BİOENERJİ SEANS YORUMLARI

Kişilerin Enerji bedeni dengelenip, akordu yapıldıktan sonra kendilerinin yazdıkları yorumlardır

Yorumların 2. sayfasını görebilmek için tıklayınız ...

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU

ADI SOYADI     : ERDAL ÇALIŞLAR
MESLEK            : AVUKAT
YAŞADIĞI YER         : ANKARA BİOENERJİ
YAŞ                    : 77
TARİH                : 12.10.2021
RAHATSIZLIKLARI: HİDROSEFALİ, ŞEKER, DENGE KAYBI, YÜRÜME GÜÇLÜĞÜ, BAŞ DÖNMESİ

2021 yılı başında büromuzun bulunduğu binada merdivenlerden düşmem neticesinde yaralandım. Düşme sonucu kafa travması sonucunda beynimde hidrosefali yani sıvı artışı, su artışı oldu. Bu durum üzerine uzun bir süre yaklaşık 4 ay kadar denge problemi ve yürüme problemi yaşadım. Aynı zamanda tabii ki yoğun bir şekilde baş dönmeleri de yaşamaktaydım. Başvurduğum doktorlar ameliyat olmam gerektiğini ifade ettiler.

Oğluma da bioenerji seansları uyguladığı için daha önceden tanıdığım sayın Erol Konuk Hoca’ya başvurdum. Erol Hoca tarafıma uyguladığı bioenerji seansları ile denge problemimi ortadan kaldırdı, yürüme problemimi çözdü. Beynimde oluşan sıvı ve su artışını da azalttı, şeker hastalığım nedeniyle de yükselen şeker düzeyini de ayarladı ve genel sağlık durumumu gayet iyi bir noktaya getirerek gündelik hayatıma ve işime dönmemi sağladı. Denge problemi ve yürüyemem nedeniyle ve baş dönmesi nedeniyle de arabamı da kullanamıyordum. Erol hocam tarafından yapılan bionerji seansları neticesinde tekrar dengemi kurdum. Yürüme zorluğundan kurtuldum, baş dönmesi rahatsızlıklarım da geçti ve tekrar araba kullanmaya da başladım.

Sayın Erol Konuk hocamdan Allah razı olsun, bioenerji uygulamasının bu süreçte çok faydasını gördüm. Herkese de tavsiye ediyorum. Herkese sağlıklı günler diliyorum.


Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 1


ADI SOYADI                      : HATİCE GÜNEŞ
MESLEK                           :ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                  : HATAY BİOENERJİ
YAŞ                                  : 40
TARİH                               : 05.03.2016
RAHATSIZLIKLARI            : ÇOCUK FELCİ  (POLİO SEKELİ), SAĞ BACAKTA 3 CM KISALIK, SAĞ DİZ KAS YIRTILMASI, SOL DİZDE KEMİK İÇİ ÖDEM, SKOLYOZ, YÜRÜME ZORLUĞU


1,5 yaşında çocuk felci geçirmem nedeniyle sağ bacakta 3cm kısalık vardı. Ayrıca sağ dizimde kas yırtılması ve sol dizimde kemik içi ödem vardı. Bu rahatsızlıklar nedeniyle çok zor, acı içinde, kısa mesafeyi zor ve topallayarak bastonla yürüyordum. Zaman zaman adım atarken düşüyordum. Dizlerimdeki rahatsızlık nedeniyle, dizlerimi bükemiyor, 3. kattan aşağı inemiyor evden dışarı çıkamıyordum. Hayat kalitem düşmüş, çocuk yaşından beri yıllardır umutsuz, çaresiz ve acı içerisindeydim.
3 seanstan sonra bacaklarımdaki kaslarımın güçlendiğini görebilmek, anlatılmaz güzel bir duyguydu.
Siz hiç oturduğunuz yerden kalmadan önce “acaba kalkınca ağrılarıma dayanabilir miyim” duygusunu yaşadınız mı? Ben bunu çok yaşadım. Ama 4. seanstan sonra artık kendi  başıma ağrılarım olmadan çarşıda dolaştım. Artık ben kimseye ihtiyaç duymadan gezip dolaşıyorum.
5. seans anında cansız olan sağ bacağımı istem dışı hareket ettirerek, kaldırıp sağa ve sola attım. Omuriliğimde ve bacağımda kemiklerdeki ve kaslardaki hareketleri hissettim. Sanki sinirler damarlar çekiliyor, ameliyat oluyor gibiydim. Renkli ışıklar gördüm.
Ayrıca kafamda bir  ağırlık ve sürekli bir baş ağrısı vardı. Elhamdülüllah kalmadı. Bioenerjinin çok ama çok özel bir uygulama olduğuna inanıyorum. Bence herkes buna inanarak , “evet bu benim aradığım yöntem” diyerek başlamalı. Ben 40 yaşında olsamda ruhen, bedenen 10 yıl gençleştim. Bu günden itibaren 30 yaşındayım.
Hani bir çocuğa en sevdiği oyuncağı verirsiniz ya…. Ve o çocuğun sevincini hissedersiniz, mutlu olduğunu görürsünüz ya… Keşke beni görseydiniz ve benim mutluluğumun izleyebilseydiniz. Bastonsuz yürüyebilmek, duvara tutunmadan yürüyebilmek, merdiven çıkabilmek, yataktan güvenle kalkabilmek, çocuklarımla oynayabilmek…
Allaha’a inanan bir insan O’nun verdiklerine bazen hayran kalır. Bu gün 6. Seanstan sonra, ayağımdaki 3cm kısalığın düzeldiğini, sağ bacağımın uzadığını eşimde ben de fark ettik. Artık topallamadan yürüyorum. Çok şükür Elhamdülüllah. Benim için bir mucizeyi yaşıyorum. Kemik ve kalsarımın uzadığını gördüm. Sağ bacağım sol bacağımla aynı hizaya geldi.   Ayrıca skolyoz olan belimde müthiş bir rahatlama oldu. Sanki yürürken dimdik yürüyebiliyorum. Sırt kaslarımda güçlenme ve iyileşme oldu. Hamd olsun bugün hafifin en hafifiyim.
Biliyor musunuz? Bu gün ben hiç ağrısız uyandım. Ağrılı uyuduğunu dahi unutmuşum. İnsanın bu lütfu görmesini tarif edemem. Bioenerji bana göre bir lütuf, inanmak ve niyeti çok içten yapmak gerekiyor. Daha önce kısa mesafeyi zor ve acı içinde topallayarak yürürken dün en az 2km yol yürüdüm ve ağrı dahi hissetmedim. Allah’ın insanoğluna verdiği enerji gücü bir lütuf herkes mutlaka denemeli.

Uzun yıllardan bu yana ayakta namaz kılamayan ve secde de kalamayan ben, bugün ikindi namazını ayakta kıldım, rükuya gittim ve bükülmeyen ve cansız olan bacaklarım güçlenmiş bir şekilde secdede uzun kaldım. Benim gibi namaz sevdalıları beni anlarlar. Secdede kalamamanın hep oturarak namaz kılmanın acısını. Ama rabbime çok şükür olsun ki ben artık Rabbimin karşısında oturur değil alnımı secdeye koyarak namaz kılıyorum. Erol Hocam çok değerli bir insan. Bioenerjinin bana olan faydasıyla o da çok mutlu çünkü bu iş bir lütuf. Allah’a hamd olsun . Bioenerjiyi bana tavsiye edenlere Allah razı olsun. Rabbim Erol Hocam’dan razı olsun.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...


BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 2
ADI SOYADI                  :
HÜLYA SEL
YAŞI                                :  36  
İŞİ                                    :  EKONOMİST
TAHSİLİ                          :  ÜNİVERSİTE
YAŞADIĞI YER             :İSTANBUL BİOENERJİ
TARİH                             : 05/01/2015
RAHATSIZLIKLARI       : BEYİN TÜMÖRÜ (HİPOFİZ ADENOMİ,PRLHORMONU)AĞRILAR...
                         
 
                                 1996 Lise yıllarımda kendimi rahatsız hissedip,tıbbi araştırmaya giddiğimde yapılan tetkikler sonucu beynimde tümör saptanmıştı.Yapılan laboratuvar incelemeleri sonucunda mikroadenom nedeniyle beynimde  hipofiz bezi fonksiyonlarında sorun olduğu ve buna bağlı olarak PRL Hormonu yüksekliği olduğu sonucu tarafıma rapor olarak sunuldu.EK:1-HİPOFİZ MRG RAPORU.
Raporun sonucunu alınca dünyam yıkıldı.Çok büyük üzüntüler yaşadım...Şikayetlerim devam ediyordu.Tümör de bir değişme olmadığı gibi ağrılarımda da azalma hissetmedim.Sonuç olarak ameliyat olmam gerektiği söylendi ve bende çaresiz istemesemde kabul ettim. Çünkü başka çarem yoktu. 2014 yılında tümör sebebiyle beyin ameliyatı oldum. Bir zaman sonra çektirdiğim filimlerde tümörün( mikroadenom) yeniden oluştuğu görüldü. EK:2-Laboratuvar MR Analiz sonucu.
                                Ağrılarımda devam ediyordu. Ümitlerimin bitme noktasına geldiği günlerde bioenerji ile enerji dengelenmesi olduğunu öğrendim. Bir umut daha diyerek allah dan ümit kesmeden bioenerji yi araştırmaya başladım. En nihayet internet de ülkemizde de bioenerji uzmanı olduğunu öğrendim. İnternet de web sayfası olan bioenerji uzmanı Erol Konuk hocam ile iletişime geçmeye karar verdim. Web sayfasında verdiği telefon numaralarından kendine ulaşmaya çalıştım. Yoğunluğundan ulaşmak zor olsada çok şükür banada görüşmek nasib oldu. 2014 Temmuz Ayına randevu alarak 7 seans bioenerji seansı aldım.İlk tefa böyle bir uygulama yöntemi görmüştüm. Hiçbir yerinize dokunulmadan enerji ile dengeleniyorsunuz. Merakımdan bir ay sonra, yani ağustos ayında bir değişiklik olup olmadığını görmek için yeniden MR çektirdim.Tetkikler sonuçunda tümörün ( PRL adenom'un ) %30 oranında küçülme olduğu. EK: 3 - Laboratuvar MR Analiz sonucu. Görünce çok sevindim.Çok mutlu oldum. Doktorlarım da çok sevindi ve bioenerji seansıma devam ettim. Ayrıca ağrılarımında azaldığını hissettim.
                            Bu güzel gelişmenin hemen arkasından tekrar EROL KONUK Bey Hocamı aradım ve sonucu kendisiyle paylaştım.Tekrar bioenerji seansı almak istediğimi söyledim. Sonuçtan benim kadar mutlu ve memnun olan Hocamla Ekim Ayında ikinci kez 7 seans daha bioenerji uygulaması almama karar verdik.Bu seanslarıda aldıktan 3 ay sonra yeniden yaptırdığım tetkiklerde MR incelenmesinde EK:4- Hipofiz MRG inceleme sonuç raporu : "tümör adenom ile uyumlu lezyon saptanmamıştır." Raporunu aldım. Sonuç olarak ; Şu anda beynimde herhangi bir adenom 'a ( tümöre ) rastlanmadı.Çok çok mutlu oldum sanki yeniden doğmuş gibiydim.

                                 EROL KONUK Bey Hocama çok çok teşekkür ediyorum.Allah'ın izni ile yıllardır beni rahatsız eden bu tümörün beynimden gitmesine ve sağlığıma kavuşmama vesile oldu.Bana bu imkanı sağladığı için Allah ondan razı olsun.Sadece belirli rahatsızlığımın geçmesi değil, aynı zamanda BAĞIŞIKLIK SİSTEMİMİN DENGELENMESİ,METABOLİZMAMIN HIZLANMASI,CİLDİMİN VE SAÇLARIMIN PARLAMASI NEŞE VE MUTLULUK HALİMİN SÜREKLİLİĞİ GİBİ ÇOK OLUMLU SONUÇLARDA DENEYİMLEDİM.
 
                                                                                                                                                   HÜLYA SEL
EKLER:
-------------
EK:1-MRG Raporu.  
EK:2-MR Laboratuvar Analiz Sonucu.
EK:3-MR      ''                 ''          ''      .
EK:4-Hipofiz MRG İnceleme Sonucu.

beyin tümör bioenerji

tümör bioenerji tedavi
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU 
- 3

ADI SOYADI                  :HAMDİ ÇİÇEK
YAŞADIĞI YER              :HATAY BİOENERJİ
EĞİTİM DURUMU        : ÜNİVERSİTE                   
YAPIĞI İŞ                       : MÜHENDİS
RAHATSIZLIKLARI     : BEL AĞRISI - BOYUN FITIĞI - ŞEKER - HEMOROİD bioenerji

       Sizlere bu maili İskenderundan yazıyorum. Hocam öncelikle sizlerden Allah razı olsun. Benim eşimde çocuk felci ,eşimin ayak ağrısı,bel fıtığı ve boyun fıtıkları ağrıları için kendisiyle görüşmüştük. Eşim sizlere gelmeden ayak ağrılarından yaklaşık 3 ay yattı ve evden dışarı çıkamadı. Ayakta namaz kılamıyor, üçüncü kattan aşağı inemiyordu. Artık ümidimizi kesmiştik. Çocuk felcinden dolayı sol ayağa kan az gidiyor demişlerdi. Şuanda ayaklarında yeni  hisler ve eşimin kendine olan güveni  arttı.Sizlerden aldığı ilk seanstan itibaren eşim kendini çok farklı hissetmeye başladı,yürümesi değişti. sanki yeniden hayata bağlandı. Ve yürümesiyle ilgili hiç sorun kalmadı. Eşim 7 seans sonunda ne bel ağrısı ne boyun ağrısı nede  ayak ağrısı kaldı.
       Ben de gelmişken  mevcut olan sıkıntılarım için 5 seans aldım. Bende; Şeker,kolestrol, hemeroid , göğsümde de ara ara sıkışmalar ve vücudumda halsizlikler vardı. Ben seanstan önce tahlil yaptırmıştım. Tahlil sonuçları da aşağıdadır. Ekli dosyada tahlil sonuçlarının taranmış hali mevcuttur.

 

       Yukarıdaki tabloda da görüldüğü gibi 2015 yılında herhangi bir sıkıntım yoktu. X ile başlayan tahliller seanstan önce ki değerler olup ben hiçbir ilaç kullanmadan şeker tansiyon ve diğer yüksek değerlerim düştü. Göğüsümdeki sıkışma düzeldi. Sadece çaya attığım şekeri azalttım.İnşallah daha da düşeceğini düşünüyorum. Hemoroid doktora gitmedim ama oda iyileşti.
       ALT ve HbA1c ne olduğunu herkes bilir bu değerler de giderek düşüyor.       

Ayrıca Erol hocam seanstan sonra sanki benim hayat kalitem değişti, olaylara bakışım değişti. Kendimi çok farklı hissediyorum.

Hamdi Çiçek

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU 
- 4

ADI SOYADI                  : AYHAN ŞAHİN
YAŞADIĞI YER              :ANKARA BİOENERJİ
EĞİTİM DURUMU        : ÜNİVERSİTE                   
YAPIĞI İŞ                       : ALBAY
RAHATSIZLIKLARI     : BEL AĞRISI - BOYUN FITIĞI - UYKUSUZLUK
TARİH                       : 02/04/2011

Bir gün bel bölgeme çok şiddetli bir ağrı girdi. Önceden de boyun fıtığı vardı, boynum ağrıyordu. Aynı zamanda sık sık bacağıma da sancı giriyordu.Aldırış etmeyerek geçeceğini düşündüm,ama ağrı daha da şiddetlendi ve beni yürüyemez hale getirdi.Bioenerji uzmanı Erol Konuk'u tavsiye ettiler. Ankara'da olduğunu söyledi , olduğu yere gittim.Kendisinden 7 seans aldım.seans sırasında vücudumun her yanında uyuşmalar oldu.Bel bölgemde yanma ve yarı uyku halinde yeşil ışıklar olduğunu anımsıyorum.Erol Konuk tedaviye başladığında tüm vücudumda seğirmeler başladı.aynı zamanda sanki tüm sıcaklık bel bölgem ve çevresinde toplanmıştı.zamanla yatar pozisyonda bile ağrımın hafiflediğini hissettim. Boyun ağrım da geçti.Tedaviye başlanmadan önce yürüyemiyordum.Üç seanstan sonra ayağa kalktım ve yürümeye başladım.Bacağıma gene sancı giriyordu. Daha sonra aldığım iki seans sonunda tamamen iyileştim, uykusuzluğumda geçti ve şuan hiçbir şikayetim yok. Sn. bioenejist Erol Konuk'a mucize şifa tedavisi ile beni iyileştirdiği için teşekkür ederim.Seans esnasında hiçbir alet veya ilaç müdahalesinde bulunulmamış,el ile uzaktan enerji uygulaması yapılmıştır. Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum.
Bu beyanımın Sn Erol Konuk'un sitesinde yayınlanabilmesine muvafakat ediyorum.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 5

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : ÇİĞDEM ÜZÜLMEZ
MESLEK                                                              : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                  : AMERİKA - NEW YORK Bioenerji
YAŞ                                                                       : 40
TARİH                                                                  : 16.10.2017
RAHATSIZLIK                                                    : PANİK ATAK, ANKİSİYETE, DEPRESYON, MİGREN, AŞIRI KORKU, FİBROMİYALJİ, ÜLSER, İDRAR YOLU İLTİHABI, MENİER, GUATR, TİP 2 ŞEKER

Merhaba ben new york dan çiğdem Benim ağır depresyon panik atak migren aşırı korku fibromiyalji ülser idrar yolu iltihabi menier anksiyete guatr tip 2 şeker ve daha birçok sayamadığım hastalığım vardı ve ben umutsuz bir haldeyken internetten bioenerjiyi araştırdım ve erol beyin sitesini inceledim ve 28 yıllık bir deneyim bana çok güvenilir geldi ve erol beyi seçtim iyikide seçmişim ve ben aradığımda bana uzaktan seans yapacağını söyledi ve ben inanamadım tabiki ben new york o istanbulda bioenerji de böyle bir şey olurmu diye oluyomuş ama bana artık ne ilaçlar ne doktorlar bi çare olmuyordu günden güne kötüleşiyordum hergün hastaydım hep yatıyordum artık hayattan bezmiştim ve bir mucize oldu önce rabbim sonra erol bey beni tekrar hayata döndürdü ondan allah razı olsun 7 seans bioenerji aldım ve yeniden dogdum diyebilirim ve ben mucizelere inanmazdım ama artık inanıyorum erol beyden sonra kendisi çok değerli çok beyefendi çok babacan çok muhterem biri o benim hayata bakışımı değiştirdi beni tabiri caizse dibsiz bir kuyudan çıkarttı rabbim ona uzun ömür sağlık versin lütfen olurmu böyle şeyler demeyin sizde deneyin pişman olmayacaksınız 40 yaşındayım ve başıma gelen en güzel şey diyebilirim seanslarda yaşadıklarım mı anlatamam çok farklı bir şey sanki başka alemlerin kapısı açılıyor ve manevi bir ameliyat oluyorsunuz gözünüzün önüne gelen kırmızı yeşil mavi mor ışıklar zaten anlatılmaz yani kısacası mucize bir el sizin hastalıklarınızı silip süpürüyor zaten seanslarda erol bey sanki yanımdaydı ellerini hissediyordum yüzümde vücudumda sıcaklıklar soğukluklar oluyordu karıncalanmalar anlatılmaz yaşanır diyorum ve böyle şeylerin ülkemizde daha önceleri olmasını isterdim çünkü ülke olarak en çok ilaç tüketimi türkiye de Amerika rusya azerbaycan bioenerjiyi yıllardır uyguluyor ya biz maalesef bizde herşey en son inş artık türkiyede de bioenerji artık hakettiği değeri biran önce görür diyorum temennim bu çünkü ve hastanelere bence hacamattan önce bioenerjiyi koysalar daha iyi olur çünkü yan etki yok iğne yok alet yok sıfır sıkıntı ve sonu mucize evet tekrar erol beye sonsuz şükranlarımı sunuyorum herkese tavsiye ediyorum. Saygılar...


Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...


BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 6
ADI SOYADI                       :ÖZLEM AKSU
YAPTIĞI İŞ                          : AVUKAT
EĞİTİMİ                              :ÜNİVERSİTE
YAŞADIĞI YER                 : İZMİR BİOENERJİ
YAŞ                                       : 29
TARİH                                  : 03.8.2014
RAHATSIZLIKLARI        :
HAŞİMATO, VİTRİGO, BOYUN FITIĞI,LENF İLTİHABI,BACAKLARDA ŞİDDETLİ EKLEM AĞRISI, YUMURTALIK KİSTİ,BÖBREK AĞRISI,DEPRESYON, KALPTE ARİTMİ , NEFES ALMAKTA SININTI, ŞİDDETLİ MİGREN, HALSİZLİK,CİLT KURULUĞU,OMURGA EĞRİLİĞİ

Uzun bir zamandır, yaşadığım sağlık sorunlarımı, defalarca özel doktora gitmeme rağmen bir türlü çözememiş olmam nedeniyle alternatif bir çözüm yolu aramaya başladım.İnternette bioenerji konusunda araştırma yaparken Erol KONUK Hocamı bir tesadüf eseri buldum ve kendisine ulaştım.O tarihlerde İstanbul’da biyoenerji seansları yaptığını öğrendiğim için sıkıntılarımı anlatıp kendisinden randevu alarak İstanbul’a gittim.

Seanstan önce kendisine öncelikle vücudumda ve ruhumda yaşadığım sıkıntı ve rahatsızlıkları teker teker anlattım.Bunlar son bir yıldır hayatımın pek çok yönünü etkileyen haşimato rahatsızlığım ile bunun etkisi ile ortaya çıkmış olan depresyon, halsizlik, mutsuzluk,cilt doku bozukluğu kuruluğu, baş dönmesi, unutkanlık,çok daha önceki zamanlara dayanan boyun fıtığı,lenflerde sebepsiz ağrılı iltihaplar,bacaklarımda şiddetli eklem ağrıları,çocukluğumdan bu yana geçmeyen migren,böbrek ağrılarım,kalpte aritmi rahatsızlıkları idi.

Erol Bey, tüm bunların sebeplerini de kendi içinde değerlendirerek, bu sıkıntılarımı 7 seansta aşılabileceğini belirtti.Erol Bey ; biyoenerji seansını yapmaya başladığında o ana kadar hiç yaşamadığım bir deneyim yaşadım.Gözlerim kapalı haldeyken ısınmalar karıncalanmalarla birlikte, bembeyaz bir ışıkla vücudumun ve ruhumun tamamen arındırıldığını ;daha sonrasında (mor,lacivert,sarı,yeşil ) renkleri görerek, inanılmaz bir enerji ile doldum,hafifleyerek gökyüzüne yükseldiğimi gördüm ,görmediğim güzellikte harikalarla karşılaşarak içsel bir yolculuğa çıktım,içim büyük bir yaşam sevinci ve enerjisi ile doldu.Daha ilk seansın sonucunda kullandığım tiroid ve kalp ilaçlarıma hiç ihtiyacım kalmadığından içmemeye;hatta içmeyi unutmaya başladım ancak hiçbir eksikliğini de hissetmedim.Cildimin ve gözlerimin ışıldadığını fark ettim.

Uzun zamandır eklem ağrılarım nedeniyle hemen yorulduğum halde, daha ilk seans sonrasında saatlerce yürüdüm, durmadan yorulmadan, bunun ne müthiş bir duygu olduğunu anımsadım. Bacaklarımda ağrı ve baş dönmem geçti. En önemlisi çift taraflı baston kullanıyordum iki bastonumu da bıraktım.

Her seansta, Erol KONUK Hocamın büyük enerjisi ile birbirinden farklı deneyimlerle , yaşadığım tüm sıkıntılardan henüz seans esnasında kurtuldum.En son seansımızda vücudumun ellerimin ayaklarımın istemsiz şekilde hareket ettiğini bu hareket esnasında yıllardır bilinçsizce içimde biriktirmiş olduğum her türlü negatif enerjinin benden uzaklaştığını, akıp gittiğini gördüm.

Belki tadıp da unuttuğum yaşam sevincimi, mutluluğumu, görüp de farkına varamadığım tüm güzellikleri Erol Hocam sayesinde yeniden buldum.Zihnimin eskiden olduğu gibi hızla çalıştığını,muhakeme yeteneğimin eski haline döndüğünü gördüm.
Anlatabildiklerim sadece kelimelerimin yettiği kadarı,bunun dışında kalanları hakkını vererek anlatabilmem pek mümkün değil,şifa seansları anlatılmaz yaşanır.

Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır, ilgisi samimiyeti ile bunu bana yaşattığı için Allah ondan razı olsun, Bu bioenerji tedavisini rahatsızlıkları yüzünden sıkıntılar yaşayan kişilere  tavsiye ederim. Bu yazımın internet sitesinde yayınlanmasına muvafakat ediyorum .

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 7


ADI  SOYADI              :
NURAY SAYAR
İŞİ                                 : MEMUR
YAŞADIĞI YER          : KONYA BİOENERJİ
YAŞI                             : 45                             
TARİH                         : 21.11.2017
RAHATSIZLIKLARI : MEME KANSERİ, EL VE AYAKLARDA TERLEME, STRES, BRUKSİZM (Strese bağlı diş gıcırdatma)

Herşey 2017 yılının Şubat – Mart aylarında işten eve geldiğimde kendimi sürekli yorgun ve halsiz hissetmem ile başladı. Nisan’da doktora gittim. Yapılan tetkikler sonucunda B12 ve D vitamini eksikliği çıktı. Hemen B12 iğneleri ve D vitaminine başladım. Bu arada önce sağ göğsümde, arkasından lenf nodlarında kitleler belirmeye başladı. Bir takım tetkikler sonucunda meme kanseri olduğumu öğrendim. Tabi ailecek yıkıldık. Ama sonra doktor araştırmalarım sırasında ablam alternatif tedavi yöntemlerini de araştırdı. Bu sırada internetten bioenerji uzmanı Erol Konuk hocamı bulmuş. Doktorlar ameliyat ile göğsümün ve lenf nodlarının alınmasını ve riske girmemeyi önerdiler. 7 gün Erol hocamdan bioenerji seansı aldım. O dönem kemoterapiden dolayı halsizlik ve bulantılarım vardı. İlaçlardan sonra yatıyordum.  Tabii nasıl şifa bulacağımı düşünmeye başladım. Erol hocamın seanslarından sonra inanılmaz rahatladım ve inancım geldi. Yaklaşık yarım saat süren seanslarda bir takım renkler gördüm. Ellerimde uyuşmalar hissettim. Midemde hareketler ve sağ göğsümde kıpırtılar, daha sonrada ayaklarımdan çıkıp giden enerji dalgalarını hissettim. Bu hislerle geçen 7 seans sonunda çok hafiflemiş hissettim. Aileme herşeyin iyi gittiğini ve hiç bir sorun kalmadığını söyledim. 3 ay sonra pataloji sonuçlarım geldiğinde bir mucize yaşamıştık. Evet gerçekten de parçalarda hiç bir kanser hücresine rastlanmamıştı.
Erol hocamdan Allah razı olsun. Tüm hastalara acil şifalar diliyorum. O gerçek bir şifacı. Kendisine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Ekler:
Ek : 1 – Pataloji raporu
Ek : 2 – Histopatoloji tanı
Ek : 3 – Pataloji biyopsi raporu

Ek : 1 – Pataloji raporu

Ek : 2 – Histopatoloji tanı

Ek : 3 – Pataloji biyopsi raporu

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 8


ADI  SOYADI              :
İBRAHİM SARIDAYI
İŞİ                                 : ZİRAAT TEKNİSYENİ
YAŞADIĞI YER          : SAMSUN BİOENERJİ
YAŞI                             : 54                             
TARİH                         : 20.11.2011
RAHATSIZLIKLARI : FELÇ, EL VE AYAKLARDA GÜÇ KAYBI, KONUŞMA BOZUKLUĞU, HAFIZA KAYBI

Ben beyne giden damar tıkanıklığından felç geçirdiğimden dolayı kollarımda ve ayaklarımda güç kaybı vardı, ellerimi ve ayaklarımı rahat kullanamıyordum. Çift kol altı değneklerle ve çocukların yardımıyla çok zor yürüyordum ama düşüyordum. Ayrıca bende boyun ve sırt ağrısı , baş ağrısı, kısmi hafıza kaybı, konuşma bozukluğu, sinir ve üzüntü vardı sürekli. İğneden ilaçtan çare bulamadım.

Bioenerjist Erol Bey’ in daha önce tedavi ettiği tanıdık tavsiye etti. Ayağımın üzerine basıp rahat yürüyemediğim için Erol Bey’ i arayıp evimize gelip seans yapabilir misiniz dedim çekinerek Erol Bey de kabul etti Allah razı olsun. Ben yürüyebileceğimi tahmin edemiyordum ağrılarım geçsin yeter diyordum, fakat eşim inanmıyordu.

Erol Bey bana hiç el değmeden ellerini 30-40 cm uzaktan tutarak seans yapmaya başladı. 2-3 seanstan sonra ağrılarım geçti. 4 - 5 seanstan sonra kendi kendime desteksiz ayağa kalkıp koltuk değneklerini kullanmadan evin içinde yürümeye başladım. 6-7 seanstan sonra da bahçede ve dışarıda yürümeye başladım. Ellerime ve kollarıma güç geldi. Görüş açım değişti daha önce mutsuz, üzüntülü ve karamsarken seanstan sonra çok mutlu, pozitif, neşeli bir insan oldum. Gerçekten Bioenerji tedavisi mucize bir tedavi. Ben  3 yıldır yataklarda çaresiz bir şekilde yatarken şimdi yürüyorum ayaklarıma vücuduma bir kuvvet, güç geldi daha sonrada hafıza kaybı ve konuşma bozukluğu düzeldi. Eşim ben artık bioenerji tedavisine inanıyorum mucize bir tedavi dedi, hatta bioenerjiste bahsettmediğim diğer rahatsızlıklardan da iyileşmeler oldu. Erol Bey den Allah razı olsun. Seanslarda gözüm kapalı olduğu halde vücudumda ısınmalar, karıncalanmalar, damarlarımda kan akışı, bel ve sırtımda sinir çekilmeleri oldu sonra başımdan, kollarımdan, ayaklarımdan bir şeyler akıp çıktığını hissettim. Gerçekten Bioenerji mucize bir tedavi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. bu beyanımın sitesinde yayınlanabilmesine  muvafakat ediyorum.                                                          

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 9

ADI SOYADI             : SELMA DEMİR
EĞİTİMİ                     : YÜKSEK OKUL
İŞİ                               : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER       : ANKARA BİOENERJİ
YAŞ                            : 35
TARİH                       : 25/06/2013
RAHATSIZLIKLARI : PANİK ATAK, MANİK VE MAJOR DEPRESYON, ANKSİYETE, ÖZGÜVEN BOZUKLUĞU VE ANEMİ , GÖĞÜSTE FİBROKİST, BEYİNDE UYUŞMA, BAŞ DÖNMESİ HASTALIĞI

Ben evli ve 5 yaşında bir kız annesiyim. Bende uzun zamandır manik depresyon, majör depresyon, anksiyete  bozukluğu, özgüven eksikliği, panik atak gibi psikolojik rahatsızlıklar ile bedensel olarak da anemi hastalığı , sol göğsümde fibrakist rahatsızlığı, baş dönmesi, başımın sağ tarafında ağrı, sağ kulakta ağrı, sağ gözümde ağrı, sağ kalçamda ağrı, sağ bacak dizimde ağrı, çene ve dişlerimde ağrı var. Nefes darlığı titreme beynimde uyuşma sağ kolumda güç kaybı, kalp çarpıntısı uykusuzluk boynumda kemik düzleşmesi ve ağrıları, belimde ağrı sırtımda kireçlenme gibi bir çok rahatsızlıklarım vardı. Psikolojik rahatsızlıklardan dolayı intihar etme isteğim vardı. Bir defada intihar ettim ilaç içerek hastanede kurtardılar. Psikolojik rahatsızlıklar için anti depresan ilaçları kullanıyordum bir yıldır psikolojik rahatsızlıklardan dolayı korku, karamsarlık, güvensizlik, kendini sevmemek, yargılamak özgüven eksikliği yaşıyordum.

İnternette rahatsızlıklarım ile ilgili bioenerjist sitelerini inceledikten sonra hocama ulaştım.
Birinci ikinci seanstan sonra bende bazı değişiklikler rahatlamalar oldu ağrılarım azaldı.
Üçüncü seanstan sonra psikolojik rahatsızlıklarımda geçmeye başladı yıllardır kullandığım anti depresan ilaçlarımı kendiliğimden bıraktım. İçmediğim halde hiçbir rahatsızlaşma olmadı mutsuz biriyken mutlu olmaya başladım. Kendimi sevmeye kendimle barışık olmaya başladım rahat uyumaya başladım.

Beşindi seanstan sonra size yemin ederim bütün psikolojik ve bedensel rahatsızlıklarım ve ağrılarım geçti. Anti depresan ilaçlarımı kullanmadığım halde hiçbir rahatsızlık olmadı.Geçmişteki benim psikolojik rahatsızlaşmama sebep olan olayları ve insanları unuttum bedensel rahatsızlıklarımı unuttum sanki ben başka bir Selma olarak yedinden dünyaya geldim inanamıyorum birisi anlatsa inanmazdım Bioenerji tedavisi anlatılmaz yaşanır . Seansta hiçbir ilaç iğne yok bitkisel ilaç yok hiçbir alet cihaz kullanılmadan Bioenerjist ellerini 30-40 cm uzaktan vücuduma değmeden uygulama yaptı. Ben bunu seans anlarında hissettim  beynimin içinde karıncalanmalar uyuşmalar ateş yükselmesi renkli ışıkların (mor, Sarı, yeşil, lacivert) gözüme gelmesi vücudumdan sinir ve damarlardan bir şeylerin akıp gittiğini ellerim ve ayaklarımın elektrik çarpmış gibi titrediğini yaşadım gördüm inandım mucize bir tedavi sanki ben hastalanmadan önceki yıllara geri döndüm şuan çok mutluyum sevinçden duygularımı ifade edemiyorum. Bioenerjist Erol KONUK hocama binlerce teşekkür ediyorum Allah razı olsun onun hakkını ödeyemem. Beni tekrar hayata bağladı Ben iyileşince annemde bel, boyun fıtığı ağrıları sırt ağrıları vardı onu da götürdüm oda iyileşti. Kendisine çok teşekkür ediyorum bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. Bu beyanımı sitesinde yayınlanabilmesine muvafakat ediyorum.Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız... 

