THE RECONNECTION, TEKRAR BAĞLANTI SEANSI ( 333 )

     Tekrar Bağlantı, bedenimizdeki akupunktur noktalarını evrende var olan aksiyatonal hatlarla birleştiren benzersiz bir deneyimdir. TEKRAR BAĞLANTI SEANSI ÖMÜR BOYU BİR DEFA YAPILMAKTADIR. 2 farklı günde yapılan, iki seansta gerçekleşir. Tekrar Bağlantı seanslarının uygulaması sonrasında, hücrelemizde 'spin noktaları' oluşur ve herhangi bir rahatsızlık durumunda yıldız sistemlerinden 'spin noktalara' enerji aktarılır. Tekamül süreci hızlanır, üst katlarla bağlantı sağlanır. Varlığınıza ait parçalar geri döner. 12 bio fiziksel meridyenle bağlantı yeniden kurularak yeniden yaradılşa dönülür.

 

     Kişi bunu zamanla, bedeninde kendisini rahatlatan istemsi kas hareketleriyle hissedebileceklerdir. Böylelikle, farklı rahatsızlıklarınızda hücreleriniz ve dolayısıyla doku ve organlarınız yenilecenektir. Bu sayede on iki biyofiziksel meridyenle olan bağlantınız yenilenecektir.

 

    Bu yaradılış programları dahilinde moleküler biyolojinin medikal astromomi ile bir araya getirilmesidir. DNA'lar ile hücreler yeniden kodlanır. Bu sayede insan yeni bir biyolojik yaratılış programlarına yükseltilmektedir.

 

     Bununla beraber, kişinin zaman içerisinde Kişisel Potansiyeli'ne ulaşmak için aldığı yolda tekrar bağlantının çok önemli bir yeri vardır, öyleki, 'Kişisel Tekrar Bağlantı' bağlandığında 'Life Path - Hayat Yolu' ivmelenecek ve Kişisel Potansiyel'e ulaşmak için yaşanması gereken süreçler karşısında çıkacaktır. Bu sayede gerçek potansiyelinize ulaşabilirsiniz. Hatta seanstan 1 yıl sonra geriye dönüp baktığınızda öyle olmasından hoşnut olacak şekilde hayatınızdaki süprizlerle dolu değişimleri gözlemleyebilirsiniz!.. Ayrıca süreç yaşamaktadır.

 

     Kişinin hayat yolunu hızlandırır. Her şey olması gerektiği gibi ve çok daha hızlı gerçekleşir. Kendi potansiyelinize ulaşma sürecini ivmelendirir. Evrende var olan ve hayat yaratılış özümüzle direk bağlantıda olan aksiyotonal hatlarla yeniden bağlantımızı, tekrar bağlantımızı sağlar. Aksiyotonal hatlar: kaynağı yaratılış özümüz olan şifa kanallarıdır. Onlar bizi düzensizlikten düzene götürür.

 

     Yapmamız gereken, zaten hayatın ta kendisi değil midir ? Bizi her daim süprizleri ile şaşırtan ! Siz de Kişisel Tekrar Bağlantı seansınızı deneyimleyin ve kendi Kişisel Potansiyelinize giden hayat yolunuza ivme kazandırın !!!

 

Tekrar bağlantı seansı , Bioenerji seansından bağımsız olarak uygulanabileceği gibi Bioenerji seansından sonra da uygulanablilir.

Bioenerji Eğitim Semineri ücreti için çağrı merkezimizi arayınız.

 

The Reconnection Tekrar Bağlantı ( 333 ) seans yorumlarını burayı tıklayarak okuyabilirsiniz...

  aksiyatonal hatlar

Aksiyatonal Hatlar
bioenerji aksiyatonal

Aksiyatonal Hatlar