerji
YAŞ                                                                       : 50
TARİH                                                                  : 19.11.2018
RAHATSIZLIK                                                    : AĞIZDA NEDENSİZ UÇUKLAR, STRES, AĞIZ ÇEVRESİNDE ŞİŞLİKLER, YORGUNLUK, BİTKİNLİK

               Merhabalar ismim Hülya 50 yaşındayım. Son bir aydır ağzımda uçuklar, şişlikler, patlayan yaralar biri biterken diğeri başlıyordu. Tüm kan tahlilleri analizleri doktor kontrollerine rağmen bir sonuç alınamıyor ve ağzımdaki şişlik giderek artıyordu. Başındaki yanmayla birlikte ağız çevresinde oluşan şişlikler için kullandığım antiviral krem dahi hiçbir işe yaramıyordu. Beni iyice halsiz ve yorgun düşürmüştü. İnternet üzerinden seyrettiğim bir videoda Erol Konuk hocamdan bahsediyordu. Hemen Erol Konuk hocamla iletişime geçtim. Kendisi İstanbul’da olduğunu ve hastalıklarımdan bahsedince bana uzaktan seans uygulayabileceğini söyledi. Seanslara başladık. İlk seansın sonrasında rahatlama hissiyle beraber ağzımdaki şişkinliklerin beni rahatsız etmediğini fark ettim. Zaten seans esnasında enerjinin tüm vücudunuzda çalışmaya başladığını görüyorsunuz ve bunu hissediyorsunuz. Akşam ağzımdaki yaralar sönmeye başladı. Çok şükür uçuklar söndü hiç yokmuş gibi kapandı. Mucize gibi bir sonuç gerçekten… Allah doğru adresi bana yönlendirdi şükürler olsun ki hayatta her şeyin bir çaresi vardır. Yeter ki bunu istemek önemli. Hocam Allah sizden razı olsun. Şifalı elleriniz sayesinde hayata tekrardan tutundum. Her şey için teşekkür ederim hocam. Enerjiniz bol olsun. Sevgi ve Saygılarımla.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 25

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : RUKİYE SENA
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 57
TARİH                                                                  : 10.03.2019
RAHATSIZLIK                                                    : BEL FITIĞI, BEL AĞRISI, BOYUN DÜZLEŞMESİ, BAŞ DÖNMESİ, UYKUSUZLUK, YORGUNLUK, PSİKOLOJİK SORUNLAR

               Annemin yıllardır geçmeyen birçok rahatsızlığı vardı. Gitmediğimiz doktor gezmediğimiz hastane kalmamıştı. İnternette gezinirken Erol beye rastladım. Kendisini aradığımda seanslarının bitmesine birkaç gün kaldığını söyledi. Yer olmadığı halde beni kırmayıp kabul etti. Daha sonra annem belinden ayağa kalkamaz yürüyemez hale geldiğinde aklıma Erol Bey geldi. Kendisini aradım ve annem için ilk etapta uzaktan seans almasını söyledi ve uzaktan seanslara başladık. Aslında annemin bel fıtığı dışında daha birçok rahatsızlıkları da vardı. Sağolsun Erol beyin seansları sonunda gözle görülür bir şekilde tüm vücudunda bioenerjinin etkilerini görmeye başladık. 3. Seans sonunda artık annemin bütün şikâyetlerinde gerilemeler, azalmalar meydana gelmeye başladı. Seanslarımızı her gün aralıksız bir şekilde almaya devam ediyorduk. Annem seans anında ve seans sonrasında kendini artık daha iyi hissettiğini ve rahatsızlıklarının tamamen yok olduğunu söylüyordu. Baş dönmesi ve buna benzer birçok rahatsızlığı tamamen geçti. Çok şükür şuanda annem daha iyi hayata bakış açısı tamamen değişti. Sağolsun Erol Bey her aradığımızda bizimle çok güzel bir şekilde ilgilendi, o kadar yoğunluğu içinde bize de zaman ayırdı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Rabbim Erol beye sağlıklı mutlu huzurlu ve şifa dolu ömürler versin. Enerjiniz bol olsun Hocam.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 26