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 10

ADI SOYADI            : HÜLYA YILMAZ
EĞİTİMİ                    : YÜKSEK OKUL
İŞİ                              : EMEKLİ
YAŞADIĞI YER      : ORDU BİOENERJİ
YAŞ                           : 52
TARİH                       : 28.09.2013
RAHATSIZLIKLARI : BEYNE GİDEN DAMARDA TIKANIKLIK, DARALMA, BAŞ DÖNMESİ VE DENGE BOZUKLUĞU

         
          Bende on aydan fazla bir zamandır baş dönmesi, denge bozukluğu, yürürken başımın sağa çekmesi, baş ağrısı ve çabuk yorulma gibi rahatsızlıklarım vardı. K.B.B. Doktoru ilaç verdi uzun süre kullandığım halde rahatsızlıklarım geçmedi. Tekrar hastaneye gittim K.B.B. beni radyolojiye gönderdi orada beyne giden boyun damarlarımın karotis renkli doppleri çekildi. Sonuç sağ karotis bulbda %63 oranında tıkanma daralma tespit edildi. Yani beyne giden sağ damarda %63 oranında tıkanma var denildi(rapor ek 1’de). K.B.B. beni bir üniversite tıp fakültesi hastanesine noroloji bölümüne sevk etti. Doktor bana bunu ihmal edip geciktirme damarda tıkanıklık var felç olma riskin var dedi.
          Bu arada tanıdığım birisi kendisinin felç hastalığının Bioenerji tedavisiyle iyileşmesine sebep olan Bioenerji uzmanı Erol KONUK hocamı tavsiye etti belki damar tıkanıklığın geçer dedi.
          Ben Erol KONUK hocamdan 10 seans Bioenerji tedavisi aldım. Seans anında hocam elerini bana hiç değmediği halde başımda boyun kısmında hareketler ısınmalar nabız atmaları beynimde karıncalanmalar uyuşmalar damarlarımdan sanki bir şeyler akıp el ve ayaklardan çıktığını hissettim. 2-3 seanstan sonra biraz rahatladım rahatsızlıklarım azaldı. 10 seanstan sonra baş dönmesi baş ağrım denge bozukluğu geçti. Daha sonra merak ettiğim için fakulte hastanesine noroloji ve radyoloji bölümlerine gittim. Renkli doppler ve ultrason incelemeleri yapıldı. Karatis renkli doppler ve renkli vertigo ultrason raporlarında skeroz yapıda darlık rastlanmadı sağ karotis skeroz yapıda tıkanıklık plak saptanmadı renkli vertigo içi lefler negatif olarak tespit edildi(rapor ek 2 de). Yani beyne giden boyun sağ taraf damarda daralma ve tıkanıklık yok denildi. Doktor bana sizi sevk eden hastanenin raporunda damar daralması tıkanması var denilmiş bizdeki incelemede çıkmadı bize gelmeden önce başka bir yerde tedavi oldunuz mu nasıl geçti bu diye sordu bende başka bir hastaneye gitmedim ama Bioenerji uzmanına gittim 10 seans bioenerji tedavisi yaptırdım bu rahatsızlıklarım geçti dedim. Doktor ben bioenerji tedavisine inanıyorum dedi. Ben damar daralma ve tıkanıklığının bioenerji tedavisiyle geçtiğini tıbbi cihazlar ve ultrasonlada tespit edilmesine şahit oldum gördüm ve doktor onayladı.
          Bioenerji tedavisi hiç el değmeden bioenerjistin ellerini vücuda 20-30 cm uzaktan tutarak hiçbir ilaç iğne cihaz kullanılmadan yapılan ve benim vücudumda hissettiğim mucize bir tedavi anlatılmaz yaşanır ancak yaşayan bilir. Önce ALLAHIMIN sonra bioenerjist Erol hocamın sayesinde felç olmaktan kurtuldum. Erol hocamın hakkını ödeyemem Allah binlerce razı olsun. 8 aydan fazla zamandır hiçbir ilaç kullanmadığım halde hiçbir rahatsızlığım yok. Bioenerji seansı öncesindeki mutsuzluğum takıntılarım sinirliliğim yok çok neşeli ve mutluyum vücuduma güç kuvvet geldi. Bu bioenerji tedavisini ağrıları ve hastalıkları geçmeyen kişilere de tavsiye ederim. Bu yazımın internet sitesinde yayınlanmasına muvafakat ediyorum ve bu yazımın ilgililerin dikkatine sunuyorum.                                                           

                                                                                                                                                                         Hülya YILMAZ

EK1 : hastane ultrason raporu
EK2:  Üniversite hastanesi tahlil ve açıklama yazısı.    

EK1 :

EK2:
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 11ADI SOYADI           : MEHMET DEMİR
İŞİ                              : MOTOR TEKNİSYENİ
YAŞADIĞI YER      : URFA BİOENERJİ
YAŞI                          : 48
TARİH                      : 14/08/2012
RAHATSIZLIĞI      : OMURİLİK FELCİ VE AĞRILARI

Ben üç yıl önce su kuyusuna hidrofor su pompası motoru takmak için 13m derinlikteki su kuyusunun içinde çalışırken kuyunun üstünde başka bir arkadaş hidrofor motorunu elinde tutuyordu ben isteyince aşağı iple salacaktı. Arkadaş nasıl oldu bilmiyorum hidrofor motorunu elinden kuyuya benim belimin ortasına şiddetli bir şekilde düşmesiyle birlikte ben suyun içine düştüm. Ben öldüm sandım. Gözümü açtığımda hastanedeydim. Ameliyat yaptılar artık yürüyemiyordum. Bir yıl sonra ikinci ameliyatı oldum değişen bir şey olmadı. Devamlı sırtım ve belim ağrıyordu iki koltuk altı değneği ile zor yürüyordum.

Bir televizyon kanalında Bioenerjist Erol Konuk’un bu tür hastaları bioenerjiyle tedavi ettiğini duymuştum telefon ettim randevu aldım. Yakınlarım inanmıyorlardı benim şifa bulacağıma ama ben inanıyordum ısrarla Urfa’dan Ordu’ya bu halimle gittim.

Seans anında vücudumda belimde bacaklarımda sinirler çekilir gibi oldu. Birinci seanstan sonra deyneksiz ve desteksiz olarak yürüyerek beni getiren yakınlarımın beklediği odaya girince şaşkınlıktan dondu kaldılar biz inanamamıştık ama mucize bir tedavi olduğunu gördük dediler. Daha sonraki seanslardan sonra ağrılar geçti. Bacaklarıma güç geldi  pisikolojim düzeldi Ameliyatlarda çaresi bulunamayan üç yıldır çektiğim ızdıraplardan  ve koltuk altı değneklerinden 7 seanstan sonra kurtuldum. Bioenerji anlatılmaz yaşanır gerçekten mucize bir tedavi. Bioenerjist Erol Konuk beyden Allah razı olsun kendisine çok teşekkür ediyorum.Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. Bu beyanımın sitesinde yayınlanabilmesine muvafak ediyorum.Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 12ADI SOYADI           : CENGİZ COŞKUN
İŞİ                              : S. ŞÖFÖRÜ
YAŞADIĞI YER      : SAMSUN BİOENERJİ
YAŞI                          : 40
TARİH                      : 07/10/2012
RAHATSIZLIĞI      : MS HASTALIĞI, ANKİLOZAN SPONDİLİT ( OMURİLİK İLTİHAPLI ROMATİZMALI  OMURGA EĞRİLİĞİ)

Ben yaklaşık 10 yıldır MS hastasıyım, bende kas sertleşmesi, karıncalanma, halsizlik, yorgunluk, sırtımda ve boynumda devamlı ağrılarım oluyordu. Ankilozan Spondilit hastasıyım sırt ve boyun omurgalarımda şekil bozuklukları oldu omurgalarım büküldü öne doğru eğik yürüyordum ve oturuyordum. Yatağa sırt üstü yattığımda boynum ve başım yastıktan 10cm civarında yüksekte sırt omurgam belimde yataktan 10-15 cm yüksekte duruyor. Omurgalarımda ağrılar var az bir şey doğrulmaya çalışsam sırtıma bıçak saplanmış gibi acı veriyor. İğne ilaçlarla şifa bulamadım araç kullanırken  çok acı duyuyordum. Bioenerjist Erol KONUK’un iyileştirdiği birisi bana tavsiye etti.

Dört beş seans sonra ağrılarım geçti kemiklerimde bel ve sırt omurgalarımda düzleşmeler meydana geldi. Eşimin ve arkadaşlarımın dikkatini çekti daha düzgün yürüyor oturuyorsun dediler. 7. seanstan sonra daha rahatladım geçti. Farkındalığım değişti. Şimdi daha rahat yürüyor ve oturuyorum. Bioenerji şifası bana iyi geldi. Bioenerjist Erol KONUK hocama çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. Bu beyanımı sitesinde yayınlayabilmesine izin veriyorum.Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 13ADI SOYADI           : HATİCE KAYA
İŞİ                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER     : ORDU BİOENERJİ
YAŞI                          : 67
TARİH                      : 13/06/2013
RAHATSIZLIĞI      : KİREÇLENME, ROMATİZMA, BEL KAYMASI, KEMİKERİMESİ, KAS GÜÇSÜZLÜĞÜ

Bende 10 yıldır romatizma,kireçlenme (Bel,kalça,dizlerde) bel kayması, kas güçsüzlüğü, bel fıtığı var iğne ilaçla çare bulamadım.Beş yıldır yürüyemez oldum evin içinde emekleyerek sürünerek ev dışında iki koltuk altı değneği ile zor yürüyorum. Belim bacaklarımda dizlerimde kalça eklem yarlerimde sürekli ağrılar var.

Bir tanıdığım bel fıtığından Bioenerjist Erol KONUK’un seanslarıyla kurtulduğunu söyleyip bana tavsiye etti..
Erol hocama koltukaltı değneklerimle gittim. Birinci seansta Bioenerjist ellerini 30-40cm uzaktan tutarak uygulama yaptı seans anında vücuduma özellikle bel bölgemde bacaklarımda başımda ateşlenmeler uyuşmalar karıncalanmalar oldu elektirik çarpmış gibi sallandım ayaklarımdan ve ellerimden bir şeyler akıp gittiğini hissettim. Gözümün önüne yeşil, beyaz, kırmızı ışıklar geldi. Kendimi ayakta yatar şekilde hissettim. İlk seanstan sonra Erol hocam ısrar etti değneksiz yürüyebilirsin korkma dedi aldım attım değneksiz yürüyordum ayaklarıma güç gelmişti ağrılarım hafiflemişti deyneksiz yürüdüğüme hem çok seviniyor hemde çok şaşırmıştım. 5. 6. seanstan sonra daha rahat yürüyordum ağrılarım geçti şaşıralacak şekildi kaslarım vücudum güçlenmişti sanki 10 yıl öncesindeki hastalanmadan önceki zamana geri dönmüştüm. Kendimi 20 yaşındaki gibi hissediyor içimden tarlalarda çalışmak koşmak geliyordu.Bioenerji uzmanı Erol Konuk hocama teşekkür eder Allah ne dileği varsa yerine getirsin  ellerindeki ışık ve şifa hiç eksilmesin. Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. Bu beyanımın sitesinde yayınlana bilmesine izin veriyorum.

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 14


ADI SOYADI            : EMİNE E. TAPAL
İŞİ                           : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER        : SAMSUN BİOENERJİ
YAŞ                        : 34
TARİH                     : 20/04/2011
RAHATSIZLIKLARI  : BEYİNDE 3 ADET TÜMÖR, KANSER VE AĞRI

Ben evli ve iki çocuk annesiyim. Bende sık sık baş dönmesi göz kararması düşmeler devamlı baş ağrısı oluyordu şiddetli oluyordu ilaç tedavisinden sonra fayda göremedim. Hastaneye gittim muayene oldum tomografi emar çektirdim beynimde 5 er santim büyüklüğünde 3 adet tümör kanser olduğunu tehlikeli olduğu içinde ameliyat masasında kalır diye ameliyat yapamayacaklarını söylediler. Çaresi yok dediler. 6 ay yaşam ömrü biçtiler. Ben çok üzüldüm hayatım karardı, yaşama isteğim kalmadı çocuklarımı düşünüp ağlıyordum. Bir gün benim durumumu bilen komşumla karşılaştım bana üzülüp ağlama her derdin bir şifası vardır benim tanıdığım Bioenerji uzmanı var Bioenerji seansı yaptığını söyledi biraz rahatladım bu tür uygulamalara inancım vardı. Bioenerji uzmanı Erol KONUK gittim. Bana seans yapmaya başladı seans anında bioenerjist ellerini vücuduma değdirmeden uzaktan seans yaptığı halde benim başıma motor takmış gibi bir saat boyunca başım yastıktan 10-15 santim kalkıp kalkıp indi sürekli istek dışı hareketlendi bilincim yerinde olduğu halde kendimi gökyüzünde bulutların üzerinde havada yatar şekilde hissediyordum sanki beyaz bir ışık gördüm .Bioenerjist bana kalkabilirsin dediğinde bir baktım havada değil yerde yatak üzerinde yatıyordum vücudum buz gibi soğuktu üşüyüp titriyordum seans anında sanki kafam boşalmıştı içim boşalmıştı seanstan önceki baş ağrısı geçti vücudumda bir hafiflik yeğniklik meydana geldi. Kafamın içinde tonlarca yük ağırlık boşalmış gibiydi seanslardan sonra baş dönmesi gözlerimin kararıp düşmelerim, baş ağrılarım geçti çok rahatladım mutlu oldum yüzüm güldü sanki seans anında ben bir yerlere gittim ameliyat oldum geldim gibi oldum. Seanstan 6-7 ay sonra muayene ve tomogrofi çektirmeye gittim. Doktorum çekilen emar tomografi neticesinde başınızdaki tümör yok olmuş orada çok hafif bir sıvı birikintisi var oda geçer dediler. Beş yıldır sağlıklı bir şekilde çocuklarımla yaşıyorum. Bioenerjist  Erol KONUK hocamdan Allah razı olsun beni yaşama ve çocuklarıma kavuşturdu kendisine binlerce teşekkür ediyorum.Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. Bu beyanımı sitesinde yayınlanabilmesine izin veriyorum..
                                                                                                                                                                       

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 15


ADI SOYADI              : IŞIL CEVAHİR
İŞİ                             : DOKTOR
YAŞADIĞI YER          : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ                           : 35
TARİH                        : 27/11/2013
RAHATSIZLIKLARI     : İNTERSİTİSYEL SİSTİT (ağrılı mesane sendromu)

1,5 – 2 senedir günümüzde neden olduğu bilinmeyen ve tedavisi hemen hemen mümkün olmayan intersitisyel sistit ( ağrılı mesane sendromu ) adlı hastalığın sıkıntısını yaşıyordum. Bunun dışındada yaradılış olarak son derece mükemmelliyetçi, takıntılı, öfkeli ve huzursuz bir insandım.
Erol Bey ile tanışmam rahatsızlığımdaki ağrıların iyice şiddetlenmesi ve alternatif tıp yöntemlerini araştırmamla oldu. Web sitesini ziyaretimle “ Bioenerji ile şifa bulma ” imkanını öğrendim. Hemen akabinde seanslara başladık. Ve ilk seansla birlikte vücudumdaki değişiklikleri fark ettim. İkinci seanstan itibaren ağrılarımda belirgin bir azalma oldu. Seanslar esnasında değişik değişik renkler ışıklar görmeye başladım. Üçüncü seansımda enerjiyi özellikle ellerimde hissettim. Sanki ellerimden ve ayaklarımdan birşey akıp gidiyormuş gibiydi.
Seanslarımız sadece “ Bioenerji “ ile sınırlı değildi. Erol Bey’in uyguladığı yöntemle de aynı zamanda psikolojiminde rahatlamasında oldukça etkili oldu. Hayatıma nasıl pozitif düşünceleri ve olayları getireceğimi ve nasıl davranmam gerektiğini öğrendim şimdi sinirim, öfkem geçti rahatladım. Erol Bey den 7 bioenerji seansı aldım.
Ağrılarım daha üç seansdan sonra yok oldu. Erol Bey’e bana bütün bu uygulamaları yaptığı ve rahatsızlıklarımın geçmesine sebep olduğu için sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. Bu beyanımın sitesinde yayınlana bilmesine izin veriyorum.


Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...


BİOENERJİ SEANS YORUMU - 16

ADI SOYADI              : SERCAN ALTAN
İŞİ                                : ÖĞRENCİ
YAŞADIĞI YER        : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ                            : 10
TARİH                        : 11/02/2016
RAHATSIZLIKLARI : GÖZDE KİST

Bundan yaklaşık 1 yıl önce oğlumun sol gözünün üzerinden ağrıyan yer gene şişti. Biz kaşını bir yere çarptığını düşünerek hastaneye götürdük. Tomografi çekildi, bir şey yok dendi ama çocuğun gözünün yarısı kapandı ve gözü sürekli ağrıyordu. Sürekli göz doktorlarına götürdük, göz mikrobu dediler. En son geçmeyince beyin cerrahı emar istedi ve sonuç iç açıcı değil görüntü kötü bir kist ( ur ). Çok doktora götürdük hepsi aynı şeyi söyledi. En son üniversite hastanesine gittik. Oradaki hocalar bizi daha da korkuttu. Biyopsi ve arkasından büyük bir tedaviden bahsetti. Biz bu arada dua ediyoruz ne yapabiliriz diye . Çocuğumu 10 yaşında ve okulu aksatmadan ona belli etmeden araştırıyoruz. Bioenerjiyi internetten Erol Hocamı buldum. Oradaki yorumları okudum ve biz randevuyu aldık. Birinci seanstan sonra görünen kitle küçülmeye başladı tabi doktordan da ayrılmadık. Yedi bioenerji seansı sonrası yapılan emar sonucunda küçülme oldu. Tekrar beş seans daha bioenerji aldık ve biyopsiye girdik. Sonuç çok şükür temiz çıktı. Kist tamamen yok olmuştu. Sevinçten mutluluktan uçuyorduk. Dünyalar bizim olmuştu. Bir süre sonra tekrar emar çektirdik iyileşme devam etmiş ve biz tamamen yeri dahi kalmasın diye 3 bioenerji seansı daha aldık. Rabbime hamd olsun bize bu şifa kapısını açtı ve bizi Erol Hocamızla tanışma imkanı verdi. Çok şükür şifa bulduk Rabbim şifa isteyen herkese bioenerji uzmanı Erol hocamızla tanışma nasip etsin.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 17

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : DOÇ. DR. DİLŞAD ÇİZMECİ
MESLEK                                                              : DOÇENT DOKTOR
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 38
TARİH                                                                  : 03.01.2016
RAHATSIZLIK                                                    : FİBROMİYALJİ, BAŞ AĞRISI, AŞIRI YORGUNLUK, HALSİZLİK, MUTSUZLUK, DEPRESYON, BAĞIRSAK PROBLEMLERİ, SİNİR VE TAKINTILAR

Uzun yıllardır fibromiyalji hastasıyım. Ağrılara çare olarak verilen antidepresan ve anestezi uygulamalarını reddederek masaj yaptırmayı veya kas gevşetici kremleri kullanmayı deniyordum. Ama etkili bir sonuç alamıyordum. Son olarak yıllar sonra daha etkili bir yöntem olan akupunkturu denemeye karar vermiştim. Tam da bu esnada Erol hocamız ile tanıştım. Başta inanmamıştım, bioenerji terapilerinin faydalı olacağına. Gözle görülmeyen birşey nasıl tedavi edecekti?? Sonra denemekten ne çıkar dedim ve hocamızla uzaktan bioenerji terapisine başladık. Seans sonrasında yıllardır geçmeyen ağrılarımın büyük bölümü yok oldu. Şaşkındım. Akşam oldu tekrar gerilir mi kaslar ağrı devam eder mi diye bekledim. Ama ağrılar yok olmuştu. Ertesi gün ve sonrasında da uzaktan bioenerji terapilerine devam ederek 7 seansı tamamladım. Kilometrelerce uzaktan nasıl gelecekti enerji ? Ama o enerjiyi uzaktan seans esnasında hissettim. Sonrasında uyumuşum. Hayatta bir yerde otururken uyuyabilen bir insan değilken hocamızın telefonuna uyandım. Çok şaşırmıştım. Geriye kalan ağrılar da silinip gidiyordu. Depresyon belirtilerinin başladığı zihnimdeki gerginlikler kaybolmuş ve tüm kaslarım gevşemişti sanki... Hiç ağrı yok, mutsuzluk yok, huzursuzluk yok... Hayata gülümsüyordum. Bu mucizeye şahit olduğum için mutluyum. Allah razı olsun Erol hocam. 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU

ADI SOYADI     : H.SARP ÇALIŞLAR
MESLEK            : AVUKAT
YAŞADIĞI YER         : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ                    : 45
TARİH                : 06.08.2021
RAHATSIZLIKLARI: ÜLSERATİF KOLİT, KASLARDA TUTULMA

2001 yılından beri ülseratif kolit hastasıyım. Yaklaşık 14 sene yani 2015 senesine kadar çok çeşitli doktorlara başvurdum. Genel olarak bu 14 sene boyunca kortizon ve ülseratif kolit ilaçları ( salofalk gibi) tarafıma doktorlarca verildi. Bu süreçte hastalığım bir durdu bir nüksetti. Arada sırada da bayağı ağır ataklar geçirdim. Bu ataklarda şiddetli kanama, şiddetli ağrı ve kilo kaybı yaşıyordum. Bu atakların en sonuncusunda yüksek dozda kortizona çok uzun süre maruz kaldım. Ayrıca yine bu yüksek doza rağmen bir doktor hatası ile daha da yüksek doz kortizon tarafıma uygulandı ve kas tutulması yaşadım. Gelinen son noktada kaslarım tutulduğu için ve kemiklerimde de yüksek doz kortizondan dolayı erime söz konusu olacağından doktorlar ameliyat olmamı ve kalın barsağımın alınmasını önerdiler.
Bu durum üzerine araştırma yapınca Erol hocam ve bioenerji ile 2015 yılında tanıştım. Sağolsun Erol hocam bioenerji seansları ve tekrar bağlantı seansı uygulayarak rahatsızlığımı önce hafifletti ve daha sonra da sürecin sonunda tamamen iyileştirdi. İlk başlarda çok umutlu olsam da kafamda soru işareti az da olsa vardı zira yaşanılan uzun ve yıpratıcı süreç insanda umutsuzluk yaratıyor. Ancak Erol hocamla görüşmem sonrası dediklerini uyguladım ve kendimi ona ve bionerjiye teslim ettim. Allaha şükürler olsun ki Erol hocam ve bioenerji sayesinde rahata kavuştum ve 20 senedir yiyemediğim yiyecekleri dahi yemeye başladım. Bu deneyimimi arkadaşlarımla da paylaştım ve onlara da bioenerji ve faydalarından devamlı bahsediyorum. Sizlerle de deneyimimi paylaşmak istedim. Allaha şükür şifa buldum ve modern tıbbın çaresiz kaldığı bu durumda bioenerji yardımıma yetişti. Allaha şükür Erol hocamla tanıştık ve bioenerjiden haberdar olduk. Erol hocamdan Allah razı olsun, bioenerjinin çok faydasını gördüm. Herkese de tavsiye ediyorum. Herkese sağlıklı günler ve güzel, huzurlu bir hayat diliyorum.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...


BİOENERJİ SEANS YORUMU - 18

ADI SOYADI              : HÜLYA SAMANCI
EĞİTİMİ                     : ÜNİVERSİTE MEZUNU
İŞİ                                : BANKA MÜDÜRÜ
YAŞADIĞI YER        : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ                            : 42
TARİH                        : 09/04/2018
RAHATSIZLIKLARI : SPASTIK KOLON, MİGREN, BEL VE BOYUN FITIĞI, SAĞ DİZDE MENİSKÜS,GÖĞÜSTEKI FİBROKİSTİK MEME

Bir bankada yönetici  olarak çalışmaktayım. Bioeneri Uzmanı Erol Bey i bir arkadaşım tavsiye etti. Internet deki sitesinden de çok araştırdım ve şifa bulan insanların yaptığı yorumlar beni çok etkiledi ve Erol Bey ile tanışmaya karar verdim. Erol Bey ile tanışmam 2018/04 ayında oldu. Beş yıldır spastik kolon hastasıyım, Ankara da yaşıyorum ve bu rahatsızlığım ile bir çok Doktora gittim. Her seferinde yapılan kolonoskopi, endoskopi ve birçok tetkikler beni yeniden ümitlendiriyor ama sonunda aynı sonuçla karşılaşıyordum. Bu rahatsızlıkla yaşamasını öğreneceğim , yaşamımın bir parçası olacağı ve bu rahatsızlığın bir ilacı olmadığı, birtakım perhizlerle atakları daha yumuşak geçirebileceğim söylenmişti. Ama bu rahatsızlık ile iş yaşamını sürdürmenin çok zor olduğu hatta iş hayatından bu rahatsızlıktan dolayı vazgeçen binlerce insan olduğu Internetde girdiğim sitelerde yazıyordu .
Nitekim son 6 ayda benimde rahatsızlığım giderek şiddetini artırmış ve artık yaşadığım ızdırap çekilesi bir hal olmaktan çıkmıştı. Şöyleki bu rahatsızlığı yaşayanlar bilir, sabah gözünüzü açar açmaz saniyesinde karnınızda korkunç bir kramp ve ağrı ile uyanıyorsunuz hatta son dönem uyanmaktan korkar olmuştum. Uyanır uyanmaz  koşarak tuvalete girme ihtiyacı hissediyorsunuz ama tuvalet ihtiyacınızı gidermek tam olarak  mümkün olmuyor ve 1,5 - 2 saat süren tuvalette kramp ve şiddetli ağrı ve dayanılmaz bir hal alıyordu. işe yetişmek için zamanla yarışıyordum.
Son dönem artık sürekli işe geç kalıp kalmamakla yarışmaktan bunalmış ve artık bir iş hayatım olamayacak fikri kafama yerleşmeye başlamıştı.
Erol Bey ile ilk randevum sabah saatinde idi yine 1;5-2saat dayanılmaz ağrısı tuvalet seremonisinden sonra ağlayacak bioenerji seansına gittim.
Bioenerji seansından önce bir form dolduruyorsunuz ve formdaki bir çok soru sizi ve rahatsızlıklarınızı tespit etmeye yönelik.
Sonrasında ilk bioenerji seansına girdim, gözleriniz kapalı olarak müzik eşliğinde kendinizi Erol hoca ya teslim ediyorsunuz.
Mühendislik okumuş birisi olarak her ne kadar mesleğimi yapmıyor ve başka bir iş yapıyor olsamda, almış olduğum eğitim gereği mühendislerde iki kere iki dört eder mantığı bende de tamamen oturmuş durumdadır.
Mantık ve akılcılık hayatımda hep başlangıç teşkil etmiştir.
Fakat o bioenerji seansı bende mantık ve aklı öyle bir hale getirdi ki ben hayatımda ilk kez böyle bir deneyim yaşadım ve ne mutlu ki iyi ki yaşadım.
Bioenerji seansı başladığında inanılmaz bir rahatlama başladı, akabinde Erol hoca nın enerjisini önce yüzümde hissettim, inanılmaz bir ağlama durumu  yaşadım, yüzümün her noktasına iğneler batmaya başladı dudaklarımı tutamıyorum ağlamaktan.
Sonra tüm vücudumda iğneler şeklinde batmaları hissettim ve istemsiz şekilde kasılmalar başladı.
Gözümün içinde siyah ile başlayan  yeşil, gri ve mor renkler oluştu hatta mor trendin içersinde adeta patlarcasına çakan açık mor renk beni benden aldı, uçuyordum adeta .
Bioenerji seansı bittiğini Erol hoca mın sesiyle algıladım ve uyanmak istemedim , herkesin gökkuşağındaki bu muhteşem yolculuğu tatmasını tavsiye ederim.
Ve ard arda 7 bioenerji seansı aldım.
Seansların bittiği sekizinci günün sabahında uyandığımda karnımda ağrı ve kramp yoktu inanılır gibi değildi kendim kendi vücudumla yüzleşiyordum yok olamaz dedim ama olmuştu. Beş yıl boyunca dönem dönem ama son altı ayda her sabah yaşadığım ağrı, kramp ve sanatlar süren tuvalet seramonisi bitti çok şükür bin şükür. Allahıma şükür ki bana Erol Bey i vesile yaptı, hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır.
Ben Erol Bey e gittiğimde beni en çok mutsuz eden kolon spazmımdan muzdarip olduğumu söylemiştim ama ilk seansta verilen forma diğer rahatsızlıklarımıda yazmıştım. Migren, bel ve boyun fıtığı, sağ dizimdeki menisküs ve göğüsteki fibro kistik durum.
1 aydır başım ağrımadı, bel ve boynum pamuk gibi, 10 yıldır bükmekte zorlandığım sağ dizimde menisküsten eser yok. Göğüsümdeki fibrokistik geçti.
Ben bioenerjiyi yaşadım ve deneyimledim, herkese tavsiye ediyorum.
Muhteşem bir güç Erol hocam,size Allah tan sağlıklı uzun bir ömür diliyorum.
Siz yeryüzündeki rahatsızlıklarına şifa arayan bir çok insana yardımcı olacaksınız bundan eminim.
Siz özel bir insandınız ve yeryüzüne özel bir amaçla gönderilmişsiniz ,sizi tanımaktan dolayı inanılmaz mutluyum.
İyi ki varsınız ve iyi ki gücünüzü ve şifanızı paylaşıyorsunuz.
Sevgi ve Saygılarımla hocam.


Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...


BİOENERJİ SEANS YORUMU - 19

ADI SOYADI              : FEVZİ ŞAHİN
EĞİTİMİ                     : ÜNİVERSİTE MEZUNU
İŞİ                                : İŞLETME SAHİBİ
YAŞADIĞI YER        : İZMİR BİOENERJİ
YAŞ                            : 26
TARİH                        : 05/01/2014
RAHATSIZLIKLARI : EPİLEPSİ

Benim epilepsi rahatsızlığım vardı. 6-7 yaşlarında ilaç kullanmaya başladım yine bu yaşlarda nöbetlerim başladı. Yıllarca ilaç kullandım kontrollere gittim sonuç alamadım. 27 yaşımdayım, tanıdığımız birisinin akrabasının epilepsi hastalığını Bioenerjist Erol Konuk yedi seans yapıp iyileşmesine sebep olmuş. Bende Erol Bey den bana seans yapmasını istedim. Erol Bey bana 7 seans bioenerji uygulaması yapacağını söyledi. Hocam bana hiç el değmeden uygulama yaptığı halde bacaklarımda, kollarımda, vücudumda sanki bir elektrik akımı varmış gibi ellerde ve ayaklarda oynamalar titremeler oldu. 3 – 4 seanstan sonra ağrılarım gitti nöbetlerim azaldı. 6 – 7 seanstan sonra rahatsızlıklarım ve nöbetlerim tamamen geçti. Bioenerji Uzmanı Erol Bey’e çok çok teşekkür ederim. Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. Bu beyanımın sitesinde yayınlanabilmesine izin veriyorum.


Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...


BİOENERJİ SEANS YORUMU - 20

ADI SOYADI              : AZİZE BAYKAL
EĞİTİMİ                     : LİSE
İŞİ                                : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER         : ANTALYA BİOENERJİ
YAŞ                             : 46
TARİH                        : 17/02/2014
RAHATSIZLIKLARI : GUATR, GASTRİT

Benim 10 yıldır guatr ve gastrit rahatsızlığım var. 10 yıl önce sağ ve sol troid bezlerimde guatr teşhisi konmuştu, 5 yıldır ilaç kullanıyorum. Rahatsızlıklarım geçmediği gibi stres, sinir, boğazımda ağrı, halsizlik ve mide ağrılarım vardı.

Bir tanıdığımızın tavsiyesiyle Bioenerji Uzmanı Erol Bey’e gittim. Erol Bey bana 7 seans yaptı. 2 – 3 seanstan sonra rahatsızlıklarımda azalmalar oldu ; ağrılarım geçti, halsizlik ve mide ağrım yanmam geçti. 5. Seanstan sonra da boğazım be guatır ağrılarım geçti. Hocam bana hiç el değmeden uzaktan ellerini tutarak seans yaptığı halde vücudumda bir şeylerin el ve ayak damarlarımdan çıktığını hissettim. Boğazımda ve midemde aşırı ısınmalar karıncalanmalar oldu. Sonuçta daha neşeli mutlu oldum. Hayata bakış açım değişti, farkındalıklarım değişti. Erol Konuk hocamdan Allah razı olsun iyileşmeme sebep oldu teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. Bu beyanımın sitesinde yayınlanabilmesine izin veriyorum.


Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...


BİOENERJİ SEANS YORUMU - 21

ADI SOYADI              : ERCÜMENT TOPBAŞ
İŞİ                                : SİNEMA TİYATRO SANATÇISI
YAŞADIĞI YER         : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ                            : 41
TARİH                        : 28/02/2014
RAHATSIZLIKLARI : ALERJİK RİNİT VE BAŞ AĞRISI

Uzun zamandan beri bende alerjik rinit ve polen alerjisi vardı. Bu rahatsızlığım ilaçlarla da geçmedi. Sonunda Erol Konuk Hocama ulaştım ve seanslara başladık. Erol Hocam bana 5 seans yapacağını söylemişti 3 seanstan sonra baş ağrılarım geçti 5. Seanstan sonra da alerjik rinit rahatsızlığım geçti. Gece uyku bozukluğum düzeldi. Sevgi ve mutluluğumda büyük artış oldu. Erol Hocama teşekkür ederim beni bu sıkıntılarımdan kurtardı. Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. Bu beyanımın sitesinde yayınlanabilmesine izin veriyorum.


Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...BİOENERJİ SEANS YORUMU - 22

ADI SOYADI              : ÖMER ÇELEBİ
İŞİ                                : ELEKTRİK MÜHENDİSİ
YAŞADIĞI YER        : KONYA BİOENERJİ
YAŞ                             : 47
TARİH                        : 05/03/2014
RAHATSIZLIKLARI : BÖBREK YETMEZLİĞİ,SAFRA KESESİ AĞRILARI

Benim 4 yıldır böbreklerimde ağrılar böbrek yetmezliği ve safra kesemde ağrılarım vardı. İğne ilaç kullandığım halde geçmedi. Bir tanıdığım (şifa bulan) tavsiyesi üzerine Erol Bey’ e ulaştım. Erol Bey bana 8 seans yapabileceğini söyledi. 4. Seanstan sonra böbreklerimdeki ve safra kesesindeki ağrılar geçti. Hatta önemsemeyip söylemediğim dizlerimde ve eklemlerimdeki ağrılarımda geçti. Erol Bey’ e benim bu ağrılarımdan kurtulmama sebep olduğu için çok çok teşekkür ediyorum. Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum.Bu beyanımın sitesinde yayınlanmasına izin veriyorum.


Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...


BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 23


ADI SOYADI            : MUSTAFA ÇELİK
İŞİ                              : EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜ
YAŞADIĞI YER      : MERSİN BİOENERJİ
YAŞ                            : 61
TARİH                       : 21/03/2014
RAHATSIZLIKLARI : PROSTAT KANSERİ , BEL FITIĞI , MİDE REFLÜ


3 yıldır prostat kanseri hastalığı , belfıtığı , kalp rahatsızlığı vardı. 2 defa kalp krizi sonrası stand takıldı. Prostat kanserinden ışın tedavisi oldum. Fakat bir türlü hastalıklarım ağrılarım geçmedi. Kullandığım ilaçlar ve tedavilerde fayda sağlamadı. İdrar yollarımda ( mesane de ) devamlı ağrılarım vardı. Yıllardır korkular , tereddütler , kaygılar , üzüntüler içerisindeydim. Sıkıştığım ve idrar yaparken ağrı , yanma ve acı duyuyordum. Belimde ki devamlı ağrılar yüzünden rahat oturup yürüyemiyordum.
Araştırmalarım sonucunda Bioenerji Uzmanı Erol Bey'e ulaştım ve seanlara başladık. İkinci seanstan sonra belimdeki ağrılar geçti. Kalpteki çarpıntı ve sıkışıp daralmalarım azaldı. Üçüncü seanstan sonra prostat , mesane ve idrar yollarımdaki ağrılar ile acı ve yanmalar azaldı. Seanslarda çeşitli renklerde ışıklar görüyor, vücudumun rahatsuz olan yerlerinde ısınmalar karıncalanmalar , uyuşmalar , sinir damarlarında çekilmeler ile vücudumda el ve ayaklarımda istek dışı hareketler hissediyordum. Sanki vücumdaki hastalıklar ağrılar damarlarımdan akarak el ve ayak parmaklarımdan çıktığını hissettim. 4. Seanstan  sonrada kendimde hafiflik ve dinçlik , zindelik ve kendimi sanki 15-20 yıl daha gençleşmiş hissettim. Daha mutlu neşeli oldum. Hayata bakışım değişti farkındalığım arttı. 7. Seanstan sonra kalbimde , prostat , mesane ve idrar yollarımda ve belimdeki bel fıtığı ağrılarımdan eser kalmadı tamamen geçti. Erol Bey’ e hiç bahsetmediğim reflü ağrılarımda geçti. Ben böyle bir tedavi beklemiyordum mucize bir tedavi bana hiç dokunmadan ; uzaktan ellerini tutarak hiç bir alet cihaz kullanmadan seans uyguladı. Şaşırdım şok oldum.
Ben bir haftadan sonra sanki 15 – 20 yıl önceki eski yıllarıma döndüm. Çok mutluyum ve neşeliyim, hiç bir rahatsızlığım kalmadı. Erol Bey ‘ e çok çok teşekkür ederim. Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. Bu beyanımın sitesinde yayınlana bilmesine izin veriyorum.


Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...


BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 24

ADI SOYADI                 : REYHAN DENİZ
İŞİ                              : GENEL MÜDÜR
EĞİTİMİ                         : ÜNİVERSİTE
YAŞADIĞI YER            :İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ                                : 43
TARİH                            : 15. 04 2014
RAHATSIZLIKLARI    :DEPRESYON, PANİK ATAK ÖLÜM KORKUSU, DOĞUM SONRASI SIRT AĞRISI, KASILMA VE ŞİDDETLİ AĞRI, YÜRÜYEMEME VE OTURAMAMA

.
Yıllardır panik atak anksiyete ve bunlara bağlı olarak depresyon yaşıyordum. Bunların sonucunda da vucudumun değişik yerlerinde rahatsızlıklar oluşmaya başlamıştı. Erol bey'in kapısını çok çaresiz olduğumu hissettiğim bir anda çaldım. Çünkü 2. kez hamileydim ve dolayısıyla psikolojik rahatsızlıklarımın da etkisiyle sıkıntılı bir hamilelik geçiriyordum. Geceleri ateş basması, ve çok yoğun bir çarpıntıyla kalkıyordum, sıcak ve havasız ortamlarda hiç duramıyordum.
Bir çok doktora gittim.Vucudumda Belirli bir rahatsızlık olmadığını ve yaşadıklarımın panik atak ve depresyon etkileriolduğunu söylediler ve hamile olduğum için de hiçbir tedavisi yapılamaz dediler.
Çok mutsuzdum. sürekli karamsarlıklar içerisindeydim. Daha sonra Erol bey'i keşfettim, kendisiyle daha birinci seansımız sırasında başımda çok farklı şeyler hisetmeye başladım. Adeta başımdaki kaslar hareket ediyor, açılıp rahatlamaya çalışıyordu
İkinci ve üçüncü senasta özelikle ayak parmaklarıma ve daha sonra bacaklarıma, kalçama ve belime doğru sürekli bir baskı yapıldığını, o bölgelerde masaj hissi gibi bana bir rahatlama geldiğini hissettim. Adeta biri, vucudumun değişik yerlerine masaj yapıyor istediği yeri kaldırıyor sallıyor kısacası bana bir operasyon yapılıyordu.
Yedinci seansta belimin bile kalkıp kalkıp hareket ettiğini hissedince şaşkınlığım iyice arttı. Seans sırasında özelikle beyaz sıcak bir ışık vucudumda geziyordu.
Bu yaşadıklarım seans sonrasında da devam ediyor vucudumdaki en yoğun iyileştirici şifa enerjisi benim unuttuğum önemsemediğim rahatsızlıklarımı da buluyor o bölgelere de yoğun bir baskıyla masaj yaparak tedavi yapıyordu adeta.Erol bey'den sonra sadece vucudumda yenilikler olmadı asıl tedaviyi ruhuma yaptı. Kendimin farkına vardım, Yüzüme tebessüm mutluluk geldi. Hayat herşeyiyle güzeldi ve yersiz korkularımıza hiç gerek yoktu. Çünkü onun terapisiyle artık ölüm korkusunu dahi önemsemiyorum . Artık değerli olduğumu hissediyorum ve daha güçlüyüm. çünkü ben sağlıklı ve mutlu olmayı hak ediyorum.Tüm bu güzelikleri bana hissettirdiği için özelliklede benimle öyle yürekten öyle samimi ilgilendiği için kendisine teşekkür ediyorum. Hakkını ödeyemem ödenmez de siz, benim durumumda ki şifa bekleyen çaresiz insanlar için çok değerlisiniz.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...


BİOENERJİ SEANS YORUMU - 25


ADI SOYADI           : MEHMET FATİH YAZICI
YAPTIĞI İŞ              : ÖĞRENCİ
EĞİTİMİ                  : ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
YAŞADIĞI YER     : KAYSERİ BİOENERJİ
YAŞ                           :21
TARİH                      :18.05.2014
RAHATSIZLIKLARI : KONUŞMA BOZUKLUĞU,( KEKEMELİK ) SİNİR, ÖFKE, ÜZÜNTÜ,

Ben üniversitede öğrenciyim, bende çocukluktan buyana konuşma bozukluğu (kekemelik) var bu yüzden çok utanıyorum, okulda derste öğretmen soru sorduğunda ayağa kalkıp konuşamıyordum arkadaşlar gülüyorlardı bu yüzden arkadaş edinemiyordum. Doktorlara gidiyorum birşey yapamıyorlardı. İnternette Alternatif tıp araştırdım Bioenerjist EROL KONUK Hocama rasladım ve İstanbula ğittim seanslara başladık seanslarda beynimde boğazımda karıncalanmalar ısınmalar ve renkli ışıklar özellikle mor ,lacivert,mavi renkler yeşil renklergördüm, el ve ayaklarda hareketler konuşma bozukluğumun (kekemeliğin) biraz düzeldiğini, 7 seans sonunda seans bitince konuşmalarım daha fazla düzeldi, sadece heyacanlanıp sinirlenince biraz bozuluyor artık sinirlenmiyorum üzülmüyorum utanmıyorum hayata bakışım değişti çok mutluyum derslerde rahatça konuşabiliyorum Bioenerjist Erol Konuk hocama çok teşekkür ediyorum emeğini ve yardımını unutmayacağım bu beyanımın veb sitesinde yayınlanmasına izin veriyorum.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...


BİOENERJİ SEANS YORUMU - 26


ADI SOYADI           : BEYHAN AYDIN
YAPTIĞI İŞ               : BANKACI
EĞİTİMİ                  : ÜNİVERSİTE
YAŞADIĞI YER     : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ                           : 36
TARİH                      : 21.06.2014
RAHATSIZLIKLARI :HEPATİT B TAŞIYICI,HALSİZLİK,GÜÇSÜZLÜK

            Bana 4 yıl öncesi Hepatit B taşıyıcısı teşhisi konulmuştu, zaman zaman yaptırdığım tetkik ve tahlillerde diyet yaptığım halde karaciğer enzim değerlerinin yükseldiğini görüp üzülüyordum 4 yıldır kronik hepatit B virüsü hastalığını taşıyorum. Kendimde devamlı yorgunluk, bitkinlik,halsizlik hissediyordum. Değişik hastanelere gitmeme ve ilaçlar kullanmama nazaran hastalığım bir türlü geçmedi.            
            Ben alternatif tıp yöntemlerini araştırırken benim bir tanıdığımın iyileşmesini sağlıyan Bioenerjist Erol Konuk a ulaştım Erol bey bu rahatsızlığımın geçip geçmeme konusunda bana garani veya söz vermiyeceğini söyledi ben kendim isteyip ısrar edip deneyelim inşeallah şifa bulurum deyip seans yapılmasını istedim. Erol hocam bana 7 seans el değmeden bioenerji uygulaması yaptı.Seans anında karaciğerimde,beynimde, kalbimde hareketler karıncalanmalar ve ısınmalar ile damarlarımdan birşeyin aktığını hissettim, ellerim ve ayaklarımda istem dışı hareketler hissettim sanki bir güç beni havaya kaldırıp uçuyorum gibi hissettim görüntü olarakta değişik renklerde parlak ışıklar gördüm muteşem anlatsalar inanmazdım.            
            3 seanstan sonra vücudumda ve karaciğerimde rahatlamalar hissettim iştahım arttı halsizliklerim ve yorgunluklarım azaldı, Seans sonrasında yaptırdığım karaciğer testinde sonuç değerlerimin düştüğünü gördüm çok sevindim. Seanstan iki ay sonra tekrar karaciğer testi yaptırdım önceki testimdeki değerlerden daha fazla düştüğünü gördüm çok çok mutlu oldum şu an aradan bir hayli zaman geçmesine nazaran karaciğerimden rahatım yorgunluğum, bitkinliğim, halsizliğim geçti kendimi öncesine göre daha iyi hissediyorum, artık karaciğer enzimlerim yükselmiyor. Benim için Bioenerji mucize oldu. Erol Konuk hocama beni hayata yeniden bağladığı için çok çok teşekkür ediyorum Allah ondan razı olsun. bu yazımın internet veb sitesinde yayınlanmasına izin veriyorum..

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...


BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 27

ADI SOYADI            : NADİYE IRMAK
EĞİTİMİ                    : LİSE
İŞİ                              : SİGORTACI
YAŞADIĞI YER      : SİVAS BİOENERJİ
YAŞ                            : 48
TARİH                       : 12/07/2014
RAHATSIZLIKLARI : MEME KİSTİ, MENEPOZA BAĞLI BUNALIM, SICAK BASMASI, RAHİMDE MİYOM, TANSİYON

            Ben evli ve iki çocuk annesiyim. Bende 3 yıldır menepoza bağlı olarak sıksık ateş basması, aşırı terlemeler oluyordu. Geldiği zaman bunalıma giriyordum. Aşırı sinirli ve agresif hale gelmiştim. Ayrıca  rahimde miyom, tansiyon, göğüsümde kist vardı ve ağrı yapıyordu. İlaç kullanıyordum ve bir türlü geçmiyordu.
            Bir akrabam bioenerjis Erol Konuk Beye gittiğini seans aldığını ve meme kistinden, miyom dan kurtulduğunu söyledi, tavsiye etti. Bu  şekilde Erol Beye ulaştım. Bana 7 seans hiç el değmeden bioenerji uyguladı. 2-3 seanstan sonra menapoz bunalımım, stesim, sıcak basması azaldı. Ağrılarım geçti. Seanslarda göğüsümde, başımda ve karın kısmında sıcaklık, hareketlenme, karıncalanma ve uyuşmalar hissettim. Ayrıca renkli, canlı, parlak ışıklar gördüm.
            Seanslar bittikten bir ay sonra tahlil yaptırdığımda kistimin ve miyomumun geçtiğini öğrenince sevinçten şok oldum. Artık göğüsümdeki kitle elime gelimiyordu. Hissetmiyordum , çok korkuyordum üzüntüden ağlıyordum.  Uykularım kaçıyordu. Çok şükür Allahıma sonra Bioenerjist Erol Beye çok teşekkür ederim. Şimdi çok mutluyum. Bunalımlarım, sıcak basmalarım, aşırı terlemelerim, tansiyonum geçti. Farkındalığım geçti. Sanki gençlik yıllarıma geri dönmüş gibiyim. Bu beyanım internet web sitesinde yayınlanmasına izin veriyorum.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 28
 
ADI SOYADI : EMEL AYAZ
MESLEK : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ : 34
TARİH : 06/01/2015
RAHATSIZLIKLARI : HAMİLE KALAMAMA, KISIRLIK, TÜP BEBEK, AŞILAMA, İNFERTİLİTE
 

     Bu yazdıklarım,İnşallah benim gibi çaresiz insanlara umut olur.Bundan üç sene öncesine kadar ne zaman çocuk yapıyorsunuz?Çocuğunuz var mı? Gibi sorulara ağlayarak cevap veriri olmuştum.Evlat özlemiyle yanıp tutuşuyordum. Evlendiğimde 28 yaşındaydım şimdi 34 yaşındayım.Gitmediğim doktor hastane kalmadı.Tahlil sonuçlarında hiçbir problem olmamasına rağmen altı yıldır hamile kalamıyordum.Doktorumuz  beklemeden iki kere aşılama önerdi.Her bir bekleyiş sanki hayatımdan çalıyordu.Sonuç alamadık ve üç kere tüp bebek denemeye karar verdik.Sonuç alamadık maddi manevi sarsılmıştık.Çok çaresizdik ve bebeğimizin olamayacağını kabullenmeye başlamıştık.Kendimizi bu şekilde mutlu edip avutmaya çalışıyorduk.Bu dönemde kendi kabuğuma çekildiğim için arkadaşlarımla görüşmez olmuştum.Bu dönemde yakın arkadaşım ağır bir depresyon geçiriyordu. Kullandığı ilaçların ona ağır geldiğini doktoruyla birlikte bu ilaçları yavaş yavaş keseceğiden bahsetmişti.bunun zor bir süreç olduğunu biliyorduk.İlaçları keserken internetten araştırdığı Biyoenerji Uzmanı Erol Konuk tan seans almaya başladı.İnanamıyorduk o depresif kızdan daha ikinci seansta eser kalmamıştı.Hemen Erol Bey i aradım ve derdimi anlattım içimde bir umut olmuştu.Dener görürüm diyordum.Seans almaya başladım.Sanki her seanstan çıktışta kuş gibi hafifliyordum.Hayata daha pozitif bakmaya başladım ben hayatın olumsuzluklarını görürken bir anda hayatın olumlu yanlarını keşfetmeye başladım.Bu değişimi etrafımdaki herkes farkediyordu.Sanki onca üzüntüyü ben yaşamamıştım.Seanslarıma devam ettim ve altı seans aldım.Bir ay sonunda adetim gecikti ama mevsimsel bir gecikme olduğunu  düşünüp bekledim.Sekiz gün gecikince test yaptım ve çift çizgiyi gördüğümde inanamadım.Şok yaşıyordum  testin yanlış sonuç verdiğini o düşünerek hastaneye gittim.Kan testi yaptırdım.Hamileydim ağlıyordum.Erol bey i aradım.Meğersem dördüncü seanstan sonra hamile kalmışım.Önce Allah’a sonrada buna vesile olduğuna inandığım Erol Hoca’ma çok teşekkür ediyorum.Dünyalar tatlısı bir oğlum olacağını öğrendim.Allah isteyen herkese nasip etsin.

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 29
 
ADI SOYADI : KEMAL KILIÇ
MESLEK : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ : 30
TARİH : 10/01/2015
RAHATSIZLIKLARI : SKOLYOZ, OMURGA EĞRİLİĞİ, SIRT KULUÇ AĞRISI, BELDE FASET EKLEM SENDROMU
 

     5 yıldır 9 derecelik skolyoz, omurga eğriliği ve eklem sendromu.Rahatsızlıkları çekmekteydim ağrılarım vardı ilaçlı tedaviden bir fayda bulamadım. Bir tanıdığım Erol beyden bioenerjiyle rahatsızlığı şifa bulmuş bana tavsiye etti ben Erol beyden 7 seans aldım. seansdan sonra belimdeki ağrılarım geçti 3. Seansdan sonra omurga ağrılarım geçti
Seanslarda bel ve sırt omurlarımda bükülmeler hissettim.Işıklar gördüm biri omurlarıma şekil veriyormuş gibi benim omurgalarımın bir güç tarafından bükülüp düzeltildiğini hissetim.
     7.seansdan sonra rahatsızlıklarım geçti tamamen rahatladım.Omurgamın düzeldiğini fark ettim sırt kuluç ağrım geçti bioenerji seansları bana çok iyi geldi.Erol hocama çok çok teşekkür ediyorum beni sağlığıma kavuşturmama sebep olduğu için Allah ondan razı olsun .

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 30
 
ADI SOYADI : ZÜLEYHA DOĞAN
MESLEK : PSİKOLOG
YAŞADIĞI YER : İZMİR BİOENERJİ
YAŞ : 45
TARİH : 05/02/2015
RAHATSIZLIKLARI : ROMATOİD, ARTRİT, ROMATİZMA, HİPERTANSİYON, AYAKLARDA ŞİŞLİK
 

     7 yıldır devam eden romatoid artrit ,romatizma hastalığımda tıbbın geldiği son aşamaya kadar tedavimi devam ettirdiğim halde olumlu bir gelişme kaydedemememiştim.Yüksek miktarda kortizon ve ummun sistemi baskılayıcı ilaçlar,biyolojik ajanlar kullanılmasına rağmen bir türlü sonuç alamıyordum.Bu aşamada insan farklı çağreler aramaya başlıyor ve ben bir şekilde Erol hocama ulaştım.
     7 seanslık çalışmamız sırasında yaşadığım deneyimler bu satırlara sığmaz.Çok farklı hisler ve duyumlarla bambaşka bir aleme yapılan yolculuk nasıla naltılabilir ki ? Renkler , istemsiz kas hareketleri , kozmik ameliyatlar,anlatılmaz ancak yaşanabilir.
     En önemlisi ise sonuçlar hemen ilk günde ayak bileğimdeki şişlik kayboldu dizlerimde 7 yıldır tıbbın geçiremediği ateş ve iltihap kayboldu, tansiyonum normale döndü. Bastonları kullanmayı bıraktım.Hocama başta anlatmadığım hatta kendimin farkında olmadığım şikayetlerim de kayboldu.Daha net görmeye ve işitmeye başladım.Sesimin ve cildimin çok olumlu farkettiğini söyledi arkadaşlarım.Ve daha pek çok var…
Hoca ‘ ma çok teşekkür ediyorum , bu enerjiyi yaratan ve isteyen , inanan herkesi şifalandıran Yüce Rabbime çok teşekkür ediyorum.
     Erol bey ‘e tekrar çok teşekkür ediyorum , saygılarımla.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ UZAKTAN SEANS YORUMU

ADI SOYADI     : ATİYE SERA ÇALIŞLAR
MESLEK            : HUKUK
YAŞADIĞI YER         : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ                    : 43
TARİH                : 10.02.2022
RAHATSIZLIKLARI:BRONKOSPAZM, ASTIM, NEFES DARLIĞI, KALP AĞRISI, TANSİYON VE
NABIZ YÜKSEKLİĞİ, HALSİZLİK, KİLO KAYBI


2021 yılı Ağustos ayında rahatsızlığım nefes darlığı, astım, tansiyon, göğsümde sıkışma, yürüme güçlüğü ve nefeste hırıltı ile başladı. O tarihten beri çok ağır ve ölümcül taşikardi ve astım krizleri öksürük ve balgam krizleri geçirdim. Çok çeşitli hastanelere ve doktorlara başvurmama rağmen maalesef çeşitli tedavilere rağmen şifa bulamadım. Sonunda ben bronkospazmla kaldım.
27.01.2022 tarihinde tam bir gün boyunca en az 60.000 SVT girdi ve ağır bronkospazm geçirmekteyim. 6 ay içinde sayısız kez ambulansla acil servise kaldırıldım ve maalesef bir sonuç alamadım ve iyileşemedim. Son 4 aydır da hiçbir ilaç alamadım zira tüm ilaçlar hırıltılı solunum da yasak. Hiçbir astım ilacı, antibiyotik dahi alamadım. Bir tane mide koruyucu aldım o dahi astım krizine soktu. 11 kilo verdim ve hiçbir şekilde yürüyemez hale geldim. Ağabeyim ve annemin yardımları ile ancak tuvalete gidebilmekteydim. Nabzım 170 tansiyonum da 16-14 oldu. İşte o vakit Erol Hocam Allahın izniyle yardımıma yetişti. Bioenerji seansları ile nabzım ve tansiyonum normale düştü, nefes alışlarım rahatladı, kalp sıkışıklığım geçti, desteksiz yürümeye başladım, göğsümdeki sıkışmalar da geçti. İyi ki araştırıp Erol hocamı ve bioenerjiyi bulmuşum. Önce ağabeyimi ve sonra babamı çok ağır hastalıklardan bioenerji seansları ile Allahın izniyle kurtardı. Şimdi de beni Allahın izniyle bioenerji seansları yapıyorlar. Şu an durumum daha iyi yürüyebiliyorum. Seansım devam etmekte ve her geçen gün daha iyi hissediyorum. Hastane ve doktorlardan çare ve şifa bulamadım, şifayı Erol hocam sayesinde uzaktan yapılan bioenerji seansları ile buldum.
Allah size uzun ve sağlıklı, mutlu bir yaşam versin ailenizle sevgili Erol Hocam. Dualarımdasınız.
Tüm sevgim ve saygılarımla. Sağolun, varolun.

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 28
 
ADI SOYADI : ERDİNÇ SEYHAN
MESLEK : TİCARET
YAŞADIĞI YER : ADANA BİOENERJİ
YAŞ : 50
TARİH : 15/01/2015
RAHATSIZLIKLARI : KOAH, NEFES DARLIĞI, PANKREAS, ŞEKER HASTALIĞI, MİĞDE, BAĞIRSAK
 

     2009 yılından beri koah hastasıyım pankreas ve şeker hastalığımda vardı. İlaçlı tedaviden fayda göremedim araştırmalarımız neticesinde Erol hocama ulaştım 3. ve  4. bioenerji seansından sonra ağrılarım azaldı nefes darlığım rahatladı. 7. bioenerji seansıdan sonra pankreas, mide, bağırsak ağrım kalmadı ; şeker değerlerim normale düştü; nefes darlığım geçti bu rahatsızlıkdan dolayı kısa mesafede yorulurken nefesim daralırken şimdi uzun yürüyüşler yapıyorum nefesim daralmıyor ve yorulmuyorum , gece rahat uyuyorum.
     Erol hocama çok çok teşekkür ediyorum başka rahatsız olan kişilerede bioenerjiyi tavsiye ediyorum.

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 29
 
ADI SOYADI : AHMET KESKİN
MESLEK : ÖĞRENCİ
YAŞADIĞI YER : BURSA BİOENERJİ
YAŞ : 14
TARİH : 10/02/2015
RAHATSIZLIKLARI : DİKKAT EKSİKLİĞİ, HİPERAKTİVİTE ( HİPERAKTİF ) , STRES, HIRÇINLIK, DERS ÇALIŞMA EKSİKLİĞİ
 

     Oğlum Ahmet'in rahatsızlıkları için birçok yere başvurduğum halde bir değişiklik olmadı. Sonunda araştırmam neticesinde bioenerji seansının oğlumdaki rahatsızlıklara iyi geleceğini öğrendim. Erol hocamı buldum. Çok yoğun olmasına rağmen randevu aldım. Oğlum için 7 bioenerji seansı yaptı. seanstan sonra Ahmet'in dikkat eksikliği ve hiperaktifliği geçti, sakinleşti, duruldu. Sinir ve hırçınlık hali geçti. Derslerine çalışmıyordu, tembeldi; ders çalışma isteği geldi. Hatta ders notları zayıftı, seanstan sonraki girdiği sınavlarda ders notları yükseldi. Laf söz dinler oldu, hafızası ve zekası arttı. Öğretmeni de bunun farkına varmış, bizi çağırdı, bu çocukta nasıl bu değişim gerçekleşti dedi. Kaç yıldır oğlum Ahmet'in rahatsızlıkları benim ve eşimin psikolojisini bozmuştu. Eşim ve ben de Erol hocamdan bioenerji seansı aldık. Şimdi biz de çok rahatladık, oğlumuz da rahatladı. Erol hocaya ailemize yaptığı bu uygulama için, oğlumuzu ve bizi sağlığımıza kavuşturduğu için minnettarız. Çok teşekkür ediyorum.

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 30
 
ADI SOYADI : ERKAN SÖNMEZ
MESLEK : ÖĞRENCİ
YAŞADIĞI YER : ANKARA BİOENERJİ
YAŞ : 22
TARİH : 16/02/2015
RAHATSIZLIKLARI : İŞİTME KAYBI, ORTA KULAKTA KİSTİ
 


         Geçtiğimiz 3-4 ay öncesinde, sol kulağımda bir işitme kaybı meydana gelmişti. Bu  şikayetimden dolayı hastaneye gittiğimde, orta kulağımda bulunan bir kist meydana geldiğini öğrendim. Ameliyatın riskli olduğunu ve bu ameliyatı yapabilecek profesörlerin 3 tane olduğunu belirttiler. Ben de internetten bunları araştırırken Erol Hocam’ı buldum, ve başarılarını okuduktan sonra bioenerji tedavisini almaya karar verdim. 5 seansın sonunda, kulağımda ciddi derecede hareketlenmeler ve iyileşme olduğunu hissettim. Seanslar sonrasında tekrar MR’a gittiğimde kistin oradan kaybolduğunu öğrendim. Bioenerjinin sadece bu yönde değil, vücudumun direncinin artmasında da etkili olduğunu gördüm.
     Sayın Erol Hocam’a bir kez daha teşekkür eder, başarılarının sürmesini ve diğer hastalara da şifa vermesini temenni ederim.

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 31
 
ADI SOYADI : HİKMET KARTAL
MESLEK : MALİ MÜŞAVİR
YAŞADIĞI YER : İZMİR BİOENERJİ
YAŞ : 35
TARİH : 22/02/2015
RAHATSIZLIKLARI : BEL FITIĞI, BOYUN FITIĞI, SOL TARAFTA DAMAR KASILMASI
 


     Hayat insana her zaman tesadüf ve mucize olayları sık sunmaz. Benim burada yaşadıklarım kelimenin tam anlamıyla inanılmaz bir mucizeydi. İlk önce bioenerjiyi nasıl öğrendiğimle başlamak istiyorum. Eşim birgün eve geldiğinde bioenerjiyi anlatmaya başladı. Patronlarının bel fıtığı probleminin olduğunu ve bioenerji seanslarıyla ağrılarının ve fıtık probleminin bittiğini anlattı. Bu anlatılanlardan sonra, eşimden bioenerji yapan bu kişiden randevu almasını istedim. Randevuya gittiğimde uzaktan eliyle muayene etti ve ben söylemeden bütün hastalıklarımı bildi. Gerçekten çok şaşırdım ve inanamadım. Bu kişi bana 30 seansta bel ve boyun fıtığımın geçeceğini söyledi. Tabiki 30 seans bizim için çok zordu. Sadece gitmek bile 3 vesayit ile sağlanabiliyordu. Bioenerji olayını kafama takmıştım ve araştırmaya devam ettim. Araştırmalarım sonucunda Erol Bey’i buldum. 5-6 seans sonra iyileşebileceğimi söyledi. Seanslara başladık ve ilk seanstan itibaren sinir, ağrı acı hepsi yok olmaya başladı. 5. seansın sonunda ise ne fıtık ne kasılma hiçbir şeyden eser kalmamıştı.
      İlk önce bana bu mucizeyi yaşattı için maddi ve manevi desteğini esirgemeyen eşime, daha sonra bioenerjiyi hastaları iyi etmek için kullanan Erol Bey’e binlerce teşekkürler. Allah razı olsun. Allah yolunuzu açık etsin inşallah…

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 32
 
ADI SOYADI : YASEMİN KIZILTOPRAK
MESLEK : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER : SAMSUN BİOENERJİ
YAŞ : 52
TARİH : 07/03/2015
RAHATSIZLIKLARI : KALÇA KIRIĞI, EKLEM AĞRILARI, HİPERTANSİYON, UNUTKANLIK, SOL AYAKTA KASILMA, HORLAMA, SAFRA KESESİ SORUNLARI
 


        Erol Bey’i kızım internetten bulmuş. Allah razı olsun, Erol Bey’den randevu almış. Kalça çıkığı, sol ayağımda kasılma ve 15 senedir eklem ağrıları çekiyordum. Hipertansiyonum vardı ve horluyordum.  6 seans Erol Bey’e geldikten sonra hiçbirşeyim kalmadı. Şimdi çok iyiyim. Allah binlerce kez razı olsun.

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 33
 
ADI SOYADI : KEZBAN BALTAŞ
MESLEK : HEMŞİRE
YAŞADIĞI YER : ANTALYA BİOENERJİ
YAŞ : 40
TARİH : 14/03/2015
RAHATSIZLIKLARI : ÇARPINTI, ROMATİZMA, KASILMALAR
 


       Yıllardır çektiğim kemik ağrıları, romatizma ve sol ayağımdaki kasılmalar nedeniyle ameliyat olmam gerekiyordu. Fakat ben kabul etmedim. Yeğenim ile yaptığımız araştırmalar neticesinde Erol Hocam’a ulaştık. Ağrılarım fevkalade düzeldi ve iyileşti. Bunun yanında kalp ritim bozukluğu, çarpıntı titreme, ellerimde olan şekil bozukluğu şikayetlerim de tamamen geçti. 5 seans sonunda kendimi çok iyi, çok mutlu ve harika hissediyorum. Herkesin buna inanmasını ve denemesini tavsiye ediyorum.
       Allah’ın bu lutfunu bize sunduğu için Erol Hocam’a minnettarım.
Sevgi ve saygılarımla…

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 34
 
ADI SOYADI : MERVE DENİZ
MESLEK : EMEKLİ
YAŞADIĞI YER : BURSA BİOENERJİ
YAŞ : 52
TARİH : 16/03/2015
RAHATSIZLIKLARI : KABIZLIK, EKLEM AĞRILARI, DEPRESYON
 


        İnternette Bioenerji hakkında araştırma yaparken, Erol Konuk’un Web sitesini gördüm. Diğer bioenerji uzmanlarını da araştırdım, ancak yüzlerce uzman içinde kafama yatan Erol Konuk oldu. Aşırı realist biri olarak, ilk önce mesafeli durdum. Okuduğum diğer hastaların rahatsızlıklarıyla örtüşen rahatsızlıklarım vardı. Kabızlık, uyuşma, dengesizlik, hassasiyet, eklem ağrıları vs. .
Renkler ve kokular algıladım seanslarda. İskelet yapım dikleşti, artık yürümekte zorluk çekmiyorum ve yıllardır süren kabızlık sorunum bitti.
        İlerleyen günlerde tekrar seans almak istiyorum. Erol Konuk Beyefendi’ye tekrar teşekkürlerimi sunarım.

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 35
 
ADI SOYADI : EMRAH BAŞAR
MESLEK : İŞ ADAMI
YAŞADIĞI YER : LEFKOŞA / KKTC KIBRIS BİOENERJİ
YAŞ : 42
TARİH : 27/03/2015
RAHATSIZLIKLARI : BEL FITIĞI
 


         Yıllardır bel fıtığı rahatsızlığı olan ve doktor doktor gezip farklı çözüm yolları deneyen biri olarak, bir tanıdığımın iknası üzerine bioenerji ile tanıştım. İstanbul’a Erol Hocam’dan seans almaya geldim. 7 seansta fıtıktan kurtuldum. Daha sonra bel fıtığı nedeniyle ameliyat olan bir arkadaşıma tavsiye ettim. Yürümeyi bırakın ayağa bile kalkamıyordu. Şimdi ise koltuk deynekleri ile yürümeye başladı. Çok mutluyum. İnşallah daha da iyi olacak.
        Erol Hocam’a her şey için çok teşekkür ediyorum. Yaptığı ve öğrettiği her şey için. Allah yolunu açık etsin.

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 36
 
ADI SOYADI : ÇİĞDEM GÜLEN
MESLEK : DOKTOR
YAŞADIĞI YER : İZMİR BİOENERJİ
YAŞ : 38
TARİH : 30/04/2015
RAHATSIZLIKLARI : UYKU BOZUKLUĞU,HORMONEL DENGESİZLİK,FİBROYOLOJİ
 

              Psikolog bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Erol Konuk’u araştırdım ve seans almaya karar verdim. Toplamda 7 seans uyguladı. Seanslar esnasında havadaymışım gibi hissettim. Ellerimde ve ayaklarımda titremeler, istemdışı kasılmalar hissettim. Çok sıra dışı bir deneyimde benim için. Daha ilk seans sonunda uykularım düzeldi, genel anlamda bir rahatlama hissettim. 7 seans sonrasında ağrılarım tamamen geçti. Hiçbir sorunum kalmadı. Bana olanlara ben de hala inanamıyorum, yani kelimelerle nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum açıkcası. Ama bioenerji ye inanıyorum, emin ellerde olduğumu biliyorum ve Erol Hocam’a sonsuz teşekkürler ediyorum.