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : MERYEM YİĞİT
MESLEK                                                              : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 59
TARİH                                                                  : 05.03.2019
RAHATSIZLIK                                                    : BEL FITIĞI, BOYUN DÜZLEŞMESİ, NEFES ALAMAMA, PANİK ATAK, MİDE RAHATSIZLIKLAR

               Ben yıllardır bel fıtığı rahatsızlığı çekiyorum. Bir gün yatakta belim tutuldu ve yataktan kalkamaz oldum hatta nefes bile almakta zorluk çekiyordum. Doktora gitmek de çok zor bir hal almıştı. Kızım Erol beyi internetten bulmuştu ve internet sitesinde birçok bel fıtığına dair iyileşmiş olan hastaların yorumlarını okuyarak beni bir nebze rahatlatıp inandırmıştı. İnternet sitesinden Erol Beyin telefon numarasını alıp hemen aradık. Ama benim biraz uzaktan seansa karşı ilgim yoktu. Nasıl olabilirdi Erol Bey bana nasıl enerji gönderecekti derken biz seanslara başladık ve bana uzaktan seans yapacağını uzaktan seansla yakından seans arasında hiçbir farkın olmadığını söyleyince mutlu olmuştum. 1. Seans sonrasında ben yavaş yavaş ayağa kalkıp yürümeye başladım. Seansa başlayınca sanki bayıltıyorlar gibi hemen uyuyordum. Seans esnasındayken çok çeşitli rüyalar ve renkler görüyordum. Seans bitince Erol Beye sanki beni ameliyat ettiler diyordum. Rahatlamış ve huzurla dolmuştum. 1. Seans sonunda bu kadar etki hissedebileceğim aklımın ucundan bile geçmemişti. Rabbime şükrediyorum iyiki internette araştırma yaparken Erol Beye denk gelmişim ve hemen hiç vakit kaybetmeden aradığım için çok mutluyum. Seanslarımı her gün almaya devam ettim.

Bir gün uyandığımda sol böğürümde bir ağrı oluştu dayanılmaz bir ağrıydı ve bir türkü geçmek bilmedi yıllardır hastane ilaç derken midem, karaciğerim, böbreklerim mahvolmuştu. Hastaneye gittiğimde midemden sürekli ilaç veriyorlar ve ben artık ilaç içmek hatta hastaneye bile gitmek istemiyordum. Ağrılarımın geçmesini istiyordum ve Erol beyi tekrardan aradım “ umudunu yitirme ağrıların geçecek şifa bulacaksın kendini daha iyi hissedeceksin deyince bu fırsatı kaçırmak bile istemedim aynı gün içerisinde Erol bey bana 2 seans daha uyguladı. Toplamda 9 seans aldım Erol hocamdan çok şükür ne bel fıtığım kaldı ne yukarıda bahsetmiş olduğum rahatsızlıklarım kendimi özgür hissediyordum. Kuş gibi uçuyordum. Erol beye çok teşekkür ediyorum. Rabbim uzun ömürler versin. Her daim yolu açık olsun.

 
** Bioenerji seansı sonuç yorumlarınızı iletişim sayfamızdaki formu doldurarak gönderebilirsiniz.

Not: Bioenerji, vücudun enerji bedeninin dengelenmesini sağlayan bir uygulamadır. Yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için bioenerjist asla kesin teşhis ve tıbbi tedavi iddiasında bulunamaz. Söz yada garanti veremez. Hiç bir alet cihaz kullanılmadan uzaktan el değmeden yapılan yan etkisiz ve zararsız bir uygulamadır. Bioenerji seansı vücudun sistem bozukluklarını ortadan kaldırır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Enerji dengelenmesi ve vücudun akordunun yapılmasıyla vücut sağlıklı sistemini yeniden kurar. Tıbbi tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.