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 37
 
ADI SOYADI : MÜRÜVVET YENER
MESLEK : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER : SAMSUN BİOENERJİ
YAŞ : 48
TARİH : 21/04/2015
RAHATSIZLIKLARI : NEFES DARLIĞI
 


          Akciğerimden ameliyat olmuştum. Sağ omzum ameliyattan sonra düştü, yürürken ve nefes alıp verirken zorluk çekmeye başladım. Bir arkadaşımız sayesinde Erol Hoca’ya ulaştım. 6.seansın sonrasında sağ omzum normale döndü, nefes alıp verişim tamamen düzeldi. Öksürüğüm geçti. Yemek yemem rahatlaştı. Ve kendimi fiziksel ve ruhsal anlamda çok daha rahat hissettim.
         Erol Hocam’a çok teşekkür ederim. Bu çalışmasını asla unutmayacağım. 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 38
 
ADI SOYADI : FAHRİ EKEN
MESLEK : MÜHENDİS
YAŞADIĞI YER : HANNOVER / ALMANYA BİOENERJİ
YAŞ : 39
TARİH : 02/05/2015
RAHATSIZLIKLARI : BEL FITIĞI
 


         Şiddetli ağrılar ve hareket sınırlılığı sebebi ile Almanya’daki ve Türkiye’deki doktorlar ameliyat olmam gerektiğini söylemişlerdi. Ancak ben daha önceki gözlemlerime dayanarak ameliyattan sonra durumumun daha kötü olabileceğini düşündüğüm için istemiyordum. Farklı bir tedavi yöntemi arayışına girdim. Türkiye’de yaşayan bir arkadaşım, araştırmaları sonucu Erol Konuk’un bioenerji konusunda uzman olduğunu ve denemem gerektiğini söyledi. Kendisiyle iletişime geçtik ve İstanbul’a geleceği zaman dilimi içerisinde randevu kararlaştırdık. 3 seans sonrasında ağrılarımda ciddi bir azalma ve ruhen rahatlama hissettim. 5 seans sonra ise fıtıktan,ağrı sızıdan eser kalmamıştı. İnşallah olmaz ama, hayatımın geri kalanında, bundan sonraki rahatsızlıklarımda  Erol Bey’den başkasına gideceğimi düşünmüyorum. Umarım yakın bir zamanda Almanyaya da gelirsiniz. Eminim ki burada da size ihtiyacı olan birçok vatandaşımız vardır.
             Sonsuz saygı, sevgi ve teşekkürlerimle… 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 39
 
ADI SOYADI : GAMZE KİRAZLI
MESLEK : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ : 35
TARİH : 07/05/2015
RAHATSIZLIKLARI : HAŞİMOTO, BACAK BOYLARINDA 2CM FARK, TİROİT
 


           Çocukken geçirdiğim kalça çıkıklığı ameliyatı sebebiyle,bacaklarımda pek çok rahatsızlık vardı. 2 cm’lik boy farkı sebebiyleçeşitli kas problemleri yaşıyordum. Uzun yürüyüşler yapamıyordum. Şimdi artık dik yürüyebiliyorum. Bacaklarım dengelendi, buna bağlı olarak ağrılarım geçti. Artık akşamları uzun yürüyüşlere çıkabiliyorum şükürler olsun. Ayrıca tiroitlerim de çalışmıyordu. Haşimoto dedikleri bir rahatsızlığım da vardı. Hergün ilaç almam gerekiyordu. Erol Bey’le tanıştıktan sonra bunların hiçbiri kalmadı. Allah Erol Bey’den razı olsun. Bundan sonra tüm dualarımda Erol Bey’e de yer olacak. Mucizevi bir durum bu.
      Tüm bu süreçte bütün iç sıkıntılarmdan da kurtuldum. Yeni bacaklarımla birlikte, hayata yepyeni bir bakış açım oldu. Hayata daha keyifli, heyecanlı, korkusuz ve sevgi dolu bakabilmeyi başardım. Artık sokakta her yürüdüğümde keyif alıyorum. Yıllardır içimde biriken bu huzursuzluk ve korkunun atılmasından dolayı ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Hem bedenen hem kalben şifa buldum. Artık yeni bir Gamze var. Yeni bedenim ve kişiliğim ile yapamayacağım hiçbirşey yok biliyorum. Ayrıca buraya annem,babam ve kızkardeşim ile birlikte geliyoruz. Hepsi benim gibi farklı farklı güzellikler ve iyileşmeler yaşadı. Babam 70 yaşında olmasına rağmen, her konudaki performansı inanılmaz arttı. Artık merdivenleri de çok hızlı çıkıyor. Annemin ise, yıllardır geçmeyen kulak çınlamaları ve romatizmal rahatsızlıkları yok oldu. Ailecek çok mutluyuz ve Erol Bey’e minnettarız. Tekrar tekrar teşekkürler… 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 40
 
ADI SOYADI : ESMA DAĞDELEN
MESLEK : YÖNETİCİ
YAŞADIĞI YER : BERLİN / ALMANYA BİOENERJİ
YAŞ : 29
TARİH : 28/05/2015
RAHATSIZLIKLARI : MENİSKÜS, SİNÜZİT, BOYUN FITIĞI, BEL FITIĞI
 


           Uzun zamandır, menisküs, sinüzit ve alerji şikayetlerim varken, bunların üzerine bir de bel ve boyun fıtığı eklendi. Sıkıntılarım ikiye katlandı. Bioenerji ile tedaviyi çok uzun zaman önce Türkiye’de yaşayan arkadaşımdan duymuştum. Sonra Berlin’de de uygulanan yerler var mı diye araştırmaya başladım ancak maalesef bir sonuç elde edemedim. Almanya’daki ümitlerim tükenince Türkiye’ye gelmeye ve denemeye karar verdim. Araştırmalarım sırasında Erol Bey’e ulaştım. Kendisi İstanbul’a geldiğinde seans almak üzere orada buluşacaktık. Nihayet o gün geldi. Bioenerjinin doğru olduğunu biliyor ve inanıyordum. Benim için Erol Bey doğru insandı. 5 seansta bütün hastalıklarımı buharlaştırdık. Daha ilk seansta ceylan gibi sekerek(koşarak) çıktım oradan. Bugün son seansımı da yaptık çok şükür. Artık evime sıfırlanmış olarak dönebilirim. Bana bu fırsatı yaratan herkese, bütün evrene şükranlarımı sunuyorum, Erol Bey’i gönderdikleri için.
           Ve size Erol Bey çok çok teşekkür ederek sevgiyle kucaklıyorum. Allah sizden razı olsun. Tüm Türkiye’yi dolaştığınız gibi umarım yakında Almanya’ya da gelebilirsiniz. Eminim burada ihtiyacı olan çok insan vardır. 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 41
 
ADI SOYADI : AYNUR FİDAN
MESLEK : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER : TRABZON BİOENERJİ
YAŞ : 47
TARİH : 13/06/2015
RAHATSIZLIKLARI : ROMOTOİT, ARTİRİT ve KOAH, DEPRESYON
 


Erol Konuk beyi, derdime deva bulurmuyum diye interneti karıştırırken buldum. Bende Romotoit, Artirit ve Koah, Depresyon hastasıydm.. Bugün seansların 6. Günü, bastonla geldim buraya, bastonsuz çıktım. Nefes darlığım, öksürüğüm ve psikolojik rahatsızlıklarımda geçti. Hastalığımdan dolayı tutulmalar olmuştu. Şimdi çok şükür önce Allah sonra Erol hocamızın sayesinde çok iyiyim.
Allahım bütün herkese şifa versin .. Erol hocama da Allah güç versin, kendine ve hastalarına şifa verebilsin.
Sevgiyle ve sağlıkla kalın hocam..

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 42
 
ADI SOYADI : MURAT KARTAL
MESLEK : İŞ ADAMI
YAŞADIĞI YER : KAYSERİ BİOENERJİ
YAŞ : 43
TARİH : 24/6/2015
RAHATSIZLIKLARI : BEL FITIĞI, YÜRÜME ZORLUĞU, MENİSKÜS
 


Bel fıtığı ve bacağımdaki agrılar nedeniyle Erol bey’e başvurdum.
Beyin cerrahı doktorlar ameliyat olmam gerektiğini söylemişti. Şiddetli ağrılarım ve hareket sınırlılığı(eğik yürüyordum) vardı.
Ağrılarımda 3 seansdan sonra ciddi azalmalar oldu. Daha dik durabiliyor ve daha rahat yürüyebiliyorum.
Seanslar esnasnda önce tedirginlikler taşıdım, kontrolsüz hareketlerim ve titremelerim oluyordu. Ama birkaç seanstan sonra inancım ve güvenim arttı. 5. Seanstan sonra seanslar daha da güzel ve olumlu geçti. Ameliyatsız eski günlerime kavuştuğum için çok mutluyum. Ağrılarım dışında ayrıca ruhen de rahatlık hissinin olması ayrı bir güzellik kattı. Hayatımın bundan sonraki aşamasında öyle sanıyorum ki oluşabilecek başka rahatsızlıklarda da Erol Konuk bey’i ziyaret edeceğimi düşünüyorum.
Bioenerjiye esasen inanmıyordum ama olumlu gelişmeleri görünce inancım arttı.
Erol bey’ e sonsuz saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum..
Başka rahatsızlıklar yaşayan kişilere de EROL KONUK dan Bioenerji Seansı almalarını tavsiye ediyorum..

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 43
 
ADI SOYADI : BURCU EZGİ
MESLEK : ÖĞRENCİ
YAŞADIĞI YER : KOCAELİ BİOENERJİ
YAŞ : 23
TARİH : 02/06/2015
RAHATSIZLIKLARI : PSİKOLOJİK SORUNLAR,  KOLİT, REFLÜ
 


           Erol Bey sayesinde uzun zamandır içime attığım kin, nefret, korku, takıntı gibi beni mutsuzlaştıran ve sağlığımı bozan duygulardan arındım. Bioenerji seanslarında istem dışı kasılmalarım, ağlama ve  gülme hissi oldu. Yani yıllarca içime attığım tüm bu olumsuz duygular peşimi bıraktı. Her bioenerji seansı sonrası eve gittiğimde yetmediğini hissediyordum. Tüm bunlarla birlikte kolit ve reflü rahatsızlıklarım, ishalim, ağrılarım ve kramplarım da geçti. Yeniden doğmuşa döndüm. Artık kendimi özgür bir kuş gibi hissediyorum. Ve zaman zaman tekrar bioenerji seansları almaya kararlıyım.
          Erol Bey’den Allah razı olsun. Tüm hastaların ve hastalıkların bir an önce şifaya kavuşmasını diliyorum.

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 44
 
ADI SOYADI : FATMA BOZLAK
MESLEK : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER : ESKİŞEHİR BİOENERJİ
YAŞ : 38
TARİH : 5/07/2015
RAHATSIZLIKLARI : SIRT, BEL VE BACAK AĞRISI, SİNİZÜT,ALERJİK RİNİT, BOYUN AĞRISI
 


Ben Eskişehir den Fatma Bozlak, ağrılarım nedeniyle araba kullanırken, oturup kalkarken ve eğilirken bacağım ve belimde inanılmaz ağrılar vardı. Öyleki eğilirken elimi yüzümü yıkayamıyor ve dişlerimi dahi fırçalayamıyordum.  Yıllardır çektiğim bu  ağrılardan kurtulmak için araştırma yaparken, kayseri den bir tanıdığım aynı rahatsızlıklardan EROL KONUK Beyin Bioenerji Seansı sayesinde  kurtulmuştu.. Bunun üzerine Erol Beye ulaştım ve seans almaya başladım. Seanslarda vücudumda sıcaklık, karıncalanma, uyuşma ve hareketler hissettim.. Daha ilk seans sonunda vücudumda rahatlık hissettim.  Ancak 5. Seanstan sonra hayatım değişti, inanılmaz rahatladım. Artık 2,5 saat araba kullandıktan sonra bile belim ve sırtım agrımıyor. Oturup kalkerken ve ev işlerini yaparken ağrılarım olmuyor. Benim hayatım da Bioenerji mucize yarattı..

Sevgili Erol hocama Sevgi ve minnettarlıklarımı sunuyorum, ellerindeki şifa hiç eksilmesin, hayat ona hep güzel şeyleri bahşetsin, tıpkı onun da hastalara verdiği şifa gibi..

 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 45
 
ADI SOYADI : MUKADDER TANIR
MESLEK : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER : VAN BİOENERJİ
YAŞ : 52
TARİH : 11/06/2015
RAHATSIZLIKLARI : GUATR, BOYUN VE KAS AĞRILARI, VARİS, PANİK ATAK
 


             Yaklaşık 11 yıl önce başlayan sağlık sorunlarım her geçen gün artarak devam etmekteydi. İlk zamanlar boyun ağrıları ile başlayan şikayetlerim sonrasında kas yorgunluğu ve gerilmeleri ile had safhaya ulaştı. Modern tıbbın bütün olanaklarından yararlanarak tedavilerimi devam ettirmekteydim. Fakat maalesef beni rahatlatacak neticeler alamadım. Tedavilerimi aksatmadan devam etmeme rağmen hiçbir neticeye ulaşamadım. Gün geçtikçe ağrılarım ve yorgunluğum daha da artıyor, bunun yanı sıra psikolojik olarak da mutsuzluğa ve umutsuzluğa sürükleniyordum. Geçirmiş olduğum guatr ameliyatı ve bacaklarımda baş gösteren varisler tüm bunlara tuz biber olmuştu. Kendimi tam anlamıyla tükenmiş hissediyordum. Birgün tesadüf eseri Erol Bey’in web sitesine ulaşarak bilgi edinmeye başladım. Şansımı bir kez de alternatif tıptan yana denemek istedim. Erol Bey’den randevu talep ederek, İstanbul’da buluştuk. Tedavinin ilk seansından itibaren inanılmaz sonuçlarla karşılaştım. Erol Bey ilk  bioenerji seansından sonra tedavi için 7 seansın yeteceğini söylemişti. 3.  , 4. seanstan itibaren vücudumdaki tüm yorgunluk ve ağrılar sona ermiş, ruhen de kendimi çok rahatlamış hissediyordum. Hastalıkların vermiş olduğu psikolojik yıkıntı nedeniyle son zamanlarda meydana gelen kapalı mekan korkumu da yenmiştim. Sanki dünyaya yeniden gelmiştim. Erol Bey’in bana bioenerji seansları boyunca inancımı yitirmememi söylemesi ise bende ayrı bir terapi etkisi yarattı. 7 seansın sonunda artık hiçbir şeyden eser kalmamıştı. Sağlık problemleri yaşayan herkese, alternatif tıbbın olanaklarını da değerlendirmelerini tavsiye ediyorum.

             Erol Bey’e sonsuz saygı ve teşekkürlerimle…
 
Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...
 
BİOENERJİ SEANS YORUMU - 46
 
ADI SOYADI : ASLI UZER
MESLEK : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER : ANKARA BİOENERJİ
YAŞ : 30
TARİH : 24/06/2015
RAHATSIZLIKLARI : POLİKİSTİK OVER, İNSÜLİN DİRENCİ, ADET DÜZENSİZLİĞİ, TÜP BEBEK, HAMİLE KALAMAMA
 


            30 yaşındayım.13 yaşımdan beri (pcos)polikistik over sendromu yaşıyorum.14 yaşımda hastanenin endokrin bölümünde tedavi görmeye başladım. İlk  olarak bu hastalığa bağlı insülin direnci tespit edildi.glukopage adlı ilacı kullanarak 20 kilo verdim.Ama adetim düzene girmemişti.Yaşım 18 olmuştu bu yüzden beni çocuk değil yetişkin bölümüne sevk ettiler. Bu hastalığın tedavisi yoktu.Sadece hastaların yakınmalarını, kıllanma ve sivilcelenme problemlerine çözüm bulmaya çalışıyorlardı.Doğum kontrol hapına başladım.İlacı altı ay kullanıp ara verdiğimde bile adet olamıyordum artık ilaca bağımlı olmaya  başlamıştım vücudum kadınlık hormonu üretmiyordu.Diane adlı ilacı On sene kullandım.26 yaşında evlendim.Kısır döngü başlamıştı ilacı kullanırsam hamile kalamıyordum.Bırakırsam adet olamıyordum.Eşimle vakit kaybetmeden çocuk tedavisine başladık.Klomen adlı ilacı ve çatlatma iğneleri kullandım.Bundan sonuç alamayınca aşılama yapıldı üç kez.Sonuç alamayınca tüp bebek tedavisine başladık.malesef bu da sonuç vermemişti.Çok karamsardım.Yoga kursuna başladım bu arada pozitif düşünce gücü ve alternatif tıbba ilgi duymaya başladım.Kitaplar okudum.İnternetten yurtdışı makaleleri okuyordum sürekli.Diane adlı ilacı kendi kendime bırakma kararı almıştım adet olacağıma o kadar inanmaya başladım ki,günleri saydım vaktinde olmasada 45 gün içinde hastalandım bu benim için zaferdi bu şekide bir yılı tamamladım. Bebek çalışmalarına da devam ettım.Bir gün internette gezinirken Biyoenerji Uzmanı Erol Konuk un sitesine girdim ve araştırdım. Sitedeki videoları izlemek bile beni etkilemişti. Arayarak randevu aldım. Bionerji seanslarına başladım 9 seans enerji tedavisi gördüm.Üçüncü seanstan itibaren adetim 30 günde bir e düştü. Seanslar bittikten sonra bir buçuk ay geçti ve hamile olduğumu öğrendim. Allah a şükürler olsun. Erol Bey i karşıma çıkarttı. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 47

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)
ADI SOYADI     : HÜLYA SARI
MESLEK            : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER         : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ                    : 47
TARİH                : 01.07.2015
RAHATSIZLIKLARI: DENGE PROBLEMİ, BAŞ DÖNMESİ (MENİERE) KULAK ÇINLAMASI, UĞULTU, MİDE BULANTISI, İŞİTME KAYBI, DUYMA BOZUKLUĞU

Ben buraya denge problemi yaşadığım için geldim. Baş dönmesi (meniere) kulak çınlaması, uğultu mide bulantısı şikayetleri olan zor bir hastalık. 4 yılı aşkın bir süredir bu hastalıkla yaşıyorum. Sosyal yaşantınız sıfırlanıyor. Dışarıya tek başınıza çıkamıyor, kalabalığa giremiyorsunuz. Psikolojik olarak yıpranıyorsunuz. Ayrıca bel fıtığı ve fibrokist problemlerim de vardı. Kulak rahatsızlığım başlayınca bunları unuttum. Erol Bey i araştırdım ve burada seanslara başladım. Bu gün 6. Seansımdı inanılmaz bir şeydi. Herkesin yaşamasını isterim. Sanki başka bir dünyaya gidiyorsunuz. Bulutların üstünde, gök kuşağının içinden geçiyor, kuş gibi hafifliyorsunuz. Güneş ışığı size gülğmsüyor ve sürekli yüzünüzü okşuyor. Bütün ağırlığınızdan kurtulup başka alemlere yol alıyorsunuz. Işık, huzur ve enerji dolu bir dünyaya yolculuk bu. Beynimin hareket ettiğini, bir şeylerin yer değiştirdiğini hissettim. Müthiş bir şeydi bu. Yaşamalısınız. Herkese acil şifalar.

Reconnection- tekrar bağlantı seansının 2. Günü ; Bu günde tekrar bağlanıtı seansına geldim. 2.  ve son gün evet yine bulutların üstündeydim. Kendi ağırlığından kurtulup başka alemlerde olmak güzel bir duygu, anlatılmaz. Bu arada kalp çarpıntısı, gülme, ağlama ve istem dışı hareketlerde vardı. Masadan düşüyor hissi, en önemlisi de beynimin iki parçaya ayrılıp tekrar birleştiğini hissettim. Beynim açıldı içine bir şeyler konuldu ve tekrar kapatıldı. Bu o enerji şifasıydı biliyorum. Bulutlar üstünde renkler içinde yürümek karışık ama hoş duygular. Tüm hastalıklarıma şifa buldum. Umarım tüm hastalar şifa bulur. Önemli olan inanmak. Erol Bey’e teşekkür ediyorum. Bu güzellikleri görmeme vesile olduğu için. Allah razı olsun. Sevgiyle kalın.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 48

ADI SOYADI     : MESUDE UFUK
MESLEK            : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER         : DİYARBAKIR BİOENERJİ
YAŞ                    : 38
TARİH                : 16.07.2015
RAHATSIZLIKLARI: HASHİMATO TİROİDİ VE ROMATOİD ARTRİT (İLTİHAPLI ROMATİZMA), ÜVEYİD, HEMOROİT

Ben 12 senedir Hashimato Troidi ve Romatoid Artrid (İltihaplı Romatizma) hastasıyım. Ağrı ve sancılarım had safhadaydı. Hatta sedef hastalarında görülen üveyit (göz hastalığı ) bende meydana geldi. Yıllardır şifaya vesile olacak her şeyin peşinden koştum  Mucizelere inanan bir insan olarak bu hastalıklardan tamamen kurtulacağım inancını hiç kaybetmedim. Ta  ki bu seneye kadar Artık ağrılara tahammül gücüm zayıflamışken İnternette araştırmalarıma devam ederken Erol Bey’in videolarına rastladım. Güçlükle yürüyen, sancı çeken insanların birkaç seanstan sonra ayağa kalktıklarını gördüğümde hemen iletişime geçmeye karar verdim. Bugün 6. Seansım gerçekleşecek, çok mutluyum ve beş gün öncesinden çok farklı duygular içindeyim. Hamileyken sancı ve ağrılarla tanıştığım için çaresizliğin ne  olduğunu çok iyi biliyorum. Bizi yaratan rabbimiz dilerse birilerini vesile kılarak şifasını verir. 12 senedir ilk defa sağlığıma tamamen kavuştum. Şimdiden çok yol kat ettik bu kadar kısa sürede böyle hızlı bir netice almak harika. Romatizma ağrılarım, tiroit rahatsızlığım ve hemoroidim geçti. Kendimi çok iyi hissediyorum.

Emeklerinden dolayı Erol Bey’e çok teşekkür ederim. Ailemden pek çok kişi seanslara katılmak için sırasını bekliyor. Tüm hastalara acil şifalar diliyorum. Lütfen  iyi olacağınıza tüm kalbinizle inanın. İnanmak yolun yarısıdır.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 49

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI     : SİBEL AKSU
MESLEK            : AKADEMİSYEN
YAŞADIĞI YER         : İZMİR BİOENERJİ
YAŞ                    : 39
TARİH                : 17.09.2015
RAHATSIZLIKLARI: BEL AĞRISI, BEL FITIĞI

Erol Bey’i yaklaşık üç yıldan beri tanıyorum. Akademide bioenerji seansları ve eğitimi veriyor. Çok dürüst ve altın gibi kalbi olan biri olduğunu biliyorum. Ayrıca bunu yakından da gördüm.

Akademide bir çok mucizeye tanık oldum. Felçli gelip de elini kolunu kullanamayan insanların birinci ikinci seanstan sonra hareket ettiğini gördüm. Koltuk değneği ile gelip değneksiz yürüyenleri gördüm. Daha bir çok mucizelere tanık oldum.

Gelelim benim konuma ; İki gün önce belim tutuldu ve kıpırdayamıyordum yatakta sağa ve sola dönemiyordum. Erol Bey’de akademide seanslarına devam ediyordu. Asistanımı aradım. Erol Bey’e şikayetimi söyler misin ? uzaktan şifa istiyorum dedim. Erol bey beni aradı şifayı kabul ettiğimi söyledim ve başladı. Seansta ayaklarımda ovulma, masaj hissettim. Bana huzur verdi. Vücudumda seyirmeler oldu. Omurgam belimden boynuma kadar hareketlendi. Seansta yaşadıklarım anlatılmaz yaşanır.Size bunu tüm içtenliğim ile söylüyorum. Kıpırdayamıyordum ve uzaktan seans bittiğinde ben sağa ve sola artık kendi kendime dönmeye başlamıştım. Ayağa kalkıp rahat bir şekilde artık yürüyordum.

Erol hocam siz Allah tarafıdan şifa yeteneği verilmiş, işini çok iyi yapan, hastalara değer veren birisisiniz. Sizi tanıdığım için şanslıyım. Size nekadar teşekkür etsem azdır.

Erol Bey’e gönülden sevgilerimi , saygılarımı sunarım ve çok teşekkür ediyorum.
Herkese şifalar diliyorum.
Sevgilerimi sunuyorum.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 50

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI     : MECİT YILMAZ
MESLEK            : ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM ÜYESİ
YAŞADIĞI YER         : İSTANBUL BİOENERJİ
YAŞ                    : 52
TARİH                : 09.02.2016
RAHATSIZLIKLARI: BEYİN KANAMASI, ŞİDDETLİ BAŞ AĞRISI VE ŞUUR KAYBI

30 yaşındaki kızım şiddetli baş ağrısı ile uyandı. Ağrı ile kıvranırken birden kusmaya başladı.

Hemen acile kaldırıdık. Beyin kanaması teşhisiyle kızımı Beyin Cerrahisine yatırdılar. Perşembe ve Cuma günü şiddetli ağrı çekmesine rağmen doktorlar cerrahi müdahale yapamadı. Tomografi ve EMR larda kanama bölgesinde damar yumağıda tespit edilmişti. Kızıma güçlü ağrı kesiciler vererek sakinleştiriyorlardı. Ancak Cumartesi ve Pazar günleri ağrı çok şiddetlendi. Ağrı kesicilere rağmen çok acı çekiyordu. Bizlerde anne baba olarak panik haldeydik. Pazar günü Erol Bey in telefonunu bir dostumdan aldım ve kendisine ulaştım. Uzakta olduğundan kızıma uzaktan enerji uyguladı. Pazar gecesi serumla verilen ilaçlarla uyuyan kızım pazartesi sabah rahatlamış ağrısı geçmiş olarak kaltı. Erol Bey uzaktan seanslara devam ediyordu.

Salı günü kızımın ağrısı kalmamıştı. Doktorlar beyin ameliyatı yapacaklardı fakat beynin iç kısmına girmenin riski çok yüksekti. Birkaç gün müşahade altında tuttular. Bu arada kızımın beyin kanaması ve baş ağrıs tamamen geçmiş ve ilaçlarıda almaz olmuştu. Doktorlara ağrının neden kesildiğini sorduğumda tatmin edici bir cevap veremediler. Sonunda 7  Şubatta kızımı taburcu ettiler. Allah’ın lütfuyla Erol Hocamız şifa verdi UZAKTAN. Allah razı olsun. Erol Hocamızın uzaktan uyguladığı enerji tedavisi kızımı riskli bir beyin ameliyatından, felç ve sakat kalmaktan kurtardı.

Rabbim kendisinden razı olsun ve nice hastalara şifa vesilesi olmasını nasip eylesin…

Şükran ve minnet duygularımla bir ömür boyu saadet ve mutluluklar dilerim.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 51

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI     : NİHAT YILDIZ
MESLEK            : GENEL MÜDÜR
YAŞADIĞI YER         : ALMANYA / MÜNİH BİOENERJİ
YAŞ                    : 40
TARİH                : 03.03.2016
RAHATSIZLIKLARI: DİZLERDE PARASİEL YIRTIK, ARTRAS, MENÜSKÜS, EKLEM AĞRILARI, HORLAMA, DİŞ GICIRDATMA

Yaklaşık 3 yıldır dizlerimde parasiel yırtık artras ve menüsküs rahatsızlığından dolayı zaman zaman yürüyemiyor zaman zaman kısa mesafeleri bile bastonla çok zor ve ağrı içinde yürüyorum. Bacaklarımda ve ayaklarda uyuşmalar vardı. Merdiven çıkamıyordum. Almanya’da ve Türkiye’de birçok doktora gitmiştim. Ameliyat demişlerdi. Ameliyatta riskli olduğu için yaptırmamıştım. Ağrılarım son zamanlarda çekilmeyecek hale gelince hastaneden ameliyat günü almıştım ameliyat tarihine 5 gün kalmıştı. Bir televizyon kanalında Erol Bey’i ve şifa bulan hastaları izleyince hemen Erol Bey’i aradım. Şansımdan kendisine ulaştım. Almanya’da olduğumdan Erol Bey’den Türkiye’den bana uzaktan bioenerji seansı yapıp şifa gönderebilir misiniz dedim. O da kabul etti. Ameliyat sonrası ayak ve yürümenin çok riskli olması nedeniyle bioenerjiyle geçerse ameliyat olmayacaktım.

İlk seans da bende dizlerde, belde, omurilikte, başımda aşırı bir sıcaklık, diz ve bacaklarda hareketler dizlerimde çatırtılar oluyordu. Sanki dizlerim canlı ameliyat oluyormuş gibi hissediyordum. İkinci gün kalktığımda yataktan rahatlamış olarak kalktım. Ağrılarım kesilmişti. İkinci ve 3. seanslarda daha da rahatlayıp bastonu attım. 4. ve 5. seanslarda ağrılarım tamamen geçti. Uzun yürüyüşler yapıyordum.  Ayrıca diş gıcırdatma ve horlama da geçti. 5. gün hastaneye gittim ameliyatı iptal ettirdim çok sevinçli ve mutluyum.
Uzaktan bioenerji şifası göndermesi mucize bir iyileşme tekniği ben bile inanamıyordum. Anlatılmaz yaşanır.

Erol Hocama benim iyileşmeme neden olduğu için binlerce teşekkür ediyorum.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 52

ADI SOYADI     : SELİM ÇELİK
MESLEK              :
MÜHENDİS
YAŞADIĞI YER           :
SİNOP
YAŞ                      :
48
TARİH                  :
19.08.2015
RAHATSIZLIKLARI:   
HİPER TANSİYON, İKTİDARSIZLIK, DİYABET ( ŞEKER ), SİROZ


Yaklaşık 5 yıl önce hipertansiyon rahatsızlığım başladı. Daha sonra diyabet teşhisi konuldu. En son olarakda  siroz olduğu doktorlar tarafından söylendi. Beş yıl önce kafasına hiçbir şey takmayan neşe dolu biriydim. Rahatsızlıklarla birlikte psikolojik olarak yıpranmış, her şeyi kafasına takan, hayattan hiç zevk almayan, her şeye olumsuz yaklaşan biri haline gelmiştim. Cinsel olarak rahatsızlığım hayatımı karartmıştı. Psikoloğa gidip ilaç tedavisi de almama rağmen durumumda bir düzelme olmadı. Mide rahatsızlığı için ilaç almaya başladım. Aynı zamanda ailem alternatif tedavi araştırmaya başladı. Internet de Erol Bey’in Bioenerji seansları uyguladığını fark ettik. Bioenerji seansları için hocayla görüşüp tedaviye başladık. Yapılan seanslar sonucunda psikolojik olarak 5 yıl öncesine döndüm. Hayata yeniden tutunmaya, hayattan zevk almaya başladım. Erol Bey’e sonsuz teşekkür ediyorum. Tedavim ailemin de desteği ile başarılı geçti.

Seanslardan sonra şekerim 180’lerde seyrederken yaptırdığım tahlil sonunda 110’a düştüğünü gördüm. Tansiyonla ilgili iki ayrı tablet kullanıyordum, tek tablete düştüm. Vücudumda değişik yerlerde ağrılar ve siroz hastalığım tamamen iyileşti. Cinsel problemin tamamen geçti. Hayata gülerek bakıyorum. Allah’a şükür kendimi çok iyi hissediyorum.

Erol Hoca’ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah onun gibileri eksik etmesin. Tedaviye gelen herkese acil şifalar diliyorum.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 53

ADI SOYADI     : TAN ÜZÜLMEZ
MESLEK            :
ESNAF
YAŞADIĞI YER         :
BALIKESİR
YAŞ                    :
30
TARİH                :
19.12.2015
RAHATSIZLIKLARI
: TALASEMİ (AKDENİZ ANEMİSİ), BEYİN DAMAR TIKANIKLIĞI, FELÇ

Doğuştan talasemi  hastasıyım. Her 21 günde bir İzmir’e Hastane’ye kontrol için geliyorum. Ancak 6 yaşında iken dalak ameliyatı oldum. Günler bu şekilde devam ederken 14.03.2013 tarihinde ikinci bir hastalık beyin damarlarım tıkandı. Ameliyat şansım yoktu. İlaç tedavisiyle düzeldim. Ancak Sol kolum ve ayağımda felçli oldum. Dengesiz hareketlerim vardı. Bu vesile ile Erol Konuk Bioenerji Uzmanı Hocamı tanıdım. 7 günlük seansdan sonra bütün rahatsızlıklarım geçti, sol elim ve ayağıma hisler geldi. Elimle çay içebiliyorum. Kendi çorabımı giyebiliyorum. Allah hocamdan binlerce kere razı olsun.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 54

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI  SOYADI              :
TANER GEDİKLİ
İŞİ                                 : GIDA MÜHENDİSİ
YAŞADIĞI YER         : SAMSUN BİOENERJİ
YAŞI                            : 35
TARİH                         : 15.06.2011
RAHATSIZLIKLARI : BEL FITIĞI

Bende bel fıtığı rahatsızlığı vardı yaklaşık 5 yıldır. Büromda masada oturup çalıştığım sırada kalkmak istedim kalkamadım hiç hareket edemiyordum belime bıçak saplanmış gibi ağrıyordu vücudum tutulup kalmıştı.

Daha önceden bir tanıdığımdan Bioenerjist Erol KONUK ‘ un telefon numarası vardı masamda kendisine gitmeyi düşünüyordum. Hemen Erol Beyi cepten arayıp hocam yetişin ben kilitlendim kaldım hiç hareket edemiyorum dedim.  Erol Bey benim gelmem imkansız dedi. Bende Ordu Samsun’a bir saatlik yok çok süratli gelseniz yarım saatte gelebilirsiniz dedim. Erol Bey de Ben şuan İzmir de konferanstayım bunun için gelmem imkansız dedi. Hocam benim durumum ne olacak dedim. Erol Bey bana hiç üzülme uzaktan Bioenerji Şifası (Enerji Transferi ) göndereceğim sağ elinizin avuç içini ağrıyan yerinize koyun bir iki dakika bekleyin dedi. Dediğini yaptım ama hiç inanmıyordum. Bir iki dakika sonra bana telefonda elini bırak ve ayağa kalk dedi, kalktım belimdeki şiddetli ağrı yoktu ve elimi ayağımı oynattım birkaç adım yürüdüm ayağımda, belimde ağrı kalmamıştı. Ben bu mucize tedaviye inanmıyordum çok şaşırmıştım çok sevinmiştim. Hocam ben iyileştim ama nasıl olur siz İzmir desiniz ben Samsun da oradan buraya nasıl Enerji Şifası gelir. Ben şok oldum ve çok seviniyorum bu mucize bir şifa Allah sizden razı olsun siz İzmir den gelince sizi ziyarete geleceğim dedim . Başkası anlatsa inanmazdım. Uzaktan Enerji Şifası mucize bir şey. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. bu beyanımın sitesinde yayınlanabilmesine  muvafakat ediyorum.                                                          

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 55

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI               :  AHSEN ÜNVER
YAŞADIĞI YER           : ANKARA BİOENERJİ
EĞİTİM DURUMU    : YÜKSEK LİSANS MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
YAPIĞI İŞ                   : MATEMATİK ÖĞRETMENİ
RAHATSIZLIKLARI : DİŞ AĞRISI, DİŞ ETİ İLTİHABI
TARİH                       : 15/11/2011

Dört dişime birden kanal tedavisi yaptırıyordum.dişlerim çekilecekti ama doktorum dişlerimi kurtarmaya karar verdi.aynı zamanda, antibiyotik tedavisi görüyordum çünkü tüm diş etlerim iltihaplanmıştı.Kanal tedavisi sonrası dişlerimde çok ağrı oluşuyordu ama ilaç aldığım zaman biraz rahatlıyordum.Bir gün kanal tedavisinden çıktığımda ağrılarım arttı ilaç almama rağmen ağrı geçmiyordu.Ağrıdan ve çaresizlikten ne yapacağımı bilmiyordum.Arkadaşım bu şekilde bir ağrı yaşayıp iyileşmişti. Sn.Bioenerjist Erol Konuk'u aradım.kendisini aradığımda ağlıyordum. Kendisinin Ordu’da olduğunu söyledi.Bana uzaktan enerji şifası göndereceğini söyledi.İnanamamıştım,yüzlerce kilometre uzaklıktan şifa bulabilir miyim? dedim.Yatağa uzanmamı ve ağrılarımın dineceğini düşünmemi istedi.Dediklerini yaptım.Daha sonra dişimin içinden sanki vida ile sıkılıyormuş gibi sesler çıkmaya başladı,sanki dişim diş etimin içerisine girip girip çıkıyordu.Hayretler içerisinde kaldım.Ellerim uyuştu üzerime bir ağırlık çöktü.ve başımdan ayağıma kadar bir enerji akışı hissettim.Sonrasında ağrı aniden sağ ayağımın altından çıkıp gitti.Kendisine tekrar telefon ettiğimde çok şaşkındım ağrım bir anda geçmişti.On dakika öncesinde ağrıdan ağlarken bir anda iyileştim.Mucize bir olaydı bu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Bu yazımı ilgililerin dikkatine sunuyorum. bu beyanımın sitesinde yayınlanabilmesine  muvafakat ediyorum.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 56

ADI SOYADI     : ELMAS YILDIZ
MESLEK            : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER         : GAZİANTEP Bioenerji
YAŞ                    : 31
TARİH                : 05.08.2015
RAHATSIZLIKLARI: B12 VİTAMİN EKSİKLİĞİ, MİGREN, GASTRİT, SEDEFErol Hocam’ı internetten gördüm ve tedaviye geldim. Benim B12 vitamin eksikliğim vardı. Migrenim, gastrit ülser, sedef hastalığı vardı. Ayrıca vücudumun her yerinde karıncalanma ve uyuşma vardı. B12 için her ay iğne vuruluyordum artık fayda etmez oldu ve uyuşmalarım hiç geçmedi. Unutkanlık çoğalmıştı. Daha önce hastanelere ve özel polikliniklere gitmiştim bir netice alamadım. Bugün seanslarımın sonu, çok iyiyim, kendimi çok rahat hissediyorum ve ben iyileştim, çok çok iyiyim. Mutluluktan resmen uçuyorum. Sanki dünyaya yeniden gelmiş gibiyim. Ben iyi oldum, iyileştim. İlk üç seans ağrılarım artmıştı son iki seans hepsi içimden söküldü ve gitti. Anlatılmaz bir duygu ancak yaşayarak hissedilir. Hocamdan Allah binlerce razı olsun. İnşallah onun şifalı elleri bütün hastalara şifa olur. Ben Hocama çok hasta gelmiştim. Ama artık çok iyiyim ve güle oynaya gidiyorum. Allah sizlere de nasip etsin. Hocama çok teşekkür ediyorum ve onu çok seviyorum.
Sevgilerimle

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 57

ADI SOYADI     : SERAP ÇALIŞKAN
MESLEK            : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER         : KASTAMONU Bioenerji
YAŞ                    : 30
TARİH                : 10.10.2015
RAHATSIZLIKLARI: DEPROSYON, VAJİNİSMUS, TENİSCİ DİRSEĞİ, LENF ÖDEM


Benim hikayem yazmaya başlarsam sayfalar yetmez. 5 yıldır depresyon, vajinismus ve tenisçi dirseği hastasıydım yıllarca doktorlar, hocalar, medyumlar ile tedavi olmaya uğraştım. Bacaklarımda şişlikler de vardı. Fakat ilaçlı tedavi ile hiç iyi olamadım. Artık ilaç içmekten uyuşmuş bir hayatı yaşadım. Hayattan bıkmış ölümü düşünmeye başlamıştım.

Bioenerji için Erol Hocamla tavsiye üzerine tanıştım. Hemen randevu alıp geldim, seanslara girdim. Şu an size kendimi anlatmaya çalışsamda anlatamam. Bu deneyimi yaşamanız gerekir. Bioenerji ile rahatsızlıklarım ve bacağımdaki şişlikler geçti. Bioenerji lenf ödemede iyi geldi. Şimdi tamamen iyileştim. Çok huzurlu ve mutluyum.

Allah izin verdi Erol Bey’le tanışmama iyiki varsınız. Erol Hocam Allah sizden razı olsun.
Sevgiler ve SaygılarBioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 58

ADI SOYADI     : GÜL AKIN
MESLEK            : EMEKLİ ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER         : ÇANAKKALE Bioenerji
YAŞ                    : 60
TARİH               : 03.09.2015
RAHATSIZLIKLARI: MİGREN, BEL FITIĞI, DİZ AĞRISI VE UYUŞMALAR


Bioenerji uzmanı Erol Bey’in adresini internet aracılığıyla öğrendim. İnsan vücudunun karmaşık özelliklerini elektrik, enerji yükünü biliyordum. Belli rahatsızlıklarım olunca bioenerji ile (alternatif olarak) tedavi olmayı amaçladım. Kolumda uyuşma, migren, sağ diz ağrısı, bel fıtığı gibi rahatsızlıklarım vardı. İlk bioenerji seansından sonra pek bir şey hissetmedim. Altıncı ve yedinci bioenerji uygulamasından sonra bir rahatlama, ağrılarımda azalma, geceleri daha rahat uyuma gibi olumlu gelişmeler oldu. Şimdi daha iyiyim. Kendimi dinç ve canlı hissediyorum.

Rahatsızlıklarım hemen hemen yok gibi, günler geçtikçe daha iyi olacağımı, daha sağlıklı, mutlu bir yaşamım olacağını görüyorum. Erol Bey’e verdiği enerji için teşekkür ediyorum. Bu güce inanan insanların gelip tedavi olmasını temenni ediyorum. Herkese şifalar dileklerimle.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 59

ADI SOYADI               : FATİH MERT
MESLEK                     : ÖĞRENCİ
YAŞADIĞI YER           : MURATLI / TEKİRDAĞ Bioenerji
YAŞ                            : 13
TARİH                         : 15.08.2016
RAHATSIZLIK              : ALT ISLATMA (UYKUDA İDRAR KAÇIRMA)


Ben 13 yaşındayım. Uzun süredir alt ıslatma sorunu yaşıyordum. Çeşitli doktorlara gittim. Çeşitli ilaçlar kullandım. Ama İyileşemedim. Sonra babam beni bio enerjiseansına getirdi ve Erol Bey’den bioenerji seansı aldım. 4 seans sonunda iyileştim. Altıma ıslatmam bioenerji ile geçti.
Erol Bey’e teşekkür ediyorum. Allah ondan razı olsun.

Ahmet Mert  (Fatih’in Babası)
Ben Fatih’in babasıyım. Oğlum uzun zamandır alt ıslatma (uykuda idrarını kaçırma) sorunu vardı. Çok doktorlara gittiğimiz, çeşitli ilaçlar kullandığımız halde bir türlü geçiremedik. Bu rahatsızlığı bizi çok üzüyordu. Araştırmalar neticesinde Bioenerji uzmanı Erol Konuk hocaya gittik. 4 seans aldık. 2. Bioenerji seansından itibaren gece altını ıslatmadı, tuvalete kalktı ve tamamen iyileşti. Oğlumun  bu hastalıktan kurtulması hem oğlumuzu hem bizi çok mutlu etti. Bioenerji mucize bir şifa başka hastalarada tavsiye ederim. Allah Erol Bey’den razı olsun, çok çok teşekkür ediyorum.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 60

ADI SOYADI               : AYSEL ALP
MESLEK                     : OKUL MÜDÜRÜ
YAŞADIĞI YER           : İZMİR Bioenerji
YAŞ                            : 55
TARİH                         : 23.08.2016
RAHATSIZLIK              : KALÇA AĞRISI, ROMATİZMA


Merhaba,
Önce Bioenerji Uzmanı Erol Bey 'e sonsuz teşekkürlerimle başlamak istiyorum. Ablam (Aysel Alp) uzun zamandır kalçasındaki bıçak sokuluyormuş gibi ağrıdan şikayet ediyordu. Kendisi Marmaris 'te oturuyor. Kilometrelerce yol yürüyen kadın hergün mutfağa bile gidemediğinden şikayet ediyordu. İzmir'e geldi hastaneye götürdüm derhal ameliyat dediler. Tabii olmak istemedi alternatif aradık internetten Erol Bey 'in site buldum randevu alıp gittik.

Ablam o kadar olumsuzdu ki hemen tedavi olur mu olmaz mı diye sorup gitmek istiyordu. Formu bile ben doldurdum. Yani umutsuzdu. Yüzü hiç gülmüyordu. Kimle konuşsa çok kötü olduğunu söylüyordu. İlk bioenerji seansı sonunda karşımda güleryüzlü dimdik yürüyen başka biri vardı sanki. Birkaç seans sonra tamamen morali de düzeldi ağrıları da geçti. Her zaman ağrın var mı diye soruyorum, mutlu bir şekilde iyi olduğunu söylüyor. Eğer iyi olursa yorum yapacağına söz vermiş. Bugün beni aradı Erol Beye çok teşekkür ediyor dualar ediyor. Ben de Erol Bey'e tekrar çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 61


ADI SOYADI                                                       : YASEMİN KARACA
MESLEK                                                              : MÜHENDİS
YAŞADIĞI YER                                                  : ANKARA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 33
TARİH                                                                  : 03.09.2016
RAHATSIZLIK                                                    : BEYİN TÜMÖRÜ

Ece nin annesiyim. 1,5 yaşında beyin tümörü ameliyatı geçirdi ve şu anda 4 yaşında tekrar nüksetti. Son 5 ayda 4 ameliyat geçirdik. 2 kere şaft ameliyatı yapıldı şaft takıldı. Kemoterapi ve ışın tedavileri aldı. Doktorlar bunun tedavisi yok dediler.  Ameliyatların  bıraktığı bir çok sorun var. Desteksiz oturamıyor, yürümesinde dengesizlik vardı, çok çabuk yoruluyor ve sol tarafını kullanmakta zorluk çekiyordu.  Bioenerjiye başladığımız ilk gün desteksiz oturmaya sadece koltuk altından tutarak yürümeye başladı. Diğer seansları aldığımızda çabuk yorulması geçti ve sol tarafını daha iyi kullanmaya başladı. 8 seansda olumlu gelişmeler gördük. Umarız daha iyi olur. Erol Hoca’ya çok teşekkür ederiz.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 62

ADI SOYADI              : HAKAN UĞUR
MESLEK                     : SİGORTA EKSPERİ
YAŞADIĞI YER            : ERZURUM Bioenerji
YAŞ                             : 44
TARİH                         : 28.12.2015
RAHATSIZLIKLARI : BİPOLAR BOZUKLUK,  ANKSİYETE, ASTIM, SİGARA BIRAKMA

Bende 2004 yılından itibaren psikoz bipolar, anksiyete, astım vardı. 2010 yılında şizofreniye çevirdi. 5 yıl işkence çektim. Sanrılar, anksiyete, ne arasan vardı. Her şeyi denedim ama iyileşemedim. Gezmediğim dokto kalmadı. En son Erol Hocama geldim. İlk seansda beynimle oynandığını hissettim. Kafatasım (sağ lob) beynimin içine girdi çıktı sanki. İkinci seansda sol lobda yanma hissettim. Heralde şizofreniye neden olan bez yandı. Daha sonraki seanslarda beynimi bir el kapsayıp sanki sinirlerimi tamir etti. Şimdiki durumum hiçbir şeye sinirlenmeyen, hiçbir şeyi kafaya takmayan sakin bir insan oldum. Heyecan yok oldu. Anksiyete geçti. Uyuşturucu krizi gibi gelen sinir krizlerim vardı, onlar geçti. Titremelerim geçti. Kapalı alanlara, insanların çok olduğu alanlarda başım dönüyor ve kriz geçiriyordum. Onlar geçti.   Endişe, heyecan, kaygı kalmadı. Sigarayı yıllardır bırakmak istiyordum. Bioenerji tedavisiyle sigarayı da bıraktım. Uykum düzensizdi, ellerim ve vücudum ısınıyordu, bunların hepsi geçti. Astımım geçti, rahat nefes alabiliyorum. Ciğerlerim açıldı, dizlerim kuvvetlendi, kulaklarım keskinleşti.  Yani kısaca hastalıktan eser kalmadı. Konsantrasyonum arttı. Bir şeye dikkatimi veremiyordum ama artık verebiliyorum. Sürekli kabus görüyordum. Onlar da geçti. Beni iyileştirdiği için önce Allah’a sonra Erol Hocama şükranlarımı sunarım.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 63

ADI SOYADI                                                       : NAHİDE ÇAĞLAYAN
MESLEK                                                              : MEMUR
YAŞADIĞI YER                                                  : ADANA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 43
TARİH                                                                  : 31.08.2016
RAHATSIZLIK                                                    : DEPRESYON- MİGREN-BOYUN FITIĞI-FİBROMİYALJİ - DİŞ KİSDİ – DİŞ, DİZ, EKLEM VE GÖZ AĞRILARI – KOLDA SİNİR SIKIŞIKLIĞI

Benim sıkıntılarım ağrılarımdı. Tabiki sinirsel ağrılar; Başım, boynum, gözlerim, dişlerim, ensem (artık ağrılar dizlerim ve bacaklarımda da olmaya başlamıştı.) Ben bu ağrılar için gelmiştim. İlk gün çok gergindim, ilk seansda pek bir şey anlamadım. İkinci seansda kendimi daha rahat bıraktığım zaman çok rahatladım. Ben ağrıdan vücudumdaki diğer rahatsızlıkları unutmuşum. Erol Hocam bana onlarıda söyledi, şaşırdım, onlarında tedavisini yaptı.

Artık çok rahatım. En azından artık kafama bir şeyler takıp ağrı çekmekten kurtuldum. Sıkıntılarım seanslarda uçtuğum gibi uçup gitti.

Seanslar sırasında sarı, yeşil, mor renkler gördüm ve hocam bunların iyi olduğunu söyledi. Beni en çok şaşırıtan ellerimin, kollarımın benim istemim dışında havalanıp sonra kollarımın uçuyormuş gibi açılması, başımın üstünden geçmesi, sanki vücudumu birileri kasıyor, kastıkça rahatlıyordum, aynı zamanda bacaklarım kasılıyordu. O arada bir hafif rüzgar esti ve deniz kokusu hissettim.  Artık sırtım, başım, boynum ağrımıyor ve diğer rahatsızlıklarımdan kurtuldum. Buraya ne yazsam azdır.

En başta hocama sonsuz sevgi, saygılarımla. İnşaallah hep böyle şifa dağıtmaya devam etsin. 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 64

UZAKTAN BİOENERJİ SEANSI

ADI SOYADI                                                       : NİLÜFER GÜNEŞ
MESLEK                                                              : MEMUR
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 45
TARİH                                                                  : 28.10.2016
RAHATSIZLIK                                                    : AKCİĞERDE NODÜL, NEFES DARLIĞI, ÇARPINTI, TANSİYON, DEPRESYON, EL VE VÜCUTTA TİTREME, TERLEME

Teşekkürler Erol Bey elinize yüreğinize sağlık bundan 1 ay önce ayakta duramayacak halde doktora gittim tansiyonum 16 guatr tsh değerim 0,8 olması gerekirken 10′a yükselmişti sol kolumu kaldıramayacak durumda ağrım vardı. çarpıntım var ve nefes almakta zorlanıyordum. yol yürürken 5 – 10 adımda bir durup dinleniyordum ayrıca akciğerimde toplu iğne ucu kadar nodüller görüldü ankara’daki kız kardeşime durumumu anlatınca bana bioenerji tedavisini arkadaşlarının uygulattığını olumlu sonuç aldıklarını söyledi ve Erol Bey’le iletişime geçmemi sağladı kendisi ankara’da olduğu için uzaktan bioenerji seansına karar verdik gerçeği söylemek gerekirse seansa başlamadan önce soru işaretleri kafamda dönüp duruyordu seans başlar başlamaz önce nabzım hızla atmaya başladı daha sonra bir dedektörle taranır gibi vücudumun her bölgesinde ayrı ayrı sıcaklık hissi yaşadım daha çokta kaldırırken bile ağrıyan sol kolum iğnelenmeye uyuşmaya başladı erol bey’e söylemediğim halde yaz tatilinde iki defa sırt ağrıları yaşamış ayağa kalkamamıştım tamda ağrıyan bölgeler de müthiş bir sıcaklık ve iğnelenme hissettim enerji adeta damarlarımda geziniyor el ve ayak parmak uçlarımdan birşeylerin çıkıp gittiğini hissediyordum depresyon tedavisi gördüğümüde erol bey’e söylemiştim beynimin sol tarafında uyuşmalar ve ağrılar hissettim seans bittiğinde ilk 10 dk yorgunluk ve uyku hali daha sonrasında ise büyük bir rahatlama zindelik ve mutluluk yaşadım erol bey’le konuşarak seansları arttırmayı ayrıca oğlumun aşırı ter sorununu çözmek içinde seans yaptırmaya karar verdiğimizi söyledim.

İnanamayacaksınız oğlum ve ben yanyana bioenerji uygulamasına girdik aynı anda erol bey ikimize birden Bioenerji gönderiyordu oğlumun üzerindeki etkisi başka bende başka şekilde oluyordu seans sonunda yaşadıklarımızı birbirimize anlatıyorduk böylece 3 seans oğlum 5 seans ben bioenerji aldım. Oğlumun el ve vücudunda uzun zamandır ter ve titreme sorunu vardı ve ilaçlı tedavide geçmemişti. Bioenerji seanslarından sonra el ve vücudundaki titreme ve terlemelerinden tamamen kurtuldu. Benim sol kolumdaki ağrım tamamen geçti çarpıntılarım her gün olduğu halde geçtiğini hissettim tansiyonum 12 ye düştü erol bey akciğerim içinde vücudun yenilenme sürecine bağlı olarak bir ay sonra kontrol ettirmemi söyledi kısacası ayakta bile duramayan zor işe gidip gelen ben eski sağlığıma kavuştum ve kızımın gireceği sınavda başarılı olması için zihin açıcı seans uygulatacağım inanılmaz gibi algılansa da bioenerjinin vücuttaki iyileştirici gücünü yaşamanızı isterim ayrıca erol bey’e hastalarına karşı gösterdiği sabır ve nezaket kuralları içerisindeki tavırlarından dolayı teşekkürü borç bilirim sağlıklı günler dileğiyle.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 65

ADI SOYADI     : OĞUZ AY
MESLEK            : MİMAR
YAŞADIĞI YER         : AFYON Bioenerji
YAŞ                    : 45
TARİH                : 10.01.2016
RAHATSIZLIKLARI: TİROİD, HUYSUZ BACAK SENDROMU VE SPASTİK KOLON, HUZURSUZ BAĞIRSAK SENDROMU, KARIN AĞRISI

Erol Bey’le eşimin bioenerji  ve alternatif tedavi yöntemlerine olan merakı sayesinde tanıştım. Bende tiroid, huysuz bacak sendromu, spastik kolon rahatsızlığım, huzursuz bağırsak sendromu ve karın ağrılarım vardı. Bioenerji tedavisi sayesinde bağırsak kolon rahatsızlıklarım, bacakta uyuşma ve ağrılarım ile karın ağrılarım geçti. Erol Hocama beni bu rahatsızlıklarımdan kurtardığı için çok teşekkür ederim.

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 66

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI

ADI SOYADI     : SEVİM GÖK
MESLEK            : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER         : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                    : 56
TARİH                : 20.01.2016
RAHATSIZLIKLARI: BEL VE BOYUN FITIĞI, SOL GÖĞÜSTE KİTLE, SOL TİROİD NODÜLÜ, ANKSİYETE RAHATSIZLIKLARI, PANİK ATAK, UYKU SORUNLARI, TANSİYON.

Benim senelerdir süre gelen rahatsızlıklarım vardı. Bel ve boyun fıtığı, sol göğüste kitle,sol tiroid nodülü, anksiyete rahatsızlıkları, panik atak, uyku sorunları ve tansiyon gibi.

Gitmediğimiz doktor, kullanmadığımız ilaç kalmadı. Araştırmalarım sonucunda Erol Bey’i internette buldum. Bütün yazılarını, sitelerini araştırdım ve 1,5 ay öncesinden randevumu aldım. Randevuma geldiğinde bana 7 seans bioenerji gerekli olduğunu söyledi. İlk seansta pek bir şey yaşamadım ama ikinci , üçüncü ve dördüncü seasnta yaşadıkalrımı anlatamam inanılmaz şeylerle karşılaşıyorsunuz. İkinci seansta göğüsteki kitle ile çok uğraştığı için o gece çok kötü kalp çarpıntısı ve boğulma hislerim oldu ama bunlar sevindirici şeylerdi çünkü göğüsteki kitle yok olmuştu. Ağrılar azaldı ve kazada kırılan parmağım yeniden canlandı.Beşinci seasnta bütün negatif enerjileri vücudumdan arındığını ve arınırken de başımdan aşağı bütün damarlarımın titrediğini hissettim. Bugün ilk seansıma girdim seansta meleklerle karşılaştım.Beyaz bulutlar masanın ve kendimin zangır zangır titrediğini hissettim.Kalp atışlarımda anormallikler oldu, boğazda da boğulma hissi. Erol Bey bunların sevindirici şeyler olduğunu söyledi yarın ikinci seansım inşallah şifa olur.

Reconnection- tekrar bağlantı seansının 2. Günü ; Bugün ikinci tekrar bağlantı seansındayım ama dün eve gittiğimde yaşadıklarımı anlatmadan geçemeyeceğim. Erol Bey’den ayrıldıktan sonra gözümdeki o canlanmayı ve renklenmeyi anlatamam. O kadar enerjiktim ki gece de hiç uyuyamadığım için bacaklarda istem dışı hareketler ve belimin ortasında parmaklarıma kadar inene titreşimleri (negatif enerjiyi)hissettim. Sabah kalktığımda , sırtımdaki hafif skolyozun düzeldiğini hissettim. Bugünkü seansımda yine bulutların üzerinde çıktığımı başka bir alemdeymişim gibi hissettim o an uykuya daldım. Kafam saat tokmağı gibi sağa sola gidip geldi.Göz kapaklarımda çok hızlı çırpışlar hissettim ve gözlerimden yaşlar geldi. Şimdiden rahatladım ve tüm ağrılarım, rahatsızlıklarım geçti. Erol Bey’e çok teşekkürler. Saygılarımı sunarım.


 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 67

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)

ADI SOYADI                                                       :  SONGÜL AKDAĞ
MESLEK                                                              : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                  : KAYSERİ Bioenerji
YAŞ                                                                       : 34
TARİH                                                                  : 29.07.2016
RAHATSIZLIK                                                    : DEPRESYON- REFLÜ- DİZ, OMUZ AĞRISI, MİYON, FARANJİT

Ben Erol Bey’in Rabbimin bir lütfu olarak karşıma çıktığını düşünüyorum. Rabbim dualarımın karşılığını verdi ve Erol Beyi karşıma çıkardı. Şifacı olarak… Başta depresyon olmak üzere ondan kaynaklanan reflü, diz ve omuz ağrıları, miyon boğazda faranjit gibi rahatsızlıklarımın hepsi 10 günlük bioenerji seansları sonunda sona erdi. Reconnection tekrar bağlantı seansı bana çok iyi geldi. Hepsinden önemlisi hayata bakışım çok değişti. Geri kazandığım iç mutluluğu sayesinde kendimi 20 yaşımdaki kadar mutlu, dinç sağlıklı hissediyorum.

Umarım kendime olduğum gibi çevremede katkım olur ki bundan şimdiden eminim. Erol Bey bundan sonra bana büyük iyilik yapmış ağabimdir. Allah sizden razı olsun iyi varsınız.
 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 68

ADI SOYADI                                                       : SALİHA YAŞAR
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : SAMSUN Bioenerji
YAŞ                                                                       : 53
TARİH                                                                  : 27.07.2016
RAHATSIZLIK                                                    : DEPRESYON-TANSİYON-MİGREN-BOYUN FITIĞI-BOYUN DÜZLEŞMESİ- KİREÇLENME-ÜLSER-KOLİT-ROMATİZMA- ALERJİK ASTIM-KAS AĞRILARI.

2.2.1960 Samsun doğumluyum. 24 yaşımdayken kanser hastalğından eşimi kaybettim. Akabinde ruhsal bunalıma girdim ve yıllarca depresyon tedavisi gördüm. Maddi durumun iyi olmadığı için günlük işlerde çok çalıştım. Çalışmak zorundaydım hasta bile olsam. Çünkü bana muhtaç 2 tane çocuğum vardı. Bir çok hastalığada yakalandım. Tansiyon, migren, boyun fıtığı, boyun düzleşmesi, kireçlenme, mide ülseri, kolit, romatizma, alerjik astım, kas ağrıları. Çok fazla sırt ağrıları çekiyordum. Yokuş ve merdiven çıkamıyordum.

Allah razı olsun bir arkadaşım aracılığıyla Erol hocamla tanıştım. 8 bioenerji seansı aldım. 3 seansdan sonra çok rahatlamaya başladım. Çok çok iyi oldum. 30 yıl önce başlayan ağrılı bedenime veda edip yeni bir bedene kavuştum. İnşallah önce Allahın izni sonra Erol Hocamın sayesinde bu dertlerden kurtuldum. İnşallah bidaha tekrarlamaz. Bütün hastalara hayırlı şifalar diliyorum. Benim gibi çok rahatsızlıkları olan arkadaşların vakit kaybetmeden Erol Hocamla tanışmasını dilerim. Onun o şifalı elleri bütün hastalara şifa olsun. Allah ondan yerden göğe kadar razı olsun. Erol hocam gibi insanların hizmet edenlerin sayısını arttırsın. İyiki tanıştım. Sonsuz sevgi ve saygılarımla. Allah sizi bütün kötülüklerden korusun.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 69

ADI SOYADI                                                       : HURİYE ÖZÇELİK
MESLEK                                                              : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                  : İZMİR Bioenerji
YAŞ                                                                       : 42
TARİH                                                                  : 13.08.2016
RAHATSIZLIK                                                    : MENİER ATAKLARI, İŞİTME KAYBI, KULAK ÇINLAMASI, FİBROMİJOLJİ, BOYUN FITIĞI, BEL FITIĞI, MİYOM, REFLÜ, GASTRİT

Ben İzmir’de çalışan bir öğretmenim Erol Bey’in internette sağlıkla ilgili bir sitede gezinirken farkettim. Daha önce bioenerji kavramını duydum ama üzerinde çok durmamıştım. Fakat rahatsızlıklarımı tümden iyileştirecek bir tedavi yöntemi araştırıyor ve bunu bulacağıma inanıyordum. Rahatsızlıklarım hem fiziksel hemde ruhsaldı. Bazıları fibromijolji, boyun fıtığı, bel fıtığı, miyom, reflü, gastrit, menier vs. İdi. Bugün 4. Bioenerji seansıma gireceğim.  Ağrılarım yok oldu. Mide problemlerim ilk senansta iyileşti. 3. Bioenerji seansı bitiminde baş dönme ve kulak çınlama (menier) şikayetlerim bitti. Bioenerji seansları sırasında negatif enerjinin ve hastalıklarımın Bioenerjist Erol Bey aracılığıyla uçup gittiğini hissettim. Bundan sonra hep sağlıklı olacağımı ve hep mutlu olacağımı biliyor ve hissediyorum. Benim gibi şifa arayan herkese de bioenerjinin şifa olmasını diliyorum. Erol Bey’e teşekkür ediyorum.

Az önce son seansıma da girdim. İyileşmemi kendim farkettiğim için bioenerji seanslarımızı bitirdik. Bioenerji seanslarında beyaz, mor, yeşil, sarı, kırmızı, mavi renklerde ışıkları ara ara gördüm. Renkler iyileşmemin göstergesiymiş Erol Bey’in söyleyişiyle. Bioenerji seansımın olmadığı hafta sonu çocuklar gibiydim. Bol bol kahkahalar attım. Salıncak bindim yaşıma bile bakmadım. Pozitif enerjimi herkes hissetti. Çevremdeki herkes benimle iletişim kurmaya can atıyordu sanki. Artık hayatımda herşeyin daha güzel, olumlu olacağını hissediyorum. Erol Bey’ le görüşmeye devam edeceğiz. Ağrısız yaşamak çok güzelmiş. Ağrılarımın gitmesiyle yaşam kalitem arttı. Mide problemlerin iyileşince 3 saatte bir yemek yeme ihtiyacımda kalmadı. Bir daha menier atakları yaşamayacağımdan ve işitme kaybım olmayacağımdan ve kulak çınlamalarımdan müzdarip olmayacağımdan dolayı çok mutluyum. Ayrıca ruhsal olarak iyileşmekte çok güzel. Beni güzel bir gelecek bekliyor. 42 yaşıma rağmen gençleştiğimide hissediyorum. Yılların olumsuz izlerinide sildik bioenerji ile. Şimdi daha genç hissederek ve sağlık olarak mutlu bir hayata hazırım. Tekrar teşekkürler Erol Bey.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 70

ADI SOYADI                                                       : AYSEL SOLMAZ
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : MUĞLA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 3.5 YAŞINDAKİ KEREMİN ANNESİ
TARİH                                                                  : 27.09.2016
RAHATSIZLIK                                                    : BEYİN TÜMÖRÜ

Ben 3.5 yaşındaki Kerem’in annesi Aysel. Oğluma yaklaşım 3 ay kadar önce beyin tümörü (pons glioma) teşhisi konuldu. Oğlumun ilk önce ayağı aksamaya başladı. Daha sonra en ufak yükseltide hatta düz yolda sık sık düşmeye başladı.  Sağ elini kullanamamaya başladı. Sağ gözünü açıp kapatırken sol gözüne göre daha geç açıyorudu ve konuşmasındada problem vardı. Bir kelimeyi konuşurken unutup defalarca tekrarlıyordu. Ameliyat olamayacağını bunun tek tedavisinin radyo terapi olduğunu bunuda bu hastalık için çok etkili olmadığını söylediler. Çaresiz kalmıştık. İnternette bir çare aramaya başladık. En başta bitkisel tedavi kullanmaya cesaret edemedik. Daha sonra Bioenerji Uzmanı Erol Bey’i iyice araştırdık. Kendisini aradık. Bu tür hastalıklara da bioenerji uyguladıklarını söylediler. Işın tedavisi ile birlikte alabilir miyiz dedik, “daha iyi olur radyo terapinin olumsuz etkilerini vücudundan atar” dedi. Gerçektende öyle oldu. Biz bir, bir buçuk hafta radyo terapi aldıktan sonra hemen 6 seans bioenerji aldık. Bioenerjiden önce çocuk radyo terapinin etkisiyle çok halsiz düşüyordu kafasını hiç kaldıramıyordu.  Oğlum bioenerji almaya başladıktan sonra neşesi geldi. Uykusu daha düzenli oldu, dengesini sağlayarak düşmeden yürümeye başladı. Çocukta halsizlik ve huzursuzluk kalmadı. Biz ilk bioenerji seansından itibaren fayda görmeye başlayınca ve yaptığımız araştırmalarda bu tür ağır hastaların daha uzun seanslar alması gerektiğinden bir buçuk ay sonra 8 bioenerji seansı daha aldık. Bu seanslardan sonra oğlum daha düzgün yürümeye, elini kullanmaya, daha akıcı konuşmaya başladı. Gözüde ilk seanslarda düzelmişti. Bioenerji seansları süresince her hafta kan sayımı yapıldı ve çok şükür kan değerleride hep iyi çıktı.

Bioenerji uzmanı Erol hocama, oğlumun hastalığının geçmesine ve sağlığına kavuşmasında bize yardımcı olduğu için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Başka hastalara da Erol hocamı tavsiye ediyorum. 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 71

ADI SOYADI                                                       : MİTHAT ÇELİK
MESLEK                                                              : TİCARET
YAŞADIĞI YER                                                  : YATAĞAN Bioenerji
YAŞ                                                                       : 39
TARİH                                                                  : 11.10.2016
RAHATSIZLIK                                                    :  SOL BACAKATA KİST VE AĞRILAR

15 yıldır sol bacağımda kist var. 6 kez ameliyat oldum daha sonra kist tekrar yeniledi. En sonunda sol bacağımın üzerine basamadığımdan bir buçuk yıldır koltuk değneği kullanıyorum. Bioenerjist Erol Hoca mı tavsiye aracılığıyla buldum. 10 seanslık bir bioenerji aldım. Bu bioenerji seansları sürecinde mucizevi olaylar yaşadım. Bir çok hastalığım ve ağrılarım bioenerji sayesinde iyileşti. Bacağımda iyileşti ve bastonsuz yürümeye başladım. Bu güne kadar gittiğim 80 hastane 150 Prof.  Doktor bana bu kadar umut olmamıştı.  Hayatımızdaki mucizelere inananlım çünkü onlar birgün gerçekleşiyor. Hocama gelen bütün hastalara şifa diliyorum. Erol Hocamdan allah razı olsun bin kere teşşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 72

ADI SOYADI                                                       : ALP KESKİN
MESLEK                                                              : ÖĞRENCİ
YAŞADIĞI YER                                                  : KIBRIS - GİRNE Bioenerji
YAŞ                                                                       : 21
TARİH                                                                  : 23.10.2016
RAHATSIZLIK                                                    : PANİK ATAK, SİNİR, STRES, TAKINTI, KİLO PROBLEMİ,                                                                            KÖPEK KORKUSU
Ben daha önceden gittiğim psikologlardan şifa bulamadım. Bioenerji tekniğini internetten daha önce görmüştüm. Buraya geldikten ve bioenerji seansı aldıktan sonra sinirim, panik atağım ve takıntılarım geçti. Her zamankinden daha az yemeye başladım ve iki, üç günde iki kilo verdim. Hayvanlara olan korkum geçti. Bioenerji seansı sırasında beyaz ve sarı renk ışıklar gördüm; çiçeklerle dolu bir bahçe gördüm. Bu beni çok rahatlattı ve içimi huzurla doldurdu. Seans esnasında vücudumda istem dışı hareketler ve bazı bölgelerde rahatlamalar oldu.  Bioenerji Uzmanı Erol hocama teşekkür ederim. 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 73

ADI SOYADI                                                       : NEJLA ERSOYLU
MESLEK                                                              : EMEKLİ ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                  : ANTALYA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 57
TARİH                                                                  : 08.11.2016
RAHATSIZLIK                                                    : MENİER, SELLA SENDROMU

Tanrının mucizesi Erol Bey sayesinde bioenerji vücudama aktarıldı. Vücut pilim bitmişti. Yüzde yüz şarj oldu.
Bioenerjinin varlığına inanarak geleceksiniz. Vücudunuzu Erol Bey in ellerine bırakarak yeniden doğacaksınız. Rahatsızlıklarım menier ve beyin bölgesinde sella da görülen değişiklikler üzerinde geldim. Halsizdim sinirliydim, kafama takıyor geceleri ilaç aldığım halde bile uyuyamıyordum. Bioenerji seansları sonunda yeniden doğdum.

Erol Bey’in bioenerji aktarımı seansların herbirinde vücudumun yenilendiğini hissetmiyor, yaşıyordum. Seanslar sonunda Dünyaya yeniden gelmiş gibiydim. Enerji vücudumdan adeta fışkırıyordu. Mutluydum sağlığıma kavuşmuştum. Tanrım iyi ki Erol Bey’i karşıma çıkardı. Allah razı olsun dualarım onunla. Erol Bey’e güvenin yeniden doğun. 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 74

ADI SOYADI                                                       : ÜLKÜ MUTLU
MESLEK                                                              : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                  : ANTALYA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 50
TARİH                                                                  : 21.11.2016
RAHATSIZLIK                                                    : KALÇA AĞRISI, KEMİK ÇIKINTISI, BOY KISALIĞI

Erol Bey’i tamamıyla tesadüfen buldum.

Ben gerçekten iyileşmek istiyordum. Çünkü son senelerde çok fazla sıkıntı çekiyordum. 30 sene önce geçirdiğim bir trafik kazası sonucunda sağ kalçamda, eklemde bir kırık oluşmuştu.  Femur başının yuvası ve bir plaka çiviler vardı.

Ben 50 yaşındayım ve artık ameliyat olmam gerekiyordu. Çünkü yürümem çok daha sıkıntılı ve kısıtlılık çok artmıştı. Bu ayın sonunda da ameliyat olmaya karar vermiştim. Ameliyat gününü bile almıştım.

Erol Bey tam bu sıralarda hayatıma girdi. Bioenerji seanslarına başladık. 3-4 seans sonra yürüyüşümde gerçekten çok büyük bir değişme oldu. Daha dik rahat ve de ayağımdaki 1.5 cm lik kısalma düzeldi çok düzgün yürümeye başladım. Dizimde biraz kemik çıkıntısı vardı şuan yok oldu.

Bu gelişmeler beni gerçekten çok mutlu etti. Erol Beye çok teşekkür ederim. 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 75

ADI SOYADI                                                       : ERDEM AKMAN
MESLEK                                                              : YÖNETİCİ
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 38
TARİH                                                                  : 02.12.2016
RAHATSIZLIK                                                    : ALKOL BAĞIMLISI

Beş yıl önce eşimden ayrıldım.Bu şekilde başlayan daha birçok can sıkıcı olaylar yaşadım.Geceleri uyuyamaz hale gelmiştim.Rahatlamak uyumak sıkıntılarımı gidermek için başladığım alkol en yakın arkadaşım haline gelmişti.Alkol almadan işlerimi yapamaz, hatta toplum içine çıkamaz hale geldim.Alkol bağımlısı olduğumu  çok geç anladım.Artık tamamen herşeyin bittiğini ve dipte olduğumu hissediyordum.iki sene önce herşeyimi bırakıp tedavi olmak için AMATEM (Alkol ve Madde  Bağımlılar Araştırma Tedavi Merkezi)'e yattım burada ilaç tedavisi ve psikoterapi aldıktan sonra iyileştiğime inandım ve kendi isteğimle çıktım.Bu arada yeni bir iş bulup yeni dostlar edindim hayatım bir nebze  olsun düzene gitmişti.Ta ki arkadaş ortamında ikram edilen bir bardak şaraba kadar.Bağımlılıktan kurtulduğumu   düşünerek içtim ve tabi arkası geldi yine alkol ün tuzağından kurtulamamıştım.Eski alışkanlıklarım geri dönmüştü.  Kurtulmak için verdiğim bütün emekler boşa gitmişti.Dahası ilaç tedavisine inanmamaya başladım.

İnternette alkol bağımlılığından kurtulan insanlardan birinin denediği farklı bir yöntem dikkatimi çekti.Bioenerji ve düşünce gücü ile bağımlılıktan kurtulduğunu yazmıştı.  Araştırmalarım sonucu Erol Hoca mı buldum telefon edip randevu aldım ve üç gün sonra seansına giitim.ilk seanstan sonra kendimi çok iyi hissetmeye başladım psikolojim düzelmişti.Henüz alkole olan etkilerini anlayamamıştım.Erol Hocam dan sekiz seans biyoeneji aldım.Ağzıma alkol sürmek istemiyorum. Bioenerji seansı biteli 7 ay oldu ozamandan beri azıma alkol sürmedim. Başka alkolik insanlara da bioenerji uzmanı Erol Konuk hocamı tavsiye ederim. Şuan yepyeni bir insanım hayata pozitif bakıyorum.
 
Bu bir mucize.Kendimdeki gücü keşvetmemi sağladığı için Erol Hocam 'a sonsuz teşekkürler ediyorum. 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 76

ADI SOYADI                                                       : AYŞE AYDINLI
MESLEK                                                              : AKADEMİSYEN
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 34
TARİH                                                                  : 11.12.2016
RAHATSIZLIK                                                    : UYKUSUZLUK, KRONİK YORGUNLUK, ÖZGÜVEN EKSİKLİĞİ

Merhaba yıllardır devam eden rutin yoğun ve artık neredeyse dengemi iyiden iyiye bozmaya başlayan uykusuzluk, kronik yorgunluk, özgüven eksikliği,  huysuzluk, sürekli mutsuzluk hali hayatımı, yaşama sevincimi adeta yok etmişti. Yıllarca tıbbi destek aldım. Ancak sonuç değişmedi. Hep başladığım noktaya dönüyordum. Erol Konuk Bey e internette alternatif tıp bioenerji yorumlarını okurken rastladım. Sekiz seans bioenerji uygulaması yaptırdım. Şimdi kendimi gayet iyi hissediyorum. Bioenerji sayesinde bedenimde ki ve yüreğimde ki yükten de arındım. Yüzüm gülüyor. Uykum düzeldi, artık yorulmuyorum ve hiç olmadığı kadar kendime güvenim geldi. Erol Bey e teşekkür ve dua ediyorum. Aileme çevreme de yararlı olabileceğim düşüncesiyle hafta sonu yapılacak olan eğitim seminerine de katılacağım. 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 77

ADI SOYADI                                                       : FERDA ÜSTÜNBAŞ
MESLEK                                                              : STİLİST
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 28
TARİH                                                                  : 23.12.2016
RAHATSIZLIK                                                    : SİGARA BAĞIMLISI

Bazen insanlar içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için İlahi bir işaret bekler.Benim hikayem böyle başladı.Lise yıllarımdan beri sigara içiyorum. Özentilikle başlayan kötü alışkanlığım kabusum oldu. Şu an günde iki paket sigara içiyorum.Bir yanım sigarayı bırakmak istesede öteki yanım sigara içmekten büyük bir haz duyuyor.Ayrıca kilolu bir bayan olduğum için sigarayı bırakınca daha çok kilo almaktan korktum ve hep bu bahanenin arkasına sığındım.2016 ramazan ayında sigarayı bırakmayı denedim ama azaltamadım bile.Nikotin beni öylesine esir almıştı ki, içmeyince krize giriyordum. Birçok yöntem denedim.Nikotin bantları,akapunktur,çeşitli haplar,elektronik sigara,kitaplar,filmler ve sigara bırakmada ünlü teknikler hiçbirinden fayda göremedim.Çok çaresiz ve iradesizdim.

Bir gün patronumun kızı İşyerinde ki bilgisayarımı kullanmıştı girdiği sayfalar açık kalmıştı.Bir sayfada gözüm resme takıldı ve yoğunlaştım,  tam o sırada hiçbir şey yokken çantam yere düştü ve sigara paketlerim yere saçıldı. Resim EROL BEY e aitti. Sitedede sigara bırakma konusunda etkili olduğu yazıyordu. Bu bir işaretti emindim. Hemen telefona sarıldım,kendisiyle görüştüm ses tonu içimi rahatlatmıştı. Ertesi gün seans aldım.Seanstan çıktığımda kuş gibi hafiftim. Sigara içme isteğim tamamen yok olmamıştı ama  inanıyordum son bulacaktı. EROL BEY den oniki seans aldım. Şimdi sigaradan tiksiniyorum. İçilen yerlerde bile duramıyorum. Üstelik  bırakmama rağmen hiç kilo almadım. Keşke ilk önce bu yöntemi deneseydim diyorum ... ama sonunda başardım. Son bioenerij seansımdan beri 6 ay geçti ve ozamandan bu yana hiç sigara içmedim. Allah a, EROL BEYi karşıma çıkarttığı için şükrediyorum.Umarım benim gibi daha birçok insana umut ışığı olursunuz. 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 78

ADI SOYADI                                                       : FATMA ÖZCAN
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : ANKARA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 48
TARİH                                                                  : 04.01.2017
RAHATSIZLIK                                                    : MİGREN, ÇENE KİREÇLENMESİ, GUATR, NODÜL, ASTIM, ALERJİK RİNİT, KARACİĞER YAĞLANMASI, BOYUN FITIĞI SAÇ DÖKÜLMESİ

Kırksekiz yaşımdayım. Benim hastalıklarım saymakla bitmez. On yıldır vücudumun heryeri hasta, hastanelerde dolaşmaktan bıkmış usanmıştım. Beş yıl önce başka bir bioenerjiste gittim ama faydasını göremedim. Erol Hoca mı internette dolaşırken gördüm. Bioenerji tedavisi olmak için randevu aldım. Şiddetli baş ağrısı, gözlerde bulanık görme, çene kireçlenmesi, guatr, nodül, astım, alerjik rinit, karında büyüklük, karaciğer yağlanması, bacaklarda ağrı ödem, boyun fıtığı, saçlarda dökülme , sinirlilik, alınganlık, kendimi taşıyamamak gibi rahatsızlıklarım vardı.
Erol Hocam sayesinde yedi seansta sağlığıma kavuştum. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum. Önemli olan güvenmek ve inanmak. Gençleştim güzelleştim mutlu oldum.
Bütün hastalara şifa ve vesile olması dileğiyle... 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 79

ADI SOYADI                                                       : NEVRİYE SOYLU
MESLEK                                                              : EMEKLİ
YAŞADIĞI YER                                                  : ANKARA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 54
TARİH                                                                  : 05.01.2017
RAHATSIZLIK                                                    : SİROZ

Sağ üst bacağımda ağrılarım vardı. Çekimez ağrılarla yeşil reçeteli iğneler kullandım. Faydasını görmedim. Karaciğer enzimlerim yüksekti. Doktorlar siroz teşhisi koydular. Bacağım için ameliyat önerdiler. Kemoterapi gördüm kemiklerim zayıfladı. Önceden kalkıp suyumu alamıyordum. Ağrılar içerisinde kalıyordum. Kemik kanseri tedavisi gördüm. Erol Bey den sekiz seans bioenerji uygulaması aldım, önce Allah ın izniyle Erol Bey vasıtasıyla şifa buldum. Ağrılarım bitti her işimi kendim yapabiliyorum. Yardımla buraya geldim, yürüyerek  dönüyorum. İyi ki varsınız Allah sizden razı olsun. 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 80

ADI SOYADI                                                       : KEMAL ŞANLITÜRK
MESLEK                                                              : MÜHENDİS
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 42
TARİH                                                                  : 12.01.2017
RAHATSIZLIK                                                    : KULAK ÇINLAMASI

Yaklaşık altı yıldır kulak çınlamam var. Sabah akşam hiç durmadan, kulaklarım çınlıyor. Çınlamadıgı zamanlarda ise, uğuldamalarla uğraşıyorum. Gürültülü ortamlara giremiyor. Geceleri çınlamayı bastırmadan (radyo, televizyon sesi) olmadan uyuyamıyordum. Hayatım ve yaşam kalitem tam anlamıyla bitti. Bundan önce dokuz hastane değiştirdim. Odyometri testleri, ilaçlı MR, ilaçsız MR, ilaç tedavisi, lazerle tinnitus tedavisi ve basınç tedavisi görmeme rağmen hiçbir sonuç alamadım. Doktorum artık bunun psikolojik bir durum olduğunu düşünerek tedaviyi sonlandırmaya karar verdi. Bu hastalığın tedavisi olmadığına inanmaya başladım elimden gelen herşeyi yapmıştım çünkü...

Korkunç çınlamarım , hayatımı ilişkilerimi mahfetmeye devam ediyordu. Kimseye derdimi anlatamaz ve
insan içine çıkamaz hale gelmiştim en ufak bi gürültü beni deli etmeye yetiyordu. Bir gün internete gezinirken bu tarz sorun yaşayan birinin bloguna ve kulak çınlaması tedavisi sürecini yazması dikkatimi çekti ve okumaya başladım. Alternatif tıp olan bioenerji tedavisi ile bu hastalığı yendiğini yazmıştı. Kişi ile iletişime geçip bunu nasıl başardığını sordum. O da Erol Bey'den bioenerji seansı aldığını söyledi. Bioenerji Uzmanı Erol Bey e ulaştım. Kendisi ile acil görüşmem gerektiğini kötü durumda olduğumu anlattım. Beni kırmayarak seansımı öne çekti ve iki gün sonra İstanbul'a gittim. Kendisinden seans almaya başladım. İlk bioenerji seansında kulak çınlamamı azalmış olarak hissettim. Ama bu hastalıklığın tedavisi olmadığına o kadar inanmıştım ki ümitlenmek istemiyordum. İki ,üç,dört,beş seans derken kulak çınlamam bir anda kesildi. İnanamıyordum, onca tedaviye yanıt vermeyen hastalğım aniden bitmişti. Tüm gün sessiz ortamlarda kendimi dinledim çınlamadan, uğultudan eser kalamıştı. Erol Bey'e ne kadar teşekkür etsem az. Yeni bir insan oldum hayattan zevk almaya başladım. Bioenerji mucizesine tüm kalbimle inanıyorum. Tek pişmanlığım keşke bu hastalığı yıllarca çekmeyip ilk Erol Hoca mı bulsaydım diyorum...

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 81

ADI SOYADI                                                       : AYŞE DÜZENLİ
MESLEK                                                              : HEMŞİRE
YAŞADIĞI YER                                                  : MUĞLA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 45
TARİH                                                                  : 23.01.2017
RAHATSIZLIK                                                    : ŞEKER, TANSİYON, BEL FITIĞI

Ellerimde ve ayaklarmda ödem vardı. Şeker, tansiyon hastasıyım. Akciğerde lekelerim, fıtığım ayrıca meme kanseri başlangıcım vardı. Erol Bey'den sekiz seans bioenerji aldım. Birinci seanstan itibaren değişiklikleri farketmeye başladım. Ödemlerim azaldı, hareket yeteneğim arttı. Artık yere daha sağlam basıyorum. Şu anda gayet iyiyim. Erol Bey ile irtibatı kesmeyeceğim. Oğlum da Erol Bey'den bioenerji eğitimi alarak bu işi öğrenmeye çalısıyor. Şifa Allah'tan Erol Bey'den Allah razı olsun. Teşekkürler Erol Bey. 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 82

ADI SOYADI                                                       : GAMZE BALCI
MESLEK                                                              : SERBEST MESLEK
YAŞADIĞI YER                                                  : İZMİR Bioenerji
YAŞ                                                                       : 37
TARİH                                                                  : 02.02.2017
RAHATSIZLIK                                                    : MS, MULTIPL SKLEROZ

Ben Gamze Balcı 37 yaşındayım. 2016 de ms tanısı kondu. Beyinde 3 adet 3, 7 ve 10 mm ms plağı görüldü. Doktorlar ömür boyu iğne kullanmam gerektiğini söylediler. Tabi kullanmak isteyip istemememi bana bıraktılar. İnternette çok araştırdım ve gördüm ki iğne kullananlar da sonuçta atak geçirebiliyormuş. Yani iğne de çözüm değildi. Bitkisel Ürünler araştırmaya başladım. Ama bir destek gerekiyordu ve ben internet başından ayrılmadim. İğne kullanmak istemiyordum çünkü. Tabi bu arada daha çok maneviyata ilgi duymaya başladım. Daha sonra Hiç bilmediğim auralari çakraları okumaya başladım. Çok mantıklı geldi. Derken, bioenerji yi araştırırken Erol Konuk Bey'i buldum. Bir desteğe ihtiyacım olduğu için Hemen randevu aldım. Allah'ın izniyle oraya gidince iyileşeceğime inandım ve gittim. Sağolsun Erol hocam ilgilendi. İlk gün bioenerji uygulamasında ben sanki başka bir aleme gittim. Kendimi havada hissettim ve her yer bembeyaz oldu birden. Kafamda iki el hissettim resmen kafa tasımı üst taraftan başlayarak enseme kadar ikiye ayırdı. Hatta enseme doğru inerken saçlarım çekildi. Birbirine geçirilmiş tarağı ayırır gibi ayırdı resmen. Baş parmaklarını kulaklarımdan dışa doğru sürer gibi bir his oldu 3 kere. Her  bu hisde gözümün önüne parlak oval şeklinde birsey geldi ve uzaklaştı. Sonra o eller kafa tasımı tekrar geri birleştirdi. Uyandığımda Erol hocama hiçbirşey anlatamadım. Şaşkındım. Çünkü Erol hocam bana dokunmadi. Bioenerji uzaktan uygulanıyor. Ve benim sadece ms olduğumu biliyordu. Beynimde 3 adet ms plağımın olduğunu bilmiyordu. Ben şaşkın bir şekilde eve gittim. Allah Erol hocamdan da razı olsun. Ona burdan çok çok teşekkür ederim. Saygılarımı sevgilerimi sunarım. Nisan 2017 de tekrar Mr çektirdim ve ms ile ilgili birşey görülmedi.
Kimse vazgeçmesin inancını yitirmesin. Erol hocam Allah razı olsun sizden. Tekrar çok çok teşekkür ederim.
Saygılarımla..

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 83

ADI SOYADI                                                       : GÜLAY KAYA
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : AYDIN Bioenerji
YAŞ                                                                       : 50
TARİH                                                                  : 11.02.2017
RAHATSIZLIK                                                    : BOYUN FITIĞI, KOLDA SİNİR SIKIŞIKLIĞI, PARMAKLARDA                                                                            HİS KAYBI

Merhabalar,

Ben Gülay, hepinizi sevgiyle selamlıyorum. 3 Ocak 2017 tarihinde güne ani bir boyun tutulmasıyla uyandım. Önce basit bir tutulma sandım. Mahalledeki aile hekimine gittim. Hemen kas gevşetici ve merhem yazdı, aldım ve kullandım. 3 gün sonra sabaha karşı çok şiddetli bir ağrıyla, sağ kolum kopacakmış gibi bir acı, üç orta parmaklarımda his yokken acıdan baygınlık geçirdim. Eşim hemen en yakın hastaneye acile götürdü. Hafta sonu olduğu için iğne yaptılar. Ertesi gün MR çektirmemi söyleyip gönderdiler. Ağrı ve acıda hiçbir azalma yoktu. Kolumda kürek kemiğimle beraber kopacak gibi bir ağrı devam ediyordu. Ertesi gün Kuşadası’nda özel bir hastaneye gittik. MR sonuçlarından sonra doktor derhal ameliyat olmamı yoksa felç olabileceğimi söyledi. Yine iğne ve kas gevşetici verdiler fakat hiçbiri etki etmedi. Üç gün sonra İzmir’deki özel bir hastanede başka bir doktora gittik. Hemen yatıralım, ameliyat şart yoksa daha kötü sonuç olabilir dedi. Ameliyat olmak istemiyordum çünkü tek rahatsızlığım kolum değildi. İki yıldır uyku sorunu, uzun bir süredir huzursuz bacak sendromu ve bir bacağımda kasılmadan dolayı ara sıra topallama sorunu vardı. İnternette araştırmaya başladığımda karşıma bioenerji çıktı. Ve Erol Konuk beyden bioenerji seansı alan kişilerin yazılarını ve bioenerjinin faydalarını okudum. Eşim bu tarz şeylere pek inanmıyor. Erol beyin bulunduğu şehirleri görünce beni götürmeyeceğini düşünmüştüm. Daha sonra İzmir’de yaşayan kızıma ulaştım araştırmasını istedim. Erol beyin bir sonraki hafta İzmir’de olacağını öğrenmiş ve benim için randevu almış hemen. Erol Bey ile seanslara başladık. İlk 3 gün ağrı tam olarak gitmese de sürekli bir değişim oluyordu. 4. Gün sanki birisi kolumdan çekip yerine oturtmuş gibi hissettim. 5. gün de aynı şeyi hissettim ve ağrılarım tamamen bitmişti. Hastalıklarım geçti Erol Hocama çok teşekkür ederim.

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 84

ADI SOYADI                                                       : KEZBAN ÖZDEMİR
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 44
TARİH                                                                  : 24.02.2017
RAHATSIZLIK                                                    : BEL FITIĞI, DİZ - BACAK - SIRT AĞRILARI

Merhabalar,

Ben eylülün 27 sinde bioenerji seansı almak için geldim. Erol Bey’e feribota yetişeceğim için geç kaldım. Kendisine teşekkürlerimi buradan sunarım. Ağrımayan hiç bir yerim yoktu. Dizlerim, bacaklarım, sırtım, belim, başımı bile taşıyamıyordum. Allah Erol Bey’ den razı olsun ki benim iyileşmem için vesile oldu. Yeniden doğmuş gibi oldum. Allah işini gücünü rast getirsin. Allah sevdiklerine bağışlasın. Hocam için ne söylesem azdır. Ona çok çok teşekkür ederim.

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 85

ADI SOYADI                                                       : FURKAN TUNA
MESLEK                                                              : MÜHENDİS
YAŞADIĞI YER                                                  : BURSA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 24
TARİH                                                                  : 08.03.2017
RAHATSIZLIK                                                    : AŞIRI STRES -DİKKAT BOZUKLUĞU –BUNALIM -AŞIRI DÜŞÜNCE HALİ - KAFADA KURGULAMA –  TAKINTI –UNUTKANLIK - KAYGI BOZUKLUĞU - İÇE KAPANIKLIK - OBSESİF KOMPÜLSİF BOZUKLUK (OKB) - MAJÖR DEPRESİF - AŞIRI BAŞ AĞRISI - İRADE DIŞI HAREKETLER (TİK VS.) – KOŞULLANMALAR - AŞIRI - KISKANÇLIK VE ÜMİTSİZLİK - SOL KULAĞIMDA İŞİTME KAYBI - UYKU BOZUKLUĞU

Ben Furkan TUNA 24 yaşındayım. 08/03/2017 tarihinde Erol KONUK hocamın seansına katılıp tedavi görmüştüm. İkinci bi kez yazmamın sebebi Erol hocama teşekkürlerimi sunmak ve rahatsızlıkları olan arkadaşlarında Erol hocamın tedavi yönteminden şifa bulmalarını istememdir. Söz konusu Erol KONUK ise kesinlikle kararsız kalmayın. Erol KONUK bu işi bilen işini hakkıyla yapan ve kesilikle çok dürüst bir insandır.

Şifa bulduğum rahatsızlıkları yazmadan önce  esas belirtmek istediğim bunların hepsinin dışında ben kilolu bir insandım. Boyum 1.81 kilom ise 112 ydi. seanslardan sonra son gün Erol hocamın sayesinde 112 kilodan 80 kilo ya aç kalmadan, yemeğimden kesmeden 08/03/2017 - 22/01/2018 tarihleri arasında sağlıklı bir şekilde kilo verdim. Tekrarlıyorum hala tatlım soframdan eksik olmaz :) bütün herşey kafada bitiyor anahtarı da Erol KONUK'ta Allah ondan razı olsun. Saygılarımla...

Bioenerji ile şifa bulduğum rahatsızlıklar:

-Aşırı stres
-Dikkat bozukluğu
-Bunalım
-Aşırı düşünce hali 
-Kafada kurgulama
-Takıntı
-Unutkanlık
-Kaygı bozukluğu
-İçe Kapanıklık
-Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB)
-Majör Depresif
-Aşırı baş ağrısı
-İrade dışı hareketler (Tik vs.)
-Koşullanmalar
-Aşırı kıskançlık ve ümitsizlik
-Sol kulağımda işitme kaybı
-Uyku bozukluğu

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 86

ADI SOYADI                                                       : SEBAHAT YILDIRIM
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : BOLU Bioenerji
YAŞ                                                                       : 47
TARİH                                                                  : 17.03.2017
RAHATSIZLIK                                                    : BEL FITIĞI

47 yaşında ev hanımıyım. 3 yıldır bel fıtığı ve kifoz ağrılarımdan çektiğimi anlatamam. Ameliyat olmam gerektiği söylendi korktum ve araştırma yaptım. İnternette gezinirken Erol Bey in sayfası dikkatimi çekti. Araştırmalarım sonucu bioenerji seansı yaptırmaya karar verdim. 7 seans uygulandı şu anda süperim. Söyleyecek birşey bulamıyorum. Erol Bey e çok çok teşekkür ediyorum.

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 87

ADI SOYADI                                                       : RASİME KOCADOĞAN
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : ESKİŞEHİR Bioenerji
YAŞ                                                                       : 42
TARİH                                                                  : 25.03.2017
RAHATSIZLIK                                                    : BEL FITIĞI, YÜKSEK TANSİYON, BOYUN FITIĞI

Merhabalar, ben 42 yaşında ev hanımıyım. Benim rahatsızlıklarım bel, boyun, tansiyon, başka rahatsızlılarımda var. Erol Beyi duydum önce nasıl olur dedim önce ikna olamadım. Sonra ilk olarak teyzemi getirdim. Teyzemdeki belfıtığını iyileştiğini görünce sonra kendim geldim. 7 bioenerji seansı aldım. 3. Bioenerji seanından sonra belimin tutuklığu geçti. Psikolojik olur mu acaba dedim ama gerçekten değil bu gerçekti. Neden mi, benim her gece terlemem vardı. Bu gece kesinlikle terlemem olmadı. Kendimde değişikliklerde gördüm. Neşeliydim, normalde yağmurlu günlerde mutsuz hissederdim hiç mutsuz hissetmedim allah razı olsun Erol Hocamdan. Ve bioenerji  eğitimine katılmaya karar verdim bende eğitim görmek istedim. İnanın bu gerçek ve olağanüstü birşey kendimdeki değişikliklere inanamıyorum. Her şey için çok teşekkür ederim. İyi ki Erol hocamla karşılaşmışız.

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 88

ADI SOYADI                                                       : ESRA CAN
MESLEK                                                              : ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
YAŞADIĞI YER                                                  : KONYA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 32
TARİH                                                                  : 11.04.2017
RAHATSIZLIK                                                    : TANSİYON, BAŞ AĞRISI, ÖDEM, BÖBREK ENFEKSİYONU, BÖBREK PROTEİN KAÇAĞI, KARIN AĞRISI, İDRAR YOLLARINDA YANMA – ACIMA, KAŞINTI

Ben bioenerjiyi internette gördüm. Bir çok yazılar okudum. İyileşilmesi güç bir çok rahatsızlıkların iyileştiğini okuyunca çok etkilendim. Çünkü bende sağlığımın yeniden düzelmesini çok istiyorum. Bende tansiyon, baş ağrısı, ödem, böbrek enfeksiyonu, böbrek protein kaçağı, karın ağrısı, idrar yollarında yanma – acıma, kaşıntı rahatsızıkları mevcut. Erol Beyle tanıştım. Bioenerji seanslarına katıldım. Dokuz kez gittiğim bioenerji seansından sonra rahatsızlıklarımda gözle görülür iyileşme olduğunu hissettim. Mutlu oldum. Seanslara katılmanın faydasını gördüm. Çünkü 3 senedir ilaç kullanmama rağmen hiçbir olumlu sonuç alamıyorudum. Rabbim kimseye hastalık vermesin. Erol beyinde ilmini artırsın. İyiki varsınız. Sonsuz teşekkür ederim. Bizim gibi birçok insanın sizin gibi değerli hocalara ihtiyacı var. Size ömür boyu sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum.

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 89

ADI SOYADI                                                       : HASAN ŞEKER
MESLEK                                                              : SİYASETÇİ
YAŞADIĞI YER                                                  : ANKARA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 47
TARİH                                                                  : 18.04.2017
RAHATSIZLIK                                                    : ANKSİYETE, KAYGI BOZUKLUĞU VE AĞRILAR

37 yaşındayım. Karışık duygularla Erol Beye geldim. Daha öncede değişik yerlere gitmiştim diğer alternatif tıp ları denemiştim ama sonuç sıfır oldu hep. İlk bioenerji seansından sonra kafamın içi dağıldı mutluluk doldu. Dayanamadığım duygulardan kurtuldum. Bionenerji seanslarımın sonuna geldik müthiş bir rahatlama oldu. Ağrılar, ah o ağrılar ama şimdi o ağrılarda yok oldu.  Sağolun Erol Bey mutluluğunuz daim olsun. Hep mutlu kalın.

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 90

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : HATİCE YALÇIN
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : ALMANYA FRANKFURT Bioenerji
YAŞ                                                                       : 55
TARİH                                                                  : 21.05.2017
RAHATSIZLIK                                                    : AŞIRI KİLO, TANSİYON , BELKAYMASI, DEPRESYON, UYKU APNESİ, SİNİR SIKIŞMASI, AŞIRI SİNİRLİLİK, STRES

Ben  hatice yalçın uzun yıllardan beri aşırı kilo, tansiyon , belkayması, depresyon, uyku apnesi, sinir sıkışması, aşırı sinirlilik, stres gibi rahatsızlıklarla aşırı ağrı acı çekmekteydim. Oğlumun tavsiyesiyle bioenerji uzmanı hocam sn. Erol Konuk beyle tanıştım. Hocamın bana uyguladığı uzaktan seans bioenerji seanslarıyla dert sıkıntı ve acılarımdan kurtuldum. Şimdi çok rahatım. allah kendisinden razı olsun. sanki yeniden doğdum. yeni bir yaşantıya adım attım. her şer geride kaldı. bioenerjinin çok etkili bir tedavi şekli olduğunu yaşayarak öğrendim. hocamın allah daha çok bilgisini artırsın insanların böyle değerli kişilere ihtiyacı var. teşekkürler hocam.

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 91

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : AYÇA TÜRKER
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : FRANSA LYON Bioenerji
YAŞ                                                                       : 46
TARİH                                                                  : 28.05.2017
RAHATSIZLIK                                                    : AŞIRI DERECEDE KOL, SIRT, DİZ AĞRILARI

Ben evli iki çocuk annesiyim. Aşırı olarak yıllardır kol sırt ve diz ağrılarım mevcut. Özellikle sırt ağrılarım için Fizik tedavi de gördüm fakat geçmedi. Kolumda da kaslarımın arasında yağ bezesi var bu yüzden hiçbir iş yapamıyordum hatta salata dahi yapamıyordum ev de süpüremiyordum. Sonra rahatsızlıklarımla ilgili internetten araştırma yapma sırasında Erol Konuk Bey'in bioenerji sitesiyle karşılaştım ve tedavi sonrası yorumları okudum inceledim ve uzaktan seans almaya karar verdim. Tam 7 uzaktan bioenerji seansı aldım. Şuan sırt ağrılarım tamamen geçti diyebilirim diz ağrılarım ve normal otururken bile gerçekleşen ayak uyuşmalarım geçmiş durumda ve kolumda kaslarımın arasında bulunan beze yüzünden salata bile yapamazken şuan iş yapabilmekteyim, hareket edip herşeyi yapabilmekteyim. Yağ bezesi günden güne küçülmeye başladı şuan kolum normal sağlığında çok şükür. Öncelikle Rabbime Hamdolsun Şükürler olsun Erol Hocamdan da Rabbim inşallah razı olsun. Hastalıkta sağlıkta Rabbimden ama bu sağlığa vesile olan Erol hocamdan Rabbim inşallah razı olur.

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 92

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : İSMAİL TINMAZ
MESLEK                                                              : BANKACI
YAŞADIĞI YER                                                  : AYDIN Bioenerji
YAŞ                                                                       : 39
TARİH                                                                  : 28.04.2017
RAHATSIZLIK                                                    : SİNİR SIKIŞMASI, KOL, SIRT, DİZ AĞRILARI, AŞIRI KİLO, TANSİYON , BEL FITIĞI, DEPRESYON, AŞIRI SİNİRLİLİK, STRES

Benim bioenerjinin insan üzerindeki etki ve faydaları üzerine görüşüm,tedavi görmüş ablamın bir hasta yakını olarak son derece olumlu olduğunu bizzat gözlemlediğim için çok iyi bir tedavi.benden 4 yaş büyük olan ablam aydında otıruyor .her ziyaretine gittiğimde görüyorum kadın devamlı olarak sıkıntı stres acı çekiyordu.rahtsızlıkları son derece ızdırap vericiydi.ne zaman oğlu tarafından tavsiye edilen uzaktan bioenerji tadavisini  seans olarak 7 kez sonrasında o ızdırap çeken insan gitti yerine canlı neşeli hayat dolu insan geldi.bende çok sevindim. kendi adıma eğer ihtiyacım olduğunda hocama mutlaka rahatsız edeceğim. teşekkürler erol bey sizin gibi bilgili insanlara ihtiyacımız var.allah kolaylı versin.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 93

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : FİGEN YANCI
MESLEK                                                              : GRAFİKER
YAŞADIĞI YER                                                  : MUĞLA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 31
TARİH                                                                  : 08.06.2017
RAHATSIZLIK                                                    : ANKSİYETE, PANİK ATAK, BOYUN DÜZLEŞMESİ, BOYUN FITIĞI

31 yaşındayım 2.5 sene öncesi trafik kazası geçirdim psikolojik rahatsızlıklarım başladı. 1 sene ilaç tedavisi gördüm ilaç kullanırken bile atak geçiriyordum elim ayağım boşanıyor nefes alamıyordum. Evimde yemek bile yapamaz duruma geldim. 3 yaşında çocuğum var ve her an ilgi bekliyor hasta olma lüksüm yok denemediğim yol kalmadı. İnternette satılan enerji kolyeleri mi dersiniz aklınıza ne gelirse denemedigim yol kalmadı. Psikolojik rahatsızlıklar dışında kazaya darbeye bağlı boyun düzleşmesi ve boyun fıtığıda vardı. Allah Erol beyden razı olsun uzaktan bioenerji seansı ile tedavi etti ağrılarımdan ve rahatsızlıklarımdan tamamen kurtuldum. İlaç içmiyorum ve çok iyiyim. İlk başta bende acaba dedim çünkü Erol bey istanbul da ben Muğla da ama uzaktan bioenerji seansına başladığımız anda sanki yanımdaydı bu bir mucize Erol beye minnettarım emeklerini parayla pulla ödeyemem iyiki varsınız Erol bey.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 94

ADI SOYADI                                                       : HATİCE YILMAZ
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : ÇANKIRI Bioenerji
YAŞ                                                                       : 45
TARİH                                                                  : 22.06.2017
RAHATSIZLIK                                                    : HİPOFİZ BEZİNDE KİTLE, HİPOFİZ YETMEZLİĞİ

15 sene önce hipofiz bezinde kitle nedeniyle ameliyat oldum. Ameliyat sonrası hipofiz yetmezliği gelişti. Senelerdir takviye kortizon, tiroit hormonu vb. Alıyorum. Alternatıf tıp tedavisi araştırırken bioenerji ile tanıştım. Haziran 2017 te Erol bey bursaya geldiğinde bioenerji seansı yaptırdım. 7 seans uygulandı. Bioenerji seanslarının beni iyileştirmişti. Her zaman 9’a 6 olan tansiyonum 12’ye 8’den aşağı inmiyordu. 3 tane aldığım kortizonu artık almamaya başladım. Sağlığım baya iyi oldu. Bioenerji ile tamamen iyileştiğim. Erol Beye buradan çok teşekkürlerimi sunarım.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 95

ADI SOYADI                                                       : SELMA KÖZ
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : BURSA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 40
TARİH                                                                  : 27.06.2017
RAHATSIZLIK                                                    : KAPALI YER KORKUSU, KLOSTROFOBİ, ASANSÖR FOBİSİ, MİDE ÜLSERİ, HEMOROİD, MİGREN, BOYNUNDA FITIK, KOLLARDA AĞRILAR, PANİK ATAK, DEPRESYON, UYKUSUZLUK

Merhabalar, çok güzel bir gün annemden yeni doğmuş gibiyim. Sayısız hastalıklarım vardı. Kapalı yer korkum, asansör korkum vardı. Midemde ülser, hemoroid, migren, boynumda fıtık, kollarımda ağrılar, panik atak, depresyon, uykusuzluk. Yıllardır uyuyamıyordum ama şimdi çok güzel uyuyorum. Dün asansöre binebildim çok büyük mutluluk allahım tarif edemiyorum sanki 15 yaş gençleştim. Çok mutluyum çocuklarımı çok seviyorum yaşamayı sevmeye başladım, kendimi sevmeye başladım.

İlk geldiğimde inanmamıştım. Bioenerji seanslarına başladık 1. Seans, 2. Seans inanamadım, duygularımı tarif edemedim. İlk gün çok korkmuştum bana birşey olacak zannetmiştim ama seanslar mükemmel geçti. Tüm hastalıklarım geride kaldı. Panik atağım, depresyonum hepsi sanki rüya idi gördüm ve uyandım. Çok mutluyum. Erol Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.


 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 96

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : SONGÜL SEVİNÇ
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : HOLLANDA AMSTERDAM Bioenerji
YAŞ                                                                       : 44
TARİH                                                                  : 03.07.2017
RAHATSIZLIK                                                    : ANKSİYETE, FİBROMİYALJİ, BİPOLAR 2

Merhaba ! Ben çok ciddi psikolojik sıkıntıları ve sorunları olan bir insandım. Bu psikolojik hastalıklarım depresyonla başladı ve giderek ciddi boyutlara ulaştı. Depresyonla birlikte panik atağa, anksiyete (kaygı ve endişe) bozukluğuna, fibromiyalji ve en ciddi psikolojik rahatsızlık olan bipolar 2 hastalığına yakalandım.

Bu hastalıkta beyin işlevini görmüyordu. Ben artık ciddi beyin hastalığına sahip bir hasta olarak görüyordum kendimi. Bütün bu ciddi psikolojik rahatsızlıklara sahip olduğumdan dolayı tamamıyla yatağa bağımlıydım.

Çocuklarım ve eşim benim durumumdan çok yoruldular ve onlarda bundan dolayı yıllardır psikolojik destek aldılar.

Şunu mutlaka belirtmeliyim benim bu psikolojik rahatsızlıklarım çocukluğuma dayanmaktadır ve bu ana kadar sürdü. Ben şu anda 44 yaşındayım

Norverçte bir akrabam beni Erol beye yöneltti ve bana şu sözü verdi, Norveç’e dönüş yaptığın zaman tamamıyla seni bambaşka bir insan olarak göreceğimden eminim. Bu akrabamın yiğeni İsviçre’den gelip Erol beyden tedavi alıp şifayı tam anlamıyla bulduktan sonra sağlıklı bir şekilde tekrar İsviçre’ye dönüş yapmış.

Ben Erol beyden 8 seans bioenerji alarak tedavi oldum. Şunu mutlaka belirtmem lazım ilk 2-3 seansta beni görseydiniz korkup hemen odadan çıkardınız. Ağlama nöbetlerim o kadar korkunçtuki sesler bütüm binayı sarmıştı. Ve daha sonra gülme krizleri tuttu. Bu da rahatsız ediciydi.

Bu seanslardan sonra giderek bütün psikolojik hastalıklarımdan ve sıkıntılarımdan kurtulmuş, enerjik, sevgi ve mutluluk dolu ve en önemliside tebessüm edip gülmeye başladım. Dünya gözüme bambaşka görünmeye başladı. Bugün 8. Son seansımı tamamladım. Ben şimdi kendimi bambaşka biri olarak görüyorum. Tamamıyla psikolojik hastalıklardan ve sıkıntılardan kurtulmuş, enerji dolu, sevgi ve saygı duygularına sahip, tebessüme sahip, tüm sıkıntı, üzüntü, sinir, öfke kaygıdan uzak, geleceğe pozitif ve umutla bakan bir insan olarak hayata devam edeceğim.

Tabiki beni böyle sağlıklı bir yaşama kazandıran mübarek, merhametli ve sevgi dolu insan Erol Konuk beye çok çok çok çok teşekkür ediyor o şifa dolu hayırlı ellerinden öpüyorum. Allah sizi ve sizin gibi şifacıları başımızdan eksik etmesin. Sevgi ve saygılarımla...

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 97

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : HATİCE BAYBURT
MESLEK                                                              : YÖNETİCİ
YAŞADIĞI YER                                                  : İSVİÇRE Bioenerji
YAŞ                                                                       : 35
TARİH                                                                  : 16.07.2017
RAHATSIZLIK                                                    : BİPOLAR BOZUKLUK, DEPRESYON, PANİK ATAK, STRES

Merhabalar, 30 yaşındayım ve isviçrede yaşıyorum. Bende on yılı aşkın süredir bazı fobiler, depresyon, bipolar bozukluk, sempatik sinir sistemi bozukluğu ve aşırı stres vardı.
10 yıldır bu rahatsızlıkları çektim. Birçok doktorlara gittim ilaç kullandığım halde iyileşemedim.
Erol beyden bioenerji seansı alıp şifa bulan bir arkadaşım bana tavsiye etti. Türkiye 'ye gitme gibi bir şansımda yoktu, kendimi iyice tükenmiş hissediyordum artık. Bende internette sayfasını bulup bioenerji uzmanı Erol beyi aradım bana hemen bioenerji seanslarına başlayabileceğimizi söyledi çok sevindim ve ilk seansta inanılmaz şeyler hissettim, okadar uzaklıktan nasıl olur dedim ama oluyormuş gerçekten. Erol bey kilometrelerce uzaklıktan bile şifa gönderebiliyormuş inanamadım. Daha ilk seanstan sonra kendimi çok iyi ve rahatlamış hissettim 2. ve 3. Seanslardan sonra müthiş rahatlamalar oldu.. Toplam 7 seans uygulandı ve 7. seanstan sonra artık yeniden doğmuş gibiydim korkularım tamamen geçti sinir ve stresten kurtuldum yaşama dair yeni bir bakış açısı kazandım artık çok mutlu enerji dolu ve pozitif bir insanım bu bir mucize, cildimde bile güzelleşme oldu gençleşti adeta. Herzaman sempatik güleryüzlü ve pozitif haliyle bana o değerli vaktini ayırdığı için, iyileşmeme vesile olduğu için Erol beye nekadar teşekkür etsem azdır. Kendisinin ellerine yüreğine sağlık, Allah ondan binlerce kez razı olsun.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 98

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : EBRU PINAR
MESLEK                                                              : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                  : KONYA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 38
TARİH                                                                  : 21.07.2017
RAHATSIZLIK                                                    : YÜRÜME BOZUKLUĞU , DENGE BOZUKLUĞU, HUZURSUZ BAĞIRSAK SENDROMU, TÜM VÜCUTTA AĞRILAR, ASTIM, REFLÜ, BOĞAZDA YUTKUNMA GÜÇLÜĞÜ, SES KISIKLIĞI, GENİZ AKINTISI, SİNÜZİT, DEPRESYON

Erol Beye internet üzerinden edindiğim cep telefonu numarasıyla ulaştım. Konya' da yaşadığım için Ankara 'daki seanslara katılamayacağımı ve uzaktan bioenerji uygulaması yapıp yapamayacağını sordum. Kendisi uzaktan uygulamanın da birebir uygulamayla aynı olacağını söyledi. Bende yürüme bozukluğu , denge bozukluğu, huzursuz bağırsak sendromu, tüm vücutta ağrılar, astım, reflü, boğazda yutkunma güçlüğü, ses kısıklığı, geniz akıntısı, sinüzit, depresyon hastalıkları vardı.  Bunun üzerine toplamda 7 seans Süren enerji uygulamalarımıza başladık.

Uzaktan uygulama seanslarında Vücudumun çeşitli yerlerinde karıncalanma hissi, bazı bölgelerde ısı artışı, el ve ayak parmaklarımdaysa soğukluk hissettim. Bunun dışında vücudumda dalgalar halinde ilerleyen elektriklenme hissi oluştu. Özellikle 4. Seansımızda beynime giden kan akışının hızlandığını ve arttığını hissettim. Seanslar sırasında Gülme veya ağlama atakları da geçirebiliyorsunuz tabi ki. Her bir seanstan sonra kendimi psikolojik olarak daha da rahat hissettim, psikolojik olarak rahatladığımda da vücudumdan ağırlığın kalktığını hissettim. Bendeki Reflü, Astım, geniz akıntısı şikayetlerim geçti. Bağırsaklarımda da huzursuz Bağırsak sendromu vardı. Şu an bağırsaklarımda da hiç bir sorun hissetmiyorum. Ayrıca Bio enerji seansları bittikten sonra da Üzerinizde Çalışmaya devam ediyor. Çünkü Bio enerji vasıtasıyla değişen ruh hâliniz vücudunuzun Tekrar Yapılanma sürecini harekete geçiriyor, gün be gün iyileştiğinizi hissediyorsunuz. Bu uygulamayı yaptıran herkes öncelikle şunu bilmeli ki iyileşme bir süreçtir çünkü yıllar boyunca stres sıkıntı ve üzüntüyle oluşturduğunuz Hastalıkların iyileşmesi de belli bir süreç gerektirir. Ben, vaktini bana ayıran ve rahatlamama vesile olan Erol Beye çok teşekkür ediyorum. Uzaktan Bioenerji Uygulaması yaptıracak olan herkese de öncelikle bu uygulamaya ve iyileşeceklerine inanmalarını tavsiye ediyorum. 

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 99

ADI SOYADI                                                       : TUĞÇE ÖZDEMİR
MESLEK                                                              : HUKUK ÖĞRENCİSİ
YAŞADIĞI YER                                                  : İZMİR Bioenerji
YAŞ                                                                       : 23
TARİH                                                                  : 02.08.2017
RAHATSIZLIK                                                    : BİPOLAR, MANİK DEPRESİF, DUYGU DURUM BOZUKLUĞU, DİZDE POSTEROLATERAL KOMPLEKS ZEDELENMESİ, YÜRÜME HAREKET BOZUKLUĞU

Bu tarihe kadar hiç bir rahatsızlık geçirmemiştim. Grip bile olmadım denilebilir. Ancak bu tarih benim hayatımın olumsuz anlamdaki, dönüm noktalarından biri oldu, çünkü tatildeyken bir anda dizim döndü (dans ederken ) ve arkasından BİPOLAR teşhisi konuldu. Eğer dizimde ki problem ortaya çıkmasaydı, bipolar olduğumun anlaşılması çok daha geç öğrenilecek ve ben çok saçma davranışlarda bulunabilecektim ayrıca iyileşmem de daha uzun bir süre alacaktı.

Bipolar bozukluk psikiyatrik bir hastalık olduğu için halk taradından pek fazla bilinmez. Ailemde bana ne olduğunu anlayamamış  (Ben o süreci hatırlamıyorum, hafız kaybı gibi) çünkü çok mantıklı davranıyor ve çok mantıklı şeyle söylüyormuşum. Fakat herşeye şaşırarak “buldum, evrenin sırrı bu “ demem onları korkutmayı başarmış. İlk etapta bana uyuşturucu verildiğini sanarak uyuşturucu testi yapmışlar. Bu testin sonucu negatif çıkınca doğal olarak ne yapacaklarını bilememişler bu şekilde bir hafta daha geçmiş derken annem bir arkadaşına olayı anlattığında arkadaşı teşhisi direk koymuş çünkü o da daha önce bu rahatsızlı geçirmiş. Hastalığın tipik özelliği kişiden kişiye değişsede kişinin kendisini ermiş/peygamber vs. Gibi hissetmesidir. Her neyse 3 tane kadar psikiyatri doktoru gezdikten sonra 4. sünde karar kıldık. Gerçekten başarılı bir doktor. Tabi bu süreçte Ege Üniversitesinin psikiyatri kliniğinde 1 hafta kadar kalmıştım ve o bir haftayı asla unutmayacağım çok korkunçtu. Sonuç itibariyle 20 adet ilacı 6 ay kullandım. Uzun süre evden de çıkmadım; zira dizim sakattı ve bu ilaçların yan etkileri çok korkunçtu kişide titreme meydana geliyor, dışarı çıktığın zaman herkes sana bakıyormuş gibi hissediyorsun vs. İlaçları bıraktığın zaman (ki tamamen bırakamıyorsun) ise özgüvenin sarsılmış oluyor. Çünkü insanlar psikolojik (mental) hastalık ile psikiyatrik (hormonal/tıbbi) hastalık ayrımını bilmiyor ve “deli” demeye başlıyor.

Toparlamak gerekirse; bu rahatsızlıklardan önce ders notu ortalamam 90 iken, bu sene sınıf tekrarı yaomam gerekecek. Başarılı iken başarısız oldum. Ayrıca 7 senedir sporla uğraşıyordum (fitness, bisiklet, koşu, yüzme) ve fırsat buldukça spor yapan biri değil, spor yapmaya fırsat yaratan biriydim. Yediklerim daima sağlıklı şeyler olurdu. Buna bağlı olarak da formum yerindeydi. Sonra ilaçlar parlak ve pürüzsüz cildimi ucubeye çevirdi. Bu anlattıklarım sonucu olarak çok büyük bir özgüven kaybı yaşadım. Bunu inançsızlık takip etti. ( Ben tanrıya bir yaratıcı olduğuna daima inanmışımdır; fakat bunun devamını enerji, evren-birey ilişkisi ile bağdaştırmışımdır) Belki bu bahsettiklerim bir ölüm acısı gibi ağır birşey değil ama bilindiği üzere tanrı herkese taşıyabileceği kadar yük verir ve benim sabrım taşmıştı. Manik atağı inanılmaz enerjik ve mutlu  olma durumunu, depresyon takip etti...

Bipolar evreleri: Aylarca doktora (psikiyatriste) gitmeme rağmen bir türlü düzelemiyordum. Depresyondayken ölmek istedim, bir kere ilaç almayı bile düşündüm. Şuan 16 adet ilaç kullanıyorum ve ailem de bende bu durumdan memnun değiliz. Doktorum tekrarlamaması için bunun böyle devam edeceğini söyledi, fakat ben bunu asla kabul etmedim ve etmiyorum.

Son 2 aydır düzenli olarak psikiyatriste gidiyorumdum tahlil yaptırarak ve tahlile göre bana ilaç yazıp gönderiyordu beni. Depresyondayken bile çok kötüyüm, mutsuzum fakat ara ara iyi hissediyorum dediğim de “neden ?” demek yerine kaç saat sürüyor bu durum diyordu. Ayrıca bir de psikoloğa gitmeye başladım. O, beni biraz daha iyi hissettirdi. Fakat ne hastalıklarımda bir değişiklik oldu ne de özgüvenimde.

Özetle; tıp bir yere kadar işe yarayabilir. Fakat alternatif tıbbın önemi inkar edilemez. Biz bioenerjiye son çare olarak başvurmadık. Annem ve ben bu tür şeyleri eskiden beri merak eder ve takip ederdik. Sadece Erol Beyi bulmamız uzun sürdü. İnternetten bulduk ve şans mı diyebilirim kader mi bilmiyorum. Aylar önceden İzmir için randevu almamız gerekirken Erol Bey’in 2 hafta sonra İzmir’e geleceğini öğrendik. Böylece beklemek zorunda da kalmadık.

Erol Bey’e özgüven problemi, bipolar bozukluk ve dizimdeki problem ( tekrar dönme ihtimali vardı bu sefer ameliyat kaçınılmaz demişlerdi ayrıca çökerken dizim acıyordu, spor hayatım bundan olumsuz yönde etkilenmişti. Artık spor yapamıyordum ve 7 kilo aldım vs.) nedeniyle geldim. Tedavinin başarılı olacağından emindim. Pozitif düşünmeye ve evrenin istenen (yürekten istenen) herşeyi vereceğine inancım tamdı.

İlk seansta biraz gergindim. Ama nasıl olduğunu anlayamadığım bir şekilde rahatlamaya başladım. Oturduğum yerde omuzlarım çöktü. Seans yatağına yattığımda en azından uyumak üzereydim. Sonra açılan müziğe odaklandım ve bir anda çok eskiden sürekli hayal ettiğim fakat uzun zamandır hatırlamadığım bir görüntü gözümün önüne geldi ve bunu üzerimde hissettiğim çok güçlü bir enerji takip etti. (Anlatılmaz yaşanır, huzur verici bir şey) Sonra kafamda karıncalanma ve yüzümde tatlı bir sıcaklık hissettim ve bunların hepsi hiçbir temas olmaksızın gerçekleşiyordu. Seans sonunda sarhoş gibiydim. Erol bey beni uzun süre yürüttü çünkü yalpalıyordum. Sonra çökmemi söyledi, hayır dedim acır... Israr etti ve emin ol geçti acımayacak dedi. Bende çöktüm ve inanamadım hiç bir acı yoktu gerçekten. Bunu çok kere tekrar ettim hiç bir acı olmadı yine. Bu gerçekten inanılmazdı. Bioenerji seansından çıkarken yüzümde şapşak bir gülümseme vardı ve gülümseme uyuyana kardar devam etti, uzun süredir ilk kez uyudum.

4. seans inanılmaz garipti. Seansa başladığımızda kulağımda bir basınç hissettm ve bu basınç gittikçe arttı. Parmaklarım hareket etmeye başladı ve bunu kontrol edilemez sarsıntılar takip etti. Kollarım 5 cm kadar yükselip alçalıyordu. En ilginç kısım ise dizim içinde birşeyler hareket ediyor gibi hissediyordum. Ayak parmaklarıma kadar titrediğimi hissettim. Sonra yine bir görüntü canladı. Trafik ışığı gibi yanıp sönen renkler yeşilde takıldı ( en sevdiğim renk) ve hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti.

Bu ayrıntılı anlattıklarım en ilginç hissetiğim şeylerdi. Bunun dışında parmaklarımın haraket etmesi üzerimdeki enerji sonucu rahatlama hissini daima hissettim.

Yarın son bioenerji seansım. Günden güne herşey çok daha iyiye gitti ve şuan cildim düzelmiş durumda (keşke buraya gelmeden önceceki fotoğrafımda buradaki 7 gün sonundaki fotoğrafım olsaydı. En azından mucizenin ispatı işlevini görürdü.) Özgüvenim yerine geld ve dahası kendimi 17 yaşındaymış ( 5 sene önceki) kadar enerjik, mutlu ve zinde hissediyordum. Bipolara ilişkin ilaçlar nedeniyle konsantrasyon olamıyordum. Şuan yine eski öğrenme hızım yerine geldi. Tek okumada asli noktaları özetleyebiliyordum. (sanırım bütün derslerimi bütünlemede kurtaracağım ve okul uzamayacak) Dizimdeki problem tamamen geçti. Yapmam gereken hareketlerin hepsini yapabiliyorum. Bipolar bozukluj için ise bence bir daha asla tekrarlamayacak ve eskisi kadar sağlıklıyım. Hormon testi yaptırdım ve ilaçlarımdanda kurtuldum.

Kendimi bioenerjiden sonra harika hissediyorum ve buraya gelmeden önceki karamsar, mutsuz ruh halime şu an inanamıyorum. Reborn buna deniyor olsa gerek. Erol Bey’e çok teşekkür ediyorum ve artık mental anlamda bana çok yardımcı olacağını bildiğim biri olduğu için buradan güvenli hissederek ve huzurla ayrılıyorum.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 100

ADI SOYADI                                                       : ELİF ERDEN
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : KIRIKKALE Bioenerji
YAŞ                                                                       : 62
TARİH                                                                  : 07.08.2017
RAHATSIZLIK                                                    : İLTAHAPLI ROMATİZMA, EKLEMLERDE AĞRI, KALÇADA VE AYAKLARDA YANMA, BACAKLARDA İÇ VARİS, KOLESTROL, KALPTE RİTİM BOZUKLUĞU, BELDE KİREÇLENME, DİZ KAPAKLARINDA KİREÇLENME VE SIVI KAYBI, KEMİK KAŞINMASI, AKCİĞERDE DUVAR KALINLAŞMASI, UYKUSUZLUK, HUZURSUZLUK, HALSİZLİK, YORGUNLUK, SİNİRLİLİK, İNSÜLİN DİRENCİ, KABIZLIK, HEMOROİD, KAS ZAYIFLAMASI VE KOL AĞRILARI, KEMİK ERİMESİ, UNUTKANLIK, GÖZ KURULUĞU, KULAK UĞULTUSU VE İŞİTME KAYBI, RAHİMDE DUVAR KALINLAŞMASI, BAĞIRSAKLARDA POLİP, MİĞDEMDE YANMA

62 yaşımdayım. Memleketim Çorum ama Kırıkkale 'de ikamet ediyorum. Rahatsızlıklarım saymakla bitmez. İltahaplı romatizma, eklemlerde ağrı, kalçamda ve ayaklarımda yanma, bacaklarımda iç varis, kolestrol, kalpte ritim bozukluğu, belde kireçlenme, diz kapaklarımda kireçlenme ve sıvı kaybı, kemik kaşınması, akciğerimde duvar kalınlaşması, uykusuzluk, huzursuzluk, halsizlik, yorgunluk, sinirlilik, insülin direncim yüksek kabızlık sorunum bunun sonucunda hemoroid kas zayıflaması ve kol ağrılarım, kemik erimesi, unutkanlık, göz kuruluğu, kulak uğultusu ve işitme kaybı, rahimde duvar kalınlaşması bağırsaklarımda polip miğdemde yanma vardı.15 yıldır bu hastalıklarla uğraşıyorum. Gitmediğim doktor , gitmediğim özel hastane kalmadı hiçbir faydasını görmedim. Bir tarafım iyi olsun derken başka hastalıklarım ortaya çıktı. Erol Bey 'i kızım internette görmüş ve bana söyledi. Yapacak birşeyim kalmamıştı son çare Erol Bey'di ve geldim. Allah Bin Defa Razı Olsun. Doktor ve professörlerin bulamadığı çareyi Erol Bey 9 seansta bioenerji yaparak tamamen çözdü. Beni sağlıma kavuşturdu. Sağlıklı bir şekilde buradan ayrılıyorum. Erol Hocam 'a çok çok teşekkür ediyorum. Sanki 15 -20 yaş gençleşmiş şekide hissediyorum kendimi bütün ağrılarım gitti. Uykularım düzeldi. Kalp ritim bozukluğum düzeldi. Bioenerjiyi herkese tavsiye ediyorum.

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 101

ADI SOYADI                                                       : HATİCE KAYA
MESLEK                                                              : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                  : ÇORUM Bioenerji
YAŞ                                                                       : 53
TARİH                                                                  : 19.08.2017
RAHATSIZLIK                                                    : BEL AĞRISI, SİYATİK, MENİSKÜS

Ben Hatice Kaya yaşım 53 Çorum'luyum. Ev hanımıyım. Erol Bey'i internetten bulduk ,araştırdık.Kendisinden randevu aldık ve seanslara başlamadan merdivenleri çıkamıyordum. Çok şiddetli ağrılarım vardı. Sol ayağımı kullanamaz haldeydim. Neredeyse geceleri ağrılardan uyuyamıyordum. Bioenerji seanslarına başladıktan sonra  ağrılarımın azaldığını ve ayağımı rahat kullanmaya başladım. Merdiven çıkamazken şimdi merdivenleri rahat çıkabiliyorum. Ayalarıma kramplar giriyordu. Bölge bölge yanmalar oluyordu şimdi ise bunlar Allah' ın izni ve Erol Bey 'in sayesinde geçti. Geceleri rahat ve ağrısız uyuyabiliyorum. Bunların hepsini Bioenerji Uzmanı Erol Konuk Bey 'e borçluyum. Başarılarının devamını dilerim. Allah ondan razı olsun.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 102

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)

ADI SOYADI                                                       :  GÜLŞEN ÖZKARA
MESLEK                                                              : ECZACI
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 35
TARİH                                                                  : 03.09.2017
RAHATSIZLIK                                                    : MANİK DEPRESİF,

Reconnection Tekrar Bağlantı 1. Seans

Bugün benim doğum günüm, dün tekrar bağlantı seansını aldım. İnanılmaz renkler gördüm. Sürekli değişen ve birbirine geçen renkler. Seans sonrası sanki vücudum yenileniyormuş gibiydi. Gün boyunca üzerimde bir ağırlık vardı ve inanılmaz bir uyku hali. Hocam bu durumun normal olduğunu söyledi. İnanılmaz bir duygu. Herkese şifa ve sevgi diliyorum. Bu arada bu yeniden doğuşun doğum günüme gelmesi tesadüf mü acama .

Reconnection Tekrar Bağlantı 2. Seans

2.seansımdan çıktım. Ellerimden ateş çıktı. Sersem gibiyim. Bütün renkleri gördüm. Sanki bir girdabın içine giriyorsunuz. Çok güzel bir duygu. Vücudum yenilendi. Yaşamım değişti. Bu uygulamayı herkese tavsiye ediyorum. Ömürde bir kere yapılan yaşanması gereken bir his.

Her şey için teşekkürler... 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 103

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)

ADI SOYADI                                                       :  SONER TAN
MESLEK                                                              : PAZARLAMA TEMSİLCİSİ
YAŞADIĞI YER                                                  : BURSA Bioenerji
YAŞ                                                                       : 33
TARİH                                                                  : 11.09.2017
RAHATSIZLIK                                                    : KONSANTRASYON BOZUKLUĞU, ODAKLANMA SORUNU

Reconnection (tekrar bağlantı) tedavisinden önce kendimi kararsız ve dağınık hissediyordum. Konsantrasyon eksikliğim vardı. Yapacağım işlere odaklanamıyordum. Reconnection Healing tedavisi boyunca biyofiziksel meridyen bağlantılarının yeniden sağlandığını hissettim. Enerji beden ile fiziksel beden arasında bütünlüğün sağlanmaya çalıştığını farkettim. Reconnection 333 tedavisinde de sanki enerji bedeni iğne ve iplikle yeniden dikiliyor gibiydi. Tedavi sırasında kendimi karşımda bana bakıp mutlu bir şekilde gülümserken gördüm. Şu anda kendimi hala derli toplu ve bütün bir halde hissediyorum. Olaylara ve işlere farklı bir açıdan yaklaşıyorum. Konsantrasyon ve odaklanmam mükemmel derecede arttı. Bu tedavi şekli gerçekden mucizevi. Erol Bey’e teşekkür eder saygılar sunarım.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 104

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : SELMA YILDIZ
MESLEK                                                              : TV YAPIMCISI
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 42
TARİH                                                                  : 08.10.2017
RAHATSIZLIK                                                    : KAS EZİLMELERİ, DİZDE VE BİLEKTE SAKATLIK, KARPAL TÜNEL, BEL FITIĞI, ŞEKER HASTALIĞI

Rahatsızlıklarım, kas ezilmeleri, dizlerimde sakatlık,bileklerimde . Karpal tünel rahatsızlıkları vardı. Kızımın internetten araştırmaları üzerine Erol Konuk Beyi bulmuş. Kızımın ısrarı ile uzaktan Bioenerji seanlarını kabul ettim. İtiraf etmeliyim öncesinde uzaktan tedaviyi şüpheyle karşıladım seanslar ilerledikçe ne denli yanıldığımı anlıyorum şu an 8. bioenerji seansımı tamamladım. Kendimi çok iyi hissediyorum. Bugün yıllardan sonra ilk kez eğilerek namaz kıldım. Çok mutluyum. Tüm bunlar için önce Allahıma şükrediyorum sonra Sayın Erol Konuk 'a ve Sevgili kızım Deniz Yıldız ' a teşekkürü borç biliyorum. Sağlık sorunları olan herkese şifalar diliyorum.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 105

UZAKTAN BİOENERJİ UYGULAMASI

ADI SOYADI                                                       : ÖZGE BİLEN
MESLEK                                                              : HAKİM
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 37
TARİH                                                                  : 16.10.2017
RAHATSIZLIK                                                    : RAHİMDE MİYOMLAR,GÖĞÜSTE FİBROADENOM

Ailemizde yasadigimiz kanser vakalarindan sonra,vücudumda bulunan kistik yapilar beni daha fazla rahatsiz etmeye baslamisti. 2010 yilinda oldugum miyom ameliyatindan sonra ,2013 yilinda dogum icin kontrollere gittigimde doktorlar ,rahmimde tekrar birden fazla miyom olustugunu soylediler.fakat ben tekrar ameliyat olmak istemiyordum.Ayni sekilde sol göğsumde çapı 1 cm e yakin buyuklugu olan fibroadenom vardi.doktorlar takip edecegiz diyorlardi ve bu durum beni korkutuyordu.Bioenerji Uzmanı Erol Bey'i uzun süredir takip ediyordum.ve uzaktan bioenerji seansı almak istedim.7 seans aldım. O dönemde kendimi çok iyi ve huzurlu hissettim. Bu 7 seansı aldıktan 2 gun sonra ultrasona girdim.hem göğüs hem de rahmime baktılar. Miyomlar kaybolmuştu. gogsumdeki fibroadenom da yok olmuştu! Çok büyük bir şok ile oradan çıktım. Ben bioenerji seanslarinın ise yarayacagini düşünüyordum açıkçası fakat bu kadar kısa sürede sonuç almayi beklemiyordum. Erol beye ne kadar teşekkür etsem azdır. Beni ameliyat olmaktan kurtardı. Üstelik bu tekrarlayan kistik yapilar artık beni korkutmaz oldu. Nasıl olsa Erol Bey var diyorum ve hastalıklara karşı artık daha cesurum. Çok teşekkür ederim.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 106

ADI SOYADI                                                       : BETÜL BAYAR
MESLEK                                                              : UZMAN
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 32
TARİH                                                                  : 09.11.2017
RAHATSIZLIK                                                    : ÇARPINTI, ARİTMİ, SIRT VE BACAK AĞRILARI, ÇARESİZLİK, ÜZÜNTÜ, KAYGI, KORKU, ENDİŞE, BOŞLUK, ANLAMSIZLIK DUYGULARI

Yaklaşık yedi senedir kendimi duygusal olarak zayıf hissediyordum. Geçmiş olaylardan yaşadığım olumsuz durumlardan çabuk etkileniyor bir türlü içimden atamadığım kaygı, korku, endişe, boşluk, anlamsızlık duygularıyla tek başıma savaşmaya çalışıyordum. Bu duygusal yıpranmalar yıllar içinde bedenimde de bir takım sıkıntılar yarattı. Sık sık çarpıntı, aritmi, sırt ve bacak ağrıları gibi fiziksel rahatsızlıklar yaşıyor, doktora gittiğim zaman vücudumda herhangi bir sorun bulunmadığını sadece strese bağlı rahatsızlıklar yaşadığımı öğreniyordu. Stresle mücadele etmek, çaresizlik, üzüntü, kaygı gibi negatif duygularımı yenmek için bir çok yola başvurdum. Beş sene önce kaygı bozukluğu teşhisi ile seratonin ilaçları kullanmaya başladım ancak tam bir iyileşme sağlanamayınca ilaçları bırakıp EFT, meditasyon, NLP gibi yöntemlere başvurdum. Bu tür terapilerin daha çok işe yaradığını duygusal sorunlarıma daha iyi geldiğini fark ettim ancak hiç bir yöntem ruhumu tam anlamıyla tatmin etmiyor sadece geçici rahatsızlıklar sağlıyordu. Umudumu yitirmeye başladığım bir zaman içimdeki negatif duyguları ve boşluk hissinin geçmesi için ve hayat amacımı bulmak için dilek diledim. Kısa bir süre sonra tesadüfen internette erol hocanın bioenerji web sitesine rastladım ve hemen randevu aldım. Erol Hocamı görür görmez sanki binlerce yıldır onu tanıyormuş gibi hissettim. Sanırım insanların en büyük sorunlarından biri anlaşılmamak ve buna bağlı oluşan yalnızlık, terkedilmişlik, çaresizlik, duyguları bir süre sonra insan ruhunda yaralar açıyor. Erol Hocamı görür görmez işte sonunda beni anlayacak birini buldum dedim içimden. Zaten beni tanıyor benim hissettiklerimi anlıyor ve bana öğrenmem gereken şeyi söyleyecek diye düşünerek sonsuz bir güven içinde ilk bioenerji seansına aldım. İlk seansta vücudundaki yıllar içinde birikmiş olan acı, korku, öfke, küskünlük duygularının neden olduğu rahatsızlıkların akıp gittiğini hissettim. Herkes bioenerji seanslarını kendine özel deneyimliyor. O zamana kadar ki yaşantımız, duygularımız, yaratılmış gayemiz ve bulunduğumuz boyutlar farklı farklı olduğu için bioenerji çok evrensel bir şifa yöntemi olsada aslında aynı zamanda kişiye özel olarak ilerliyor.
İlk seansımızda kalbimdeki ağrı, içimdeki sıkıntı ve halsizlik duygularım geçti. İlk seansımı görsel olarak değil işitsel olarak deneyimledim. Sağ kulağımda sürekli benimle konuşan bir ses duydum. Bu ses o kadar rahatlatıcıydı ki adeta bana yol gösteriyor bırakmam gereken duyguları birbir sayıyordu. “Şimdi şifanı alıyorsun emin ellerdesin biz seni buraya bir amaç için getirdik şifan ne bir dakika önce ne bir dakika sonra gelecek biz tam zamanında şifanı teslim ederiz” sesiyle uyandım. Ne yaşadığıma anlam verememiştim erol hocam benimle seans esnasında konuşmamıştı. Bu sesi kendi kendime yarattığımı düşündüm bunları çok fazla kurcalamadan iyileşmeye odaklanmaya karar verdim.

İkinci seansımızda üzüntü, küskünlük ve korku duygularım azalmıştı ancak hala bir takım negatif duygularım mevcuttu. İkinci seansımızda insan varlığının katman katman olduğunu hissettim. Fiziksel, duygusal, zihinsel, ruhsal olarak şifa alınırken bu katmanlar eşzamanlı olarak temiz deniyordu. Bioenerji seansı esnasında erol hocamın içinden geçen şeyleri hissetmeye başladım. Beni korumaya aldığında beyaz bir ışıkla tüm vücudumu çevrelediği bir zarı vücuduma geçirdiğini hissettim. Artık daha güvende hissediyordum.

Üçüncü ve dördüncü seanslarda zihinsel temizlik yaşadım. Zihnimde yer etmiş ama ruhuma ait olmayan ailemden çevremden ve diğer insanlardan yanlış öğrendiğim ne varsa aktı gitti. Bana zarar veren düşüncelerden uzaklaştım.

Beşinci seansımızda artık bana hizmet etmeyen negatif duygulardan tamamen kurtuldum. Seanslarda vücudum kasılıyor titriyordu ama duygularım bu şekilde bedenimi terk ettiğini hissettiğim için hiç korkmuyordum. Hemen hemen tüm seanslarda gözlerimden yaşlar akıyordu kulağıma fısıldayan ses benim güvende olduğumu artık özgürleştiğimi söylüyordu. Şimdiye kadar yaşadığım ne varsa hepsini büyük bir hoşgörüyle kabul etmiş ve beni üzen yaralayan kıran insanların hepsini affetmiştim daha enerjik daha canlı mutlu hissediyordum son seansımızda içimde sadece yaşamaya dair bir anlamsızlık hissi kalmıştı. Genç bir yaşta olmama rağmen dünya hayatında hiç ilgilenmiyor bir an önce gerçek evime dönmek için bir özlem duyuyorum. Hayat bana saçma geliyor ve dünyaya çok kök salma isteği duymuyordum. Bu konu üzerine çalışmak için seans koltuğuna uzandığım da ilk defa görsel olarak başka bir aleme gittim öylece uzanırken sarı bir ışığın başımda harelendiğini rengareng ışıkların bedenimden çok uzaklara yayıldığını gördüm. O an kadar mutlu oldum ki aslında ben kendimi ufacık sanıyordum meğer ne büyükmüşüm diye mutlulukla şükrettim. Üzerime yavaş yavaş güneş doğarken Erol hocam sırtımda ışıklar içinde bulunan devasa kanatları tamir ediyor bana güç veriyordu. Bu kanatlar benim mi diye mutlulukla sordum o kadar büyük bir varlığım vardı ki sanki kilometrelerce alanı kaplıyordu. Kendimi yaralı bir insan gibi hissederken birden insan varlığının ne kadar muhteşem ne kadar muazzam olduğunu görerek hayretler içinde şükrederek mutluluk gözyaşları döktüm. Bu bilgi artık tüm varlığıma işlemişti şimdi iyileştin sen de iyileştirecek misin diye bir ses duydum. Tüm kalbimle zor durumda olanlara benim gibi asıl varlığını unutmuş ve umutsuzluğa düşmüş insanlara yardım etmek için söz verdim. Sağ elime rengarenk bir ışık küresi kondu. Sol elim bu ışığı dengeleme görevi görecekti. Avucumu kapatıp teşekkür ettim. Bu bilgilerle hayatımı devam ettireceğimi bilerek müthiş bir mutlulukla varlığıma şükrettim. İçime birkaç cümle doğdu “Güneş bir açar bir kaybolur, güneşi getiren onun mutlaka doğacağını inanmandır bu inanç artık sen de, bu inancı kaybetme” ... Gözlerimi açtığımda yaşam sevinciyle doluydum. Erol hocam artık güneş doğdu dedi birbirimize bakarak gülümsedik ilk başta yazmış olduğum çarpıntı, anksiyete, stres, üzüntü ve bunlar gibi rahatsızlıklarım tamamen yok oldu. Sanki bunları yaşamamış gibi oldum. Eskiden hayatım anlamsız ve boş geliyordu ama artık kendimi çok iyi hissediyordum. Ve yaşama dört elle sarıldım kendimi kuş gibi hafiflemiş seviyordum yaşamak istememe kaygı bozukluğu, takıntı, stres, endişe gibi tüm şikayetlerin Erol hocam sayesinde yok oldu. Sırt ve bacak ağrılarım tamamen iyileşti. Aritmi sona erdi artık huzurlu mutlu ve sağlıklı hissediyorum.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 107

ADI SOYADI                                                       : NURİ YAĞIZ
MESLEK                                                              : AVUKAT
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 35
TARİH                                                                  : 21.11.2017
RAHATSIZLIK                                                    : EL TERLEMESİ, VÜCUT TERLEMESİ, EL TİTREMESİ

35 yaşındayım. Bir kaç senedir ellerim titriyordu. Özellikle çay kahve gibi sıcak içeçecekleri içerken bir de kalabalık bir ortamdaysam el titremesi endişem had safhaya çıkıyordu. El ve vücutta aşırı terleme oluyordur. Önce doktora gittim. Bir sonuç alamadım. Tıptan ümidi kesince psikoloğa gittim. Psikolog duygularımı rahatça ifade etmemi, rahat olmamı ve kafaya takmamamı söyledi. Ama ben kafaya takıyordum ve bu tavsiye beni ikna etmeye yetmedi.  Araştırmalarım devam etti. Hipnoz, eft, nefes terapisi derken erol hoca vasıtası ile bioenerjiyle tanıştım.  Erol hoca çok mütevazi, içten ve samimi birisi. Erol hocayla yaptığımız bioenerji seanslarından sonra çok farklı ve güzel bir ruh haline geçtim.. Bu yeni durum sosyal ortamlarda bana bir rahatlık verdi. Bu rahatlıkla endişelerim azaldı, endişelerim azaldıkça el titremelerim gün geçtikçe azaldı ve yok oldu. El ve vücutta terlemelerim, stres ve takıntılarım da geçti. Benim için bioenerji çok önemli bir kapı açtı. Zaten bioenerji eğitimi alıp, önce kendime sonra da diğer insanlara yardım etmek istiyorum. Bioenerjiyi herkese tavsiye ediyorum. Umarım herkes fayda görür.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 108

ADI SOYADI                                                       : ALPER TUFAN
MESLEK                                                              : ÇEVRE MÜHENDİSİ
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 34
TARİH                                                                  : 21.11.2017
RAHATSIZLIK                                                    : BİPOLAR BOZUKLUK, PANİK ATAK, SOSYAL FOBİ,ANKİSİYETE, MANİK BOZULUKLUK, TAKINTI, UNUTKANLIK

     Ben Alper Tufan 34 yaşındayım 11 ay önce aşırı psikolojk rahatsızlıklardan ötürü intihar etmeyi ciddi ciddi düşünen ! ve 11 ay sonrada farklı  rahatsızlıklardan ötürü sıkıntı çeken biriydim. Herkesin cümleye başladığı gibi başlayacağım belki ama içimden gelen bu, Erol KONUK hocamdan ALLAH razı olsun inşallah.
      Bazı psikolojik rahatsızlıklardan ötürü ( tabi bunları aşağıda maddeler halinde belirteceğim) Erol hocamın bioenerji seansına katıldım ve Allah'ıma şükürler olsun ki sağlığıma kavuştum ve hala inanamıyorum düşünsenize gözleri görmeyen insanın biranda görmeye başlaması gibi birşey bu, kendimi adeta format lanmış bilgisayar gibi hissediyorum. Nasıl ki elinize batan dikeni çıkardığınızda bir rahatlama hissedersiniz buda aynı böyle birşey 
      Psikolojik rahatsızlıklardan dolayı Erol KONUK hocama tedavi olmuştum çok şükür sıkıntılarım da bitmesi gibi mevcut rahatsızlıklarım da bitti, Rabbime hamdolsun.
       Birde şunu belirtmek istiyorum ben Erol KONUK'un ne bir yakını, ne akrabası, ne komşusu nede PARALI ÇALIŞANI vs. hiçbiri değilim yazdıklarımın inandırıcı olması gibi de bir gayem de yok kimileri bu şekilde düşünebilir diye söylüyorum bunları.    
      Peki ben neden mi anlatıyorum bu kadar övüyorum ( aslında sadece olan doğruları anlatıyorum ) düşünsenize intihar etmeyi düşünen bir genç 3-5 gün sonra acaba ne oluyorda hayata ve kendine pozitif bakan, çevresine bakan içinde mücadele ve yaşama ruhunu hisseden biri oluyor. İşte bunlar Allah'ın izniyle bioenerji tedavi yönteminin vesilesiyle olan şeyler. Anlattıklarıma inanın ve tedavi olduğunuzda da banada dua edeceksiniz eminim.
         Seans sırasında hissettiklerim şunlardır:
-Gözlerim kapalı olmasına rağmen göz kamaştırıcı beyaz ışıklar
-Rahatlatıcı rüzgar ve resmen ateş sıcaklığı
-Başımda rahatlama ve gevşemeler
-Vücudumda hareket halinde olan çekilen hisler
-Seans bittip gözlerimi açtığımda biranda düşünce netliği ve rahatsızlığı hiç yaşamamış gibi olmam. 
          Şifa bulduğum rahatsızlıklar:
-Yüksek Panik Atak -Yüksek Sosyal Fobi -Aşırı anksiyete bozukluğu -Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB) -Bipolar Bozukluk -Posstravmatik stres bozukluğu -Dikkat Bozukluğu -Bunalım -Aşırı Düşünce Hali -Kafada Kurgulama -Takıntı ve Unutkanlık -Kaygı Bozukluğu -İçe Kapanıklık -İrade Dışı Hareketler (Tik, yolda hep arkana bakma, bir iş yaparken hep tekrar etme vs.) -Aşırı Koşullanma -Sinir ve Stres -Majör Depresif -Kişilik Bozukluğu -Dissosi Kimlik Bozukluğu -Konuşamama ve Kendini İfade Güçlüğü -Manik Bozukluk -Başın Arka Kısmında Aşırı Ağrı
         Ve ayrıca farkında olmadığım bir sağlığıma daha kavuştum tedavi sonrası direk gözlerimi açıp kalktığımda SOL KULAĞIMIN meğersem daha önceden yarı yarıya duyma sıkıntısı olduğunu seans sonrası açıldığını farkettim ve SİGARA İÇME isteğimin azaldığını gördüm.
          Rahatsızlığınız varsa Erol KONUK'un bioenerji tedavisine kesinlikle katılın ve banada dua edin. Allah Erol Hocamdan kat kat razı olsun Rabbim ilmini arttırsın inşallah. 
           Birde Bioenerji Alternatif Tıp Değil , Temel Tıp Kanaatimce.
 SAYGILARIMLA... 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 109

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)

ADI SOYADI                                                       :  MELEK ÜNAL
MESLEK                                                              : YÖNETİCİ ASİSTANI
YAŞADIĞI YER                                                  : İSTANBUL Bioenerji
YAŞ                                                                       : 35
TARİH                                                                  : 03.09.2017
RAHATSIZLIK                                                    : MANİK DEPRESİF,

1.gün

35 yaşındayım Erol Konuk hocamdan bir manik depresif hastası olarak 4 seans manik depresifime iyi gelmesini umut ederek bioenerji seansı aldım. Bu hastalık beni güçsüz (bir poşet taşıyamayacak kadar) yapmıştı. Şimdi ise o korktuğum Pazar ve alışverişleri yapabiliyorum. Çok karamsardım, yengeme hep ne olur güzel birşey söyle mutlu olayım derdim. Şimdi ise daha mutluyum, daha neşeliyim. Bu hastalıkta nöbet geçirirken insan kendini değişik büyüklerin yerine koyabiliyor. Ben tuvalete girdiğimde kulağıma gelen bir ses sen peygambersin derdi (Haşa, yurdumuza büyük bir büyü yapıldığını düşünürdüm. Yani kısacası akli dengem gider, Paraları, altınları önüme gelene dağıtırdım. Şimdi sağlıklı düşünebiliyorum. Özgüvenim geldi.

Şimdi ise reconnection tekrar bağlantı olan ve  inşallah beni yeniden sağlığıma kavuşturacak olan 333 almaktayım. İlk seansta sol tarafıma gelen parlak ışıklar gördüm. Sol tarafımda ve diz kapaklarımda sıcaklık hissettim ve benim sol yanım hep huzursuzdur. Hiç düşünmeme rağmen birden bire göz kapaklarım hızlı hareket etmeye başladı ve Kuran’dan ayetler okudum içimden. Sol gözümden yaş geldi. Seans sırasında sol yanımda karıncalanmalar oldu. Bunun iyiye bir işaret olduğunu söyledi hocam. Seans sonunda üşüme oldu.

2.Gün

The reconnection tekrar bağlantı 333’ün ikinci seansında dünkü gibi parlak ışık gördüm. Sol tarafımda  iğlenme oldu ve enerjinin dolaştığını hissediyordum. Seans sonrasında yüzümde bir dinginlik vardı. O gergin yüz ifadem tamamen kaybolmuştu. Vücüdumdaki gerginlik büyük ölçüde yok olmuştu. Buradan mutlu birisi olarak ayrılıyorum. Yeniden doğmuş gibiyim. Hocamdan Allah razı olsun.


Ben Melek Hanım’ın Eşi Ersin,
Eşim reconnection 333 tekrar bağlantı seansından sonra daha enerji dolu, dinamik, depresyondan uzak bir hayata sahip oldu. Eşim eski eşim değil sanki o gitti yeni biri geldi. Kişiliği,karakteri değişti. Keşke yıllar önce bu seansı yaptırsaydık. Aile mutluluğumuz arttı. Erol Hocam’a çok teşekkür ederiz.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 110

ADI SOYADI                                                       : CENGİZ AKCAN
MESLEK                                                            : İŞÇİ
YAŞADIĞI YER                                                   : ARDAHAN
YAŞ                                                                    : 45
TARİH                                                                 : 17.09.2017
RAHATSIZLIK                                                     : BÖBREK YETMEZLİĞİ

            İştah azlığı, mide bulantısı ve kusma çok ileri boyuttaydı.Ayrıca nefes darlığı da çekmekteydim. Ayaklarımda ve bacaklarımda başta şişlik mevcuttu. Erol Konuk' u internette buldum. Başlangıçta bioenerji' ye pek sıcak bakmıyordum. Hatta inanmıyordum. Arkadaşlarımın ısrarıyla Erol bey' e gittim. Ardahan' da yaşıyorum buradan bioenerji seansı almak için Erol Beyin Ankara' da ki merkezine gittim. Çekinerek  ve istemeyerek gittiğim merkezde Erol bey beni çok sıcak karşıladı. Bioenerjiyle ilgili bilgiler verdi. Beni çok rahatlattı. 7 seans aldım. 7 seansın sonucunda çok rahatladığımı kendime geldiğimi hissettim. Şu an böbrekle ilgili şikayetlerimin hiç birisi kalmadı. Doktorlar bile şaşırmış durumda. Erol Konuk sayesinde diyalize girmekten de kurtuldum. Allah razı olsun.


 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 111

ADI SOYADI                                                       : CANBERK ŞAHİN
MESLEK                                                            : ÖĞRENCİ
YAŞADIĞI YER                                                   : ANKARA
YAŞ                                                                    : 10
TARİH                                                                 : 02.10.2017
RAHATSIZLIK                                                     : DİSLEKSİ, ÖĞRENME BOZUKLUĞU, HİPERAKTİVİTE

            Çocuğumuzda ana okulundaki öğretmeni ilk okula yollamayın çünkü çocuğunuzda dikkat eksikliği var bir doktora götürün dedi. Biz de inanmadık ilk okula başlattık. 1 aya kalmadan öğretmeninden uyum sağlayamadığı, geç öğrendiği ve sınıf düzenini bozduğuna dair şikayetler gelmeye başladı. Biz de o günden sonra doktorlara taşınmaya başladık. Gitmediğimiz psikitrist, psikolog  ve doktor kalmadı. Çocuğunuzda kaygı bozukluğu, disleksi ve hiperaktivite var dedi. ilaç yazdılar. Çocuk bir deri bir kemik kaldı. Haftada 2 gün yıllarca özel eğitime götürdük. Yıllarımız böyle geçti aile düzenimiz bozuldu. İnternette araştırırken biyoenerjinin bu tip hastalara iyi geldiğini okudum. Türkiye' de de bu işiyapan kimler var diye araştırırken Erol Konuk beyi buldum. 7 seans aldık. Çocuğumuzdaki kaygı bozukluğu tamamıyla geçti. Gitmek istemediği okula tekrar gitmek istediğini söyledi ve uyum sorunlarımız tümüyle yok oldu. Artık okula ve derslerine daha ilgili. Hiperaktivitesiyle ilgili de sorun yaşamamaya başladık. Erol Hocamın çok sevecen ve sakin tavırları yüzünden çocuğumuzda kendisini çok sevdi. 3 senedir kat edemediğimiz yolu 7 seansta çözdük. İlaç kullanmayı da bıraktık. Kendisine minnet borçluyuz. Çocuğumuzu ve ailemizi kurtardı.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 112

ADI SOYADI                                                       : CENK GÖKÇER
MESLEK                                                            : ÖĞRENCİ
YAŞADIĞI YER                                                   : ERZURUM
YAŞ                                                                    : 21
TARİH                                                                 : 06.10.2017
RAHATSIZLIK                                                     : EGZAMA

            Ellerimin üstünde sürekli döküntüler oluşuyordu.  Kızarıklıklar , şişlikler ve minik su toplayan kabarıklıklar oluşuyordu. Kaşıntı ve yanma yıllardır çektiğim bir dertti. Kışın ellerimi yıkarken bile acı çekiyordum. Doktorların verdiği kremler geçici bir süre yatıştırıyordu ama sonra tekrardan aynı şikayetlerim başlıyordu. Erol hocamı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Randevu aldım bioenerji merkezine gittim. Mucizevi bir biçimde artık yara görünümünde olan egzamalarım aldığım bioenerji seansları sonucunda iyileşmeye başladı. Ben egzamadan kurtuluş yok sanıyordum. Herkes bana bu güne kadar böyle demişti. Meğer varmış. Artık doya-doya korkmadan ellerimi yıkayabiliyorum. Erol hocama sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 113

ADI SOYADI                                                       : GÖKSU KARACA
MESLEK                                                            : MEMUR
YAŞADIĞI YER                                                   : BURSA
YAŞ                                                                    : 28.10.2017
TARİH                                                                 : 25
RAHATSIZLIK                                                     : INTERSTISYEL SİSTİT

            Erol hocama başvurmadan önce sayısız kez doktora gittim. Doktorlar interstisyel sistit teşhisi koydular. Pek çok ilaç kullandım. Ama sistit hastalığım hep tekrarladı. Sürekli ağrım oluyordu. İdrara çıkarken yanma ve çektiğim acı çok büyüktü. Sık-sık idrara çıkmam gerekiyordu. Aldığım 7 biyoenerji seansı sonucu bu hastalığımdan tümüyle kurtuldum. Artık hastalığım da tekrarlamıyor. Bu güne kadar sistit yüzünden bir ton antibiyotik içmişimdir. Artık antibiyotik kullanmam gerekmiyor. Resmen biyoenerjiyle yeniden doğmuş gibi oldum. Erol hocama sonsuz kez teşekkür ederim.

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 114

ADI SOYADI                                                       : LALEGÜL ARDIÇ
MESLEK                                                            : EV HANIMI
YAŞADIĞI YER                                                   : KOCAELİ
YAŞ                                                                    : 51
TARİH                                                                 : 05.11.2017
RAHATSIZLIK                                                     : SPASTIK KOLON

            Çok uzun süreden beri  karın krampları, karın ağrısı, şişkinlik, kabızlık ve bazen de ishal sorunlarıyla boğuşuyordum. Çok tedavi yöntemi denedim. Çok doktora gittim çare bulamadım. Canımdan bezdim. Bununla artık yaşayamıyordum. Bir hastaneye gittiğimde yanımdaki hastalar Erol hocadan bahsederken duydum. Hastalardan bir tanesi benimle aynı sorunları yaşıyormuş. Erol hocaya gitmiş ve şifa bulmuş. Hastaneye de tetkiklerini yaptırmaya gelmiş. Doktoruyla bu müjdeli haberi paylaşmaya gelmiş. Ben de kendisinden aldım bioenerji merkezinin telefonunu. Erol hocaya 7 kez gittim. 7. bioenerji seansının sonunda karın ağrılarım tümüyle geçti. Kabızlık problemim de son buldu. Ben bile hala inanamıyorum yıllardır süren çilemin bittiğine. Çevremdeki herkese bioenerjiyi tavsiye ediyorum. Erol hocamdan Allah razı olsun.Allah ona  ne muradı varsa versin.

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 115

ADI SOYADI                                                       : BURCU BOZ
MESLEK                                                            : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                   : VAN
YAŞ                                                                    : 35
TARİH                                                                 : 16.11.2017
RAHATSIZLIK                                                     : PANİK ATAK, DEPRESYON, ÇARPINTI, NEFES ALAMAMA, HALSİZLİK, YORGUNLUK, MUTSUZLUK

            35 yıllık hayatımın en kötü son on yılını PANİK ATAK denen hastalıkla savaşarak geçirdim. Yüce ALLAH başka bir hastalıkla imtihan etmesin ama bu hastalık zaten insana hayatı zehir ediyor. Sürekli sebepsiz korku duygusu yaşamak, hayata karamsar ve endişe içinde bakmak, en güzel şeylerden bile mutlu olamamak. Sayısız hastaneye gittim ve birçok ilaç kullandım ama en kötüsü de bir çok tedavi yolu denemenize rağmen en ufak bir olayda yine hastalığın en başına dönüyorsunuz. Bu durum sizi daha da kötü bir hale sokuyor. Erol hocayı Vandan daha önce şifa bulan bir arkadaşım sayesinde buldum. Erol Hocam'ı ilk aradığımda çok kötü durumdaydım. Çok umutsuz ve son çare olarak elim telefona gitti. Bari bu yolu da deneyeyim derken, anladım ki, rabbim bana doğru yolu denettirmiş.. Türkiye'nin diğer ucundaydım, bizzat yanına gitme şansım yoktu. Ama bana uzaktan seans yapacağını söyleyince önce inanamadım ama başka çarem olmadığı için kabul ettim. İlk seanstan sonra hissetmeye başladım bazı etkileri. Her seansın ardından şükürler olsun ki, korkularım beni terketmeye başladı. Daha da önemlisi insanlara karşı içimde büyük bir nefret vardı. O nefret git gide azalmaya başladı. Birden en nefret ettiğim insanları bile sevmeye başladım ve yıllardır konuşmadığım insanlarla konuşmaya başladım. Çünkü Erol Hocam o babacan tavrıyla bana "kendim olgusununun" daha önemli olduğunu ve bunun için de önce kendimi ve sonrasında çevremdeki şeyleri sevmemin önemini öğretti bana ve 7 seansın sonunda çok şükür büyük bir mesafe ilerledim. Korkuyla, kaygı bozukluğuyla yaşamamak ne güzel bir şeymiş. Yıllardır içim rahat bir şekilde yaşamayı unutmuştum. İnşallaah en kısa zamanda bizzat yanına gitmeyi düşünüyorum. Maaşallah, uzaktan seans böyleyse acaba yakında nasıl bir etki yapar çok merak ediyorum. Ve Hocam, sadece şunu söylemek bile yaptığınız tedavinin ne kadar büyük bir nimet olduğunu anlatmaya yeter. Keşke vaktimi başka kapılarda harcamasaydım. Rabbim enerjinize ve gücünüze, güç ve kudret katsın..... Saygılarla.....

 

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 116

ADI SOYADI                                                       : ECE SÜZER
MESLEK                                                            : MÜHENDİS
YAŞADIĞI YER                                                   : İSTANBUL
YAŞ                                                                    : 30
TARİH                                                                 : 12.01.2018
RAHATSIZLIK                                                     : MS ( EMES HASTALIĞI), MİGREN, BAŞ AĞRISI, YÜRÜME ZORLUĞU

           1,5 yıl önce bana MS teşhisi kondu. Sağ bacağımda atmalar, yürüyememe, merdiven çıkamama gibi zorluklarım vardı. İğne ve hap kullandım, fayda etmedi. Hatta yeni bir ilaca geçmemizi söyledi kendi doktorum. Babamın sayesinde Erol Konuk Hocamı buldum ve 4. Seanstan itibaren kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Daha rahat merdivenleri çıkabiliyorum. Daha rahat yürüyebiliyorum. En önemlisi kendimi daha pozitif hissediyorum ve iyi ye yönelme  konusunda kendimi daha özgüvenli hissediyorum. Daha da sağlıklı daha da iyi olacağıma inanıyorum. Erol konuk hocama teşekkür ederim. Allah ondan razı olsun. Allah herkese şifa versin. Beşinci seansım bugün ve buraya inanın merdivenleri seve seve çıkarak geldim. Hiç yürüyemediğimi hiç merdivenleri çıkamadığımı çıksam bile o kadar yavaş çıkıyordum ki. Şimdi öyle güzel çıkıyorum ki daha mutlu hissediyorum daha mutlu hissettikçe daha da sağlıklı hissederek kendimi daha güzel yürüyorum ve merdivenleri çıkıyorum. İnanın kortizon almaktan o kadar sıkıldım ki ... Çünkü ataklarım hiç bir şekilde durmuyordu. İğne kullandım o kadar yan etki yaptı ki, 3 gün ağrısı geçmiyordu. İğneyi bıraktım ve hapa geçeyim dedim, O da bir senedir kullanıyorum . Ve yeni bir serumla alınacak bir ilaca geçmeye karar verdik doktorumla. Onun da riskleri çok fazla hep doktor kontrolünde olucam ve onu da max 2 sene kullanabilicem ve ondan sonrası muallaktı. 8. Bioenerji seansı da bitti. Tek ayakta yürüme ve zıplama yapamadığım doktorun dediği hareketleri, şimdi rahatlıkla yapabiliyorum. Ataklarım geçti, ilaç kullanmıyorum bioenerji işe MS hastalığımda şifa buldum.  Şuan kendimi öyle mutlu hissediyorum ki çünkü rahatlıkla yürüyebiliyorum ve merdiven çıkabiliyorum. Ve en önemlisi kendimi huzurlu ve pozitif hissediyorum. Herşeyin daha da iyi olacağına güzel günlerin beni beklediğine inanıyorum. Erol Hocamdan Allah razı olsun. Allahın şifası ve onun yardımıyla inşallah herşey daha da güzel olucak. Erol Hocama saygılarımı ve hürmetlerimi iletiyorum. Herkese sağlıklı  ve huzurlu bir hayat diliyorum.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 117

ADI SOYADI                                                       : NURCAN TÖRE
MESLEK                                                            : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                   : İSTANBUL
YAŞ                                                                    : 40
TARİH                                                                 : 15.02.2018
RAHATSIZLIK                                                     : KULAK İŞİTME KAYBI, BAŞ DÖNMESİ ( VERTİGO )

           Erol hocama internette rahatsızlığımla ilgili “kulak işitme kaybı bioenerji” yazdığım sırada rastladım. İlk aramada Erol Hocamın sayfası açıldı karşıma ve gelen hastaların uzun bioenerji seans yazıları. Benim dediğim gibi kulaklarımda işitme kaybı vardı. 5 yılı geçen bir süre sol kulağımda başladı. 2 sene önce de sağ kulağıma geçirdiğim bir gripten sonra kalıcı işitme kaybı oldu. Derken artık insanlarla iletişimde zorlanır oldum. Bu yaz ailemin de ısrarıyla artık bir işitme cihazı almaya karar verdim. Daha önce gittiğim doktorlar odyometri sonuçları alıp, onlara bakıp sadece ameliyatı önerdiler, ama hiç biri kulak ameliyatı konusunda istekli olmayıp hep başka insanlara yönlendirdiler. En son işitme cihazı almak için gittiğim doktorum bana ameliyat olma yine tekrar edecek dedi ve artık işitme cihazıyla yaşamaya başladım sağ kulakta. Fakat yine çok alçak sesleri duyamıyor zorlanıyordum. Aynı zamanda bir kaç ayda bir tekrar etmeye başlayan baş dönmelerim olmaya başladı derken Erol hocamdan bioenerji seansı için randevu aldım. İlk günkü bioenerji seansına  başladığımızda Hocam müziği açtı ve bana ne sesleri duyduğunu sordu. Dalga ve enstrüman sesi duyuyordum. Kulaklığımı çıkarmamı söyledi, “kuş sesini duyuyor musun” dedi, hayır dedim. Tekrar sordu ... duyamıyordum.... birşey diyemedim o ana bıraktım kendimi ve daha önce yaşamadığım yoğun bir enerji vb. Duygularla bioenerjiyi vücudumun farklı yerlerinde hissetmeye başladım, o bana dokunmuyordu ; ama elleri neredeyse vücudumun o bölümünde baskı gibi hafif bir duyguyla ellerini hissediyordum. Hızlı bir geçiş oldu bazı bölgelerin üzerinde , karnımda hissettiğimde ellerini birden bire ağlamaya başladım. Birden ağlamaya hıçkırmaya bir süre devam ettim (Kızım doğmadan önce rahimden dış gebelik ameliyatı geçirdim , sol tüpüm alındı). Bir süre sonra ağlama hissim geçti. Rahatladım, bununla birlikte  nefes alış verişlerim zaman zaman hızlandı. Bir ara sağ elim çok uyuştu, karıncalandı. ( Sağ elimide çok kullandığım zaman parmak kemiklerimde ağrı hissediyordum son zamanlarda ). Bu yaşadıklarım dışında beni çok mutlu eden bir duygu hissettim . Hocam ellerini uzaktan yüzümde gezdirirken sıcaklığını hissetmemle birlikte avuç içlerini net bir şekilde hissedebiliyordum. Seans bittiğinde  müzik kapandı gözlerimi açtım hocam kalkabilirsin dedi. Bense kalkamıyordum. Kolumu kaldırmaya çalıştım, yok hiç bir yerim oynamıyor, öylece uyuşmuş mu diyeyim bir halde kalakaldım. Bir kaç hareketle hocaman yardımıyla kalktım. Bu ilk bioenerji seansımdı ve o anı hiç unutamam. Eve doğru giderken metrodan indim ve eve kadar yürümek istedim. Sol tarafta hacı osman korusu orman, sağ taraftada yol akıp giden araçlar onların sesi, kornaları, hem ağaçlara bakıp hem arabaların sesini dinlemek istedim. Derken arkamdan bir topuk sesi duydum, döndüm. Bir kadın ve ayak sesleri . Hoşuma gitti fakat kulaklığım da vardı neyse dedim, yürüdüm. Çok güzel parlak bir güneş, gökyüzü, ağaçlar anın tadını çıkardım. 20 dakikalık yolu sanki 5 dakikada yürümüştüm. Yürüdüm mü , kuş gibi uçtum mu ... özgür ve mutlu bir okadar da huzur doluydum. Evde herzamankinden farklı bir huzur vardı. Yemek yedim, yatakta uzanma ihtiyacı hissettim. Kulaklığı yatarken çıkartıyorum. Aşağıdan matkap sesi geliyordu. Tam uyuyamadım, uykuyla uyanıklık arasında ara ara matkap sesleri ni dinleyerek yattım. Tam dalmak isterken iki, üç kere daldığım sırada rüyamda tanımadığım bir kaç kişiyi gördüm uyandım ... derken bir ara kızım ve yiğenim geldi odaya, bir hareket oldu. Yeğenim 3 yaşına bir ay sonra girecek, bana birşeyler söyledi, onun söylediklerini anladım, cevap verdim sarıldım. Sesi çok alçak ve küçük olduğu için konuşmalarını kulaklıkla bile anlayamıyordum. Şimdi duydum dedim şaşırdım; ama çok da inanamadım. Salona gittiğimde kardeşim ve annem vardı. Benimle konuşmaya başladılar. Bioenerji seansıyla ilgili vb. Konuşuyorduk. Kardeşim “Abla senin kulaklığın yok ve sen beni duyuyorsun” dedi. Sadece “bilmiyorum” diyebildim. Abla ben biliyorum sen böyle konuştuğumuzda beni duymuyordun dedi. Annemle ikisi ağlaştılar, inanamıyorlardı. Bende ise tepkisizlikle birlikte inanılmaz bir “huzur”. Erol hocam bioenerji seansında sonra akşama kadar kulak kanalların açılmaya devam edecek demişti. Yatmadan önce duş aldığımda doya doya duymadığım suyun sesini sevinçle dinledim.
Ertesi gün ve ondan sonra kulaklığımı takmadım. Evden çıkarken hava güneşliydi. Metrodan çıktığımda şıkır şıkır yağmur yağıyordu. Hemen çıkışta duran adamdan şeffaf bir şemsiye aldım. Nur apartmanına gelene kadar şemsiyenin üstüne vuran yağmura ve şıkır şıkır sesine doyamadım dinlemeye.
2. bioenerji seansında müziği açtığında yine hocamız “Kuş sesini duyuyor musun “ dedi. “Evet güzel kuşun sesini duyuyorum” dedim.
Çıkışta insanlarıns sesleri, birbirleri ile konuşmaları, alçak seslerin hepsini tekrar duyabildiğime inanamıyordum. Artık başım daha yukarıda etrafa bakıyordum çok huzurluydum.

7. bioenerji seansınıda bugün bitirdik. Dileğim bütün insanların benim gibi bu mucizeyi yaşaması. Ancak yaşayarak tadılabilecek, deneyimleyebilecek tarifi imkansız duygular içinde ayrılırken, Bioenerji Uzmanı Erol Hocamın ellerinden öpüyorum, ona sonsuz sevgilerimi sunuyorum. Kulak ameliyatı olmaktan kurtuldum. Ayrıca yazımda bahsetmediğim kulak çınlamalarım, baş dönmem, boyun ve bel ağrılarım, sağ ayağımın altındaki siğilim hepsi bioenerji sayesinde geçti. Tüm hastalara şifa olması dileğiyle.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 118

ADI SOYADI                                                       : EYÜP EVREN
MESLEK                                                            : ÖĞRETMEN
YAŞADIĞI YER                                                   : ANKARA
YAŞ                                                                    : 44
TARİH                                                                 : 22.02.2018
RAHATSIZLIK                                                     : DEPRESYON, BİPOLAR BOZUKLUK, ANKİSİYETE BOZUKLUĞU

           25 yıldır depresyon rahatsızlığı çekiyordum, daha sonra ise bir çok doktoru dolaştım hepsi ilaç tedavisi uyguladı fakat zaman zaman iyi oluyordum zaman zaman hastalığım devam ediyordu. 25 yıldır bu sıkıtıyı atlatamadım. Kendimi neşesiz, mutsuz, üzgün hissediyordum . Eskiden ilgi ve zevk duyduğum şeylere karşı ilgim azalmıştı hayattan yaşamdan zevk almıyordum. Geleceğe ve dünyaya karamsar bir bakış açısıyla bakıyordum hiç birşeyden tat almıyordum. İnsan ilişkilerim bozuldu kendimi diğer insanlardan aşağı görüyordum. Kendimi suçluyordum iş yapmakta zorlanma ve bir yük gibi hissediyordum. Bu durumlar iş yerinde, ailemde ve sosyal hayatımda belirli bir bozukluk yarattı. Daha sonrasında bana bioenerji uzmanı Erol Konuk beyi tavsiye ettiler ve internet sitesinden Erol beyi görünce bayağı heyecanlandım ve hemen randevu aldım. Daha sonrasında ilk bioenerji seansından itibaren değişmeler meydana geldi. Sanki yeni doğmuş bir Eyüp gibiyim. Bioenerji ile bütün rahatsızlıklarım 6. ve 7. Seanstan sonra daha iyi hale geldi. Sonra bionerji seansları bittiğinde kendimi çok daha iyi hissediyorum. Eskiye göre daha neşeli daha mutlu oldum. Kendime güvenim geldi daha hafiflemiş daha rahat uykularım düzeldi. Karamsar bakışım geçti. İnsanlarla ilişkilerim düzeldi. Şuanda kendi vücudumun duygusal düşünsel zihinsel ruhsal ve fiziksel ayarının yapılmış gibi hissediyorum. Allah Erol beyden razı olsun onun uyguladığı bioenerji metodu ile sağlığıma kavuştum.

 

Bioenerji anasayfasına dönmek için tıklayınız...

BİOENERJİ SEANS YORUMU  - 119

( RECONNECTION - TEKRAR BAĞLANTI – 333 SEANSI)


ADI SOYADI                                                       : ZEYNEP GÜVEN
MESLEK                                                            : LABORANT
YAŞADIĞI YER                                                   : İSTANBUL
YAŞ                                                                    : 39
TARİH                                                                 : 16.04.2017
RAHATSIZLIK                                                     : FİBROMİYALJİ, ROMATEYİTATRİT(ROMATİZMA), HEMOROİD, HİPOTİROİD, VERTİGO

Hayatımda yaşadığım inanılmaz bir deneyimdi. Tekrar Bağlantı ?
Böyle birşey nasıl olabilir ?
Sorusuyla başladım ve bugün büyük bir heyecanla Erol Hocamın yanına geldim. Sorumun cevabını aldım. Hocam seansa başladığında inanılmaz bir koku salındı odaya aman Allah’ım bu ne dedim. Başka bir boyutta başka bir alemde başka başka bilmediğim bir yerdeyim. Önce kafadan elektrik çarpması gibi bir hareket olmuştu sonra omurgada sonra bacaklarımda yatay ve dikey eksenler oluşuyormuş gibi elektrik akımı oluştu bedenimde. Sonra bir dikdörtgen prizma içinde üçgenler, beşgenler, altıgenler, daireler çizilmiş gibi her biri farklı bir renkteydi. Sanki uzay aracındayım ve ışınlanıyorum durumu hissettim. İnanılmaz bir rahatlama, huzur, bütünlük hissettim. Bir kapı açıldı öyle bir yere ki “kelime yok ki yazıp anlatayım” bir enerji, bir ruh, bir aşk, bir sevgi nasıl anlatılırki o his bilemedim. Hocam seansı bitirdi ve ben başka bir “Zeyneptim” hocama sarılasım geldi “Öz” ‘ü öyle hissettirip yaşattı ki başka bir dünyaya veya evrene gittim ve geldim. Şu an kendimi inanılmaz mutlu hissediyorum yüreğimden aşk çıkıyor bütünlük çıkıyor.
Tekrar bağlantının 1. Seansı böyleyse 2. Yarın ve merakım daha da çoğalıyor. Bu herkesin yaptırması gereken bir durum.
Seanstan çıkalı 10 dk. oldu ve kelimelere yetebildiği kadarıyla yazmaya ve paylaşmaya çalıştım. Orada atladığım varsa yarın 2. Seanstan sonra birleştirerek yazacağım. Hayatta 1 defa yapılması gereken ve mutlaka ve mutlaka uygulanması gereken bir seans. İyiki buradayım ve iyiki Erol Hocamla tanışmışız.

2.gün seansı

Bugün seansın 2. günüydü. Hocam seansa başladığında bir balonun içine girdim ve balon genişlemeye başladı ben ise boşlukta duruyordum. Sonra 11 enerji yumağı yatay bir şekilde göğsümün üstünde duruyordu. Bu enerji yumakları enerji rengindeydi ve üzerilerinde de bir üçgen bulunuyordu. Bu olayı yaşarken de bütün bedenimin, ruhumun kuantum noktasında hücresel boyutta elektrik vermiş gibi hareketlendiğini hissettim. Öyle bir hareketlenmeydiki hem dikey hem yatay hem geometrik şekiller hem dairesel şekiller halinde bedenime enerji giriyor hücrelerimin başlangıç noktasını uyarıyorlardı. Yoğun bir beden sıcaklığı hissettim. Bu durum seans boyunca devam ederken bağlantının tamamlandığını hissettim. Seans bittiğinde bütün ruhsal ve fiziksel bedenim o enerji akımı içinde bedenimin hücresel hareketleri devam eder durumdaydı. Bu nedir hocam dedim ? hayırlı olsun herşey sıfırlandı dedi. Bunu zaten öyle yoğun yaşadım ki ruhum sakin bedenim sakin bir bebek gibi hissettim. Şu anda da öyle büyük bir mutluluk, huzur ve dinginlik içinde bunu yazıyorumki bu yaşadıklarımı herkesin yaşaması ve bütünlenmesi için yanı tamamlanması için bu tekrar bağlantı (Reconnection 333) mutlaka denemeleri ve hayata yeniden baştan başlamaları gerekiyor. Şiddetle tavsiye ediyorum. Hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 
Yorumların 2. sayfasını görebilmek için tıklayınız ...
 
** Bioenerji seansı sonuç yorumlarınızı iletişim sayfamızdaki formu doldurarak gönderebilirsiniz.

Not: Bioenerji, vücudun enerji bedeninin dengelenmesini sağlayan tamamlayıcı bir alternatif tıp uygulamasıdır. Yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için bioenerjist asla kesin teşhis ve tıbbi tedavi iddiasında bulunamaz. Söz yada garanti veremez. Hiç bir alet cihaz kullanılmadan uzaktan el değmeden yapılan yan etkisiz ve zararsız bir uygulamadır. Bioenerji seansı vücudun sistem bozukluklarını ortadan kaldırır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Enerji dengelenmesi ve vücudun akordunun yapılmasıyla vücut sağlıklı sistemini yeniden kurar. Tıbbi tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